Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
8 sierpnia 2022

Koleje Dolnośląskie IV Liga (grupa zachodnia)


IV liga - grupa zachodnia (sezon 2022/2023)

 DRUŻYNYMECZEPKTWRPBRAMKI
1 AKS GRANIT STRZEGOM SA
0 0 0000:0
2 BKS BOLESŁAWIEC
0 0 0000:0
3 GÓRNIK ZŁOTORYJA
0 0 0000:0
4 GRANIT ROZTOKA
0 0 0000:0
5 GRYF GRYFÓW
0 0 0000:0
6 ISKRA KOCHLICE
0 0 0000:0
7 ODRA-TOTAL ŚCINAWA
0 0 0000:0
8 PROCHOWICZANKA
0 0 0000:0
9 SPARTA GRĘBOCICE
0 0 0000:0
10 SPARTA RUDNA
0 0 0000:0
11 APIS JĘDRZYCHOWICE
0 0 0000:0
12 KARKONOSZE JELENIA GÓRA
0 0 0000:0
13 JAWORZANKA 1946 JAWOR
0 0 0000:0
14 ŁUŻYCE LUBAŃ
0 0 0000:0
15 MEWA KUNICE
0 0 0000:0
16 POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA
0 0 0000:0
Kolejka 1 – 13-14 sierpnia
Kuźnia JaworIskra Kochlice
AKS StrzegomŁużyce Lubań
Odra ŚcinawaSparta Grębocice
Orla WąsoszApis Jędrzychowice
Gryf Gryfów ŚląskiMewa Kunice
Karkonosze Jelenia GóraBKS Bolesławiec
Sparta RudnaGranit Roztoka
Prochowiczanka ProchowiceGórnik Złotoryja
 Kolejka 2 – 20-21 sierpnia
Iskra KochliceGórnik Złotoryja
Granit RoztokaProchowiczanka Prochowice
BKS BolesławiecSparta Rudna
Mewa KuniceKarkonosze Jelenia Góra
Apis JędrzychowiceGryf Gryfów Śląski
Sparta GrębociceOrla Wąsosz
Łużyce LubańOdra Ścinawa
Kuźnia JaworAKS Strzegom
 Kolejka 3 – 27-28 sierpnia
AKS StrzegomIskra Kochlice
Odra ŚcinawaKuźnia Jawor
Orla WąsoszŁużyce Lubań
Gryf Gryfów ŚląskiSparta Grębocice
Karkonosze Jelenia GóraApis Jędrzychowice
Sparta RudnaMewa Kunice
Prochowiczanka ProchowiceBKS Bolesławiec
Górnik ZłotoryjaGranit Roztoka
 Kolejka 4 – 3-4 września
Iskra KochliceGranit Roztoka
BKS BolesławiecGórnik Złotoryja
Mewa KuniceProchowiczanka Prochowice
Apis JędrzychowiceSparta Rudna
Sparta GrębociceKarkonosze Jelenia Góra
Łużyce LubańGryf Gryfów Śląski
Kuźnia JaworOrla Wąsosz
AKS StrzegomOdra Ścinawa
 Kolejka 5 – 10-11 września
Odra ŚcinawaIskra Kochlice
Orla WąsoszAKS Strzegom
Gryf Gryfów ŚląskiKuźnia Jawor
Karkonosze Jelenia GóraŁużyce Lubań
Sparta RudnaSparta Grębocice
Prochowiczanka ProchowiceApis Jędrzychowice
Górnik ZłotoryjaMewa Kunice
Granit RoztokaBKS Bolesławiec
 Kolejka 6 – 17-18 września
Iskra KochliceBKS Bolesławiec
Mewa KuniceGranit Roztoka
Apis JędrzychowiceGórnik Złotoryja
Sparta GrębociceProchowiczanka Prochowice
Łużyce LubańSparta Rudna
Kuźnia JaworKarkonosze Jelenia Góra
AKS StrzegomGryf Gryfów Śląski
Odra ŚcinawaOrla Wąsosz
 Kolejka 7 – 24-25 września
Orla WąsoszIskra Kochlice
Gryf Gryfów ŚląskiOdra Ścinawa
Karkonosze Jelenia GóraAKS Strzegom
Sparta RudnaKuźnia Jawor
Prochowiczanka ProchowiceŁużyce Lubań
Górnik ZłotoryjaSparta Grębocice
Granit RoztokaApis Jędrzychowice
BKS BolesławiecMewa Kunice
 Kolejka 8 – 1-2 października
Iskra KochliceMewa Kunice
Apis JędrzychowiceBKS Bolesławiec
Sparta GrębociceGranit Roztoka
Łużyce LubańGórnik Złotoryja
Kuźnia JaworProchowiczanka Prochowice
AKS StrzegomSparta Rudna
Odra ŚcinawaKarkonosze Jelenia Góra
Orla WąsoszGryf Gryfów Śląski
 Kolejka 9 – 8-9 października
Gryf Gryfów ŚląskiIskra Kochlice
Karkonosze Jelenia GóraOrla Wąsosz
Sparta RudnaOdra Ścinawa
Prochowiczanka ProchowiceAKS Strzegom
Górnik ZłotoryjaKuźnia Jawor
Granit RoztokaŁużyce Lubań
BKS BolesławiecSparta Grębocice
Mewa KuniceApis Jędrzychowice
 Kolejka 10 – 15-16 października
Iskra KochliceApis Jędrzychowice
Sparta GrębociceMewa Kunice
Łużyce LubańBKS Bolesławiec
Kuźnia JaworGranit Roztoka
AKS StrzegomGórnik Złotoryja
Odra ŚcinawaProchowiczanka Prochowice
Orla WąsoszSparta Rudna
Gryf Gryfów ŚląskiKarkonosze Jelenia Góra
 Kolejka 11 – 22-23 października
Karkonosze Jelenia GóraIskra Kochlice
Sparta RudnaGryf Gryfów Śląski
Prochowiczanka ProchowiceOrla Wąsosz
Górnik ZłotoryjaOdra Ścinawa
Granit RoztokaAKS Strzegom
BKS BolesławiecKuźnia Jawor
Mewa KuniceŁużyce Lubań
Apis JędrzychowiceSparta Grębocice
 Kolejka 12 – 29-30 października
Iskra KochliceSparta Grębocice
Łużyce LubańApis Jędrzychowice
Kuźnia JaworMewa Kunice
AKS StrzegomBKS Bolesławiec
Odra ŚcinawaGranit Roztoka
Orla WąsoszGórnik Złotoryja
Gryf Gryfów ŚląskiProchowiczanka Prochowice
Karkonosze Jelenia GóraSparta Rudna
 Kolejka 13 – 5-6 listopada
Sparta RudnaIskra Kochlice
Prochowiczanka ProchowiceKarkonosze Jelenia Góra
Górnik ZłotoryjaGryf Gryfów Śląski
Granit RoztokaOrla Wąsosz
BKS BolesławiecOdra Ścinawa
Mewa KuniceAKS Strzegom
Apis JędrzychowiceKuźnia Jawor
Sparta GrębociceŁużyce Lubań
 Kolejka 14 – 12-13 listopada
Iskra KochliceŁużyce Lubań
Kuźnia JaworSparta Grębocice
AKS StrzegomApis Jędrzychowice
Odra ŚcinawaMewa Kunice
Orla WąsoszBKS Bolesławiec
Gryf Gryfów ŚląskiGranit Roztoka
Karkonosze Jelenia GóraGórnik Złotoryja
Sparta RudnaProchowiczanka Prochowice
 Kolejka 15 – 19-20 listopada
Prochowiczanka ProchowiceIskra Kochlice
Górnik ZłotoryjaSparta Rudna
Granit RoztokaKarkonosze Jelenia Góra
BKS BolesławiecGryf Gryfów Śląski
Mewa KuniceOrla Wąsosz
Apis JędrzychowiceOdra Ścinawa
Sparta GrębociceAKS Strzegom
Łużyce LubańKuźnia Jawor
 Kolejka 16
Iskra KochliceKuźnia Jawor
Łużyce LubańAKS Strzegom
Sparta GrębociceOdra Ścinawa
Apis JędrzychowiceOrla Wąsosz
Mewa KuniceGryf Gryfów Śląski
BKS BolesławiecKarkonosze Jelenia Góra
Granit RoztokaSparta Rudna
Górnik ZłotoryjaProchowiczanka Prochowice
 Kolejka 17
Górnik ZłotoryjaIskra Kochlice
Prochowiczanka ProchowiceGranit Roztoka
Sparta RudnaBKS Bolesławiec
Karkonosze Jelenia GóraMewa Kunice
Gryf Gryfów ŚląskiApis Jędrzychowice
Orla WąsoszSparta Grębocice
Odra ŚcinawaŁużyce Lubań
AKS StrzegomKuźnia Jawor
 Kolejka 18
Iskra KochliceAKS Strzegom
Kuźnia JaworOdra Ścinawa
Łużyce LubańOrla Wąsosz
Sparta GrębociceGryf Gryfów Śląski
Apis JędrzychowiceKarkonosze Jelenia Góra
Mewa KuniceSparta Rudna
BKS BolesławiecProchowiczanka Prochowice
Granit RoztokaGórnik Złotoryja
 Kolejka 19
Granit RoztokaIskra Kochlice
Górnik ZłotoryjaBKS Bolesławiec
Prochowiczanka ProchowiceMewa Kunice
Sparta RudnaApis Jędrzychowice
Karkonosze Jelenia GóraSparta Grębocice
Gryf Gryfów ŚląskiŁużyce Lubań
Orla WąsoszKuźnia Jawor
Odra ŚcinawaAKS Strzegom
 Kolejka 20
Iskra KochliceOdra Ścinawa
AKS StrzegomOrla Wąsosz
Kuźnia JaworGryf Gryfów Śląski
Łużyce LubańKarkonosze Jelenia Góra
Sparta GrębociceSparta Rudna
Apis JędrzychowiceProchowiczanka Prochowice
Mewa KuniceGórnik Złotoryja
BKS BolesławiecGranit Roztoka
 Kolejka 21
BKS BolesławiecIskra Kochlice
Granit RoztokaMewa Kunice
Górnik ZłotoryjaApis Jędrzychowice
Prochowiczanka ProchowiceSparta Grębocice
Sparta RudnaŁużyce Lubań
Karkonosze Jelenia GóraKuźnia Jawor
Gryf Gryfów ŚląskiAKS Strzegom
Orla WąsoszOdra Ścinawa
 Kolejka 22
Iskra KochliceOrla Wąsosz
Odra ŚcinawaGryf Gryfów Śląski
AKS StrzegomKarkonosze Jelenia Góra
Kuźnia JaworSparta Rudna
Łużyce LubańProchowiczanka Prochowice
Sparta GrębociceGórnik Złotoryja
Apis JędrzychowiceGranit Roztoka
Mewa KuniceBKS Bolesławiec
 Kolejka 23
Mewa KuniceIskra Kochlice
BKS BolesławiecApis Jędrzychowice
Granit RoztokaSparta Grębocice
Górnik ZłotoryjaŁużyce Lubań
Prochowiczanka ProchowiceKuźnia Jawor
Sparta RudnaAKS Strzegom
Karkonosze Jelenia GóraOdra Ścinawa
Gryf Gryfów ŚląskiOrla Wąsosz
 Kolejka 24
Iskra KochliceGryf Gryfów Śląski
Orla WąsoszKarkonosze Jelenia Góra
Odra ŚcinawaSparta Rudna
AKS StrzegomProchowiczanka Prochowice
Kuźnia JaworGórnik Złotoryja
Łużyce LubańGranit Roztoka
Sparta GrębociceBKS Bolesławiec
Apis JędrzychowiceMewa Kunice
 Kolejka 25
Apis JędrzychowiceIskra Kochlice
Mewa KuniceSparta Grębocice
BKS BolesławiecŁużyce Lubań
Granit RoztokaKuźnia Jawor
Górnik ZłotoryjaAKS Strzegom
Prochowiczanka ProchowiceOdra Ścinawa
Sparta RudnaOrla Wąsosz
Karkonosze Jelenia GóraGryf Gryfów Śląski
 Kolejka 26
Iskra KochliceKarkonosze Jelenia Góra
Gryf Gryfów ŚląskiSparta Rudna
Orla WąsoszProchowiczanka Prochowice
Odra ŚcinawaGórnik Złotoryja
AKS StrzegomGranit Roztoka
Kuźnia JaworBKS Bolesławiec
Łużyce LubańMewa Kunice
Sparta GrębociceApis Jędrzychowice
 Kolejka 27
Sparta GrębociceIskra Kochlice
Apis JędrzychowiceŁużyce Lubań
Mewa KuniceKuźnia Jawor
BKS BolesławiecAKS Strzegom
Granit RoztokaOdra Ścinawa
Górnik ZłotoryjaOrla Wąsosz
Prochowiczanka ProchowiceGryf Gryfów Śląski
Sparta RudnaKarkonosze Jelenia Góra
 Kolejka 28
Iskra KochliceSparta Rudna
Karkonosze Jelenia GóraProchowiczanka Prochowice
Gryf Gryfów ŚląskiGórnik Złotoryja
Orla WąsoszGranit Roztoka
Odra ŚcinawaBKS Bolesławiec
AKS StrzegomMewa Kunice
Kuźnia JaworApis Jędrzychowice
Łużyce LubańSparta Grębocice
 Kolejka 29
Łużyce LubańIskra Kochlice
Sparta GrębociceKuźnia Jawor
Apis JędrzychowiceAKS Strzegom
Mewa KuniceOdra Ścinawa
BKS BolesławiecOrla Wąsosz
Granit RoztokaGryf Gryfów Śląski
Górnik ZłotoryjaKarkonosze Jelenia Góra
Prochowiczanka ProchowiceSparta Rudna
 Kolejka 30
Iskra KochliceProchowiczanka Prochowice
Sparta RudnaGórnik Złotoryja
Karkonosze Jelenia GóraGranit Roztoka
Gryf Gryfów ŚląskiBKS Bolesławiec
Orla WąsoszMewa Kunice
Odra ŚcinawaApis Jędrzychowice
AKS StrzegomSparta Grębocice
Kuźnia JaworŁużyce Lubań
Facebook Comments