Wydarzenia sportowe w okolicy

styczeń 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
31
1
Events for 31 grudzień
Events for 1 styczeń
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 3 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 4 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 5 styczeń
Events for 6 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 7 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 8 styczeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 10 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 11 styczeń
Events for 12 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 13 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 14 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 15 styczeń
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 17 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 18 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 19 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 20 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 21 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 22 styczeń
Brak wydarzeń
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 24 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 25 styczeń
Events for 26 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 27 styczeń
Events for 28 styczeń
Events for 29 styczeń
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 31 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 1 luty
Events for 3 luty
Events for 4 luty
Events for 5 luty
27 stycznia 2023

fot. MOSiR Bolesławiec

Szkoły podstawowe rywalizowały na basenie


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu dnia 2 grudnia 2022 roku przeprowadził zawody dla szkół podstawowych w pływaniu. Zawody w rozegrane w ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej odbyły się na “Orce”.

Do zawodów przystąpiły jedynie dwie placówki z miasta Bolesławiec – Szkoła Podstawowa Nr 1 oraz Prywatna Szkoła Podstawowa “Oxpress”. Oto wyniki współzawodnictwa.

WYNIKI IGRZYSK DZIECI (klasy I-VI):

Sztafety 6×25 m dziewcząt

  1. Szkoła Podstawowa Oxpress            2:01,49
  2. Szkoła Podstawowa nr 1                   2:05,50           

Sztafety 6×25 m chłopców

  1. Szkoła Podstawowa Oxpress            1:53,03

25 m stylem motylkowym dziewcząt

  1. Jagna Wilk (Oxpress)                        0:21,98
  2. Kaja Kosakowska (SP nr 1)              0:24,28

25 m stylem motylkowym chłopców

  1. Mateusz Pierzchalski (Oxpress)        0:23,80

50 m stylem grzbietowym dziewcząt

  1. Weronika Jankowska (SP nr 1)         1:00,70
  2. Julia Droszczak (SP nr 1)                  1:06,64

50 m stylem grzbietowym chłopców

  1. Mateusz Rak (Oxpress)                     0:53,32

50 m styl klasyczny dziewcząt

  1. Weronika Dudek (Oxpress)               0:52,96
  2. Julia Yatsenko (Opress)                     0:53,05
  3. Karolina Haniszewska (SP nr 1)       1:20,91

WYNIKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (klasy VII-VIII):

Sztafety 6 x 50 m dziewcząt

  1. Szkoła Podstawowa Oxpress            4:14,92

Sztafety 6 x 50 m chłopców

  1. Szkoła Podstawowa Oxpress            3:40,72

50 m stylem motylkowym dziewcząt

  1. Wiktoria Sitek (Oxpress)                   0:43,50

100 m stylem grzbietowym chłopców

  1. Maksymilian Bram (Oxpress)           1:11,72
  2. Szymon Pławiak (Oxpress)               1:51,28

100 m styl klasyczny dziewcząt

  1. Amelia Pabisz (Oxpress)                   2:44,72
  2. Malwina Waluda (Opress)                 DNF

100 m styl klasyczny chłopców

  1. Mateusz Lichorad (Oxpress)             1:53,67
  2. Wojciech Różnicki (Oxpress)            2:01,43

100 m styl dowolny dziewcząt

  1. Aleksandra Zięba (Oxpress)              1:31,75
  2. Malwina Rostowska (Oxpress)          1:36,20
  3. Hanna Wołoszyn (Oxpress)               1:52,75
  4. Maja Naskręt (Oxpress)                     1:53,12
  5. Emilia Kopiec (Oxpress)                   2:06,18

100 m styl dowolny chłopców

  1. Filip Skirpan (Oxpress)                     1:23,08
  2. Mikołaj Gołąbek (Oxpress)               1:24,35
  3. Alan Zgodziński (Oxpress)                1:27,03
fot. MOSiR Bolesławiec

info: sport.boleslawiec.pl/MOSiR Bolesławiec

Facebook Comments