Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
8 sierpnia 2022

Terminarz gier klasy okręgowej


Poznaliśmy terminarz spotkań w klasie okręgowej na sezon 2022/2023. Na tym poziomie rozgrywkowym nasz region będą reprezentować dwa zespoły: Chrobry Nowogrodziec i beniaminek ligi – KS Stare Jaroszowice. Podopieczni Macieja Sawickiego i Krzysztofa Kownackiego ligowe zmagania rozpoczną od spotkań domowych z wymagającymi przeciwnikami. Do derbowego pojedynku dojdzie w 9 kolejce, a gospodarzem tego jesiennego wydarzenia będzie Chrobry Nowogrodziec.

Poniżej przedstawiamy Wam terminarz gier rundy jesiennej w klasie okręgowej.

Kolejka 1 – 13-14 sierpnia
KS Stare JaroszowiceVictoria Ruszów
Chrobry NowogrodziecHutnik Pieńsk
 Kolejka 2 – 20-21 sierpnia
Iskra Łagów Chrobry Nowogrodziec
Lotnik Jeżów SudeckiKS Stare Jaroszowice
 Kolejka 3 – 27-28 sierpnia
KS Stare JaroszowiceOlimpia Kowary
Chrobry NowogrodziecNysa Zgorzelec
 Kolejka 4 – 3-4 września
Cosmos RadzimówChrobry Nowogrodziec
Victoria Jelenia GóraKS Stare Jaroszowice
 Kolejka 5 – 10-11 września
KS Stare JaroszowicePogoń Świerzawa
Chrobry NowogrodziecVictoria Ruszów
 Kolejka 6 – 17-18 września
Lotnik Jeżów SudeckiChrobry Nowogrodziec
KS Stare JaroszowiceKS Łomnica
 Kolejka 7 – 24-25 września
Włókniarz LeśnaKS Stare Jaroszowice
Chrobry NowogrodziecOlimpia Kowary
 Kolejka 8 – 1-2 października
Victoria Jelenia GóraChrobry Nowogrodziec
KS Stare JaroszowiceOlsza Olszyna Lubańska
 Kolejka 9 – 8-9 października
Chrobry NowogrodziecKS Stare Jaroszowice
 Kolejka 10 – 15-16 października
KS Stare JaroszowiceGórnik Węgliniec
KS ŁomnicaChrobry Nowogrodziec
 Kolejka 11 – 22-23 października
Chrobry NowogrodziecWłókniarz Leśna
Czarni Lwówek ŚląskiKS Stare Jaroszowice
 Kolejka 12 – 29-30 października
KS Stare JaroszowiceHutnik Pieńsk
Olsza Olszyna LubańskaChrobry Nowogrodziec
 Kolejka 13 – 5-6 listopada
Chrobry NowogrodziecPogoń Świerzawa
Iskra ŁagówKS Stare Jaroszowice
 Kolejka 14 – 12-13 listopada
KS Stare JaroszowiceNysa Zgorzelec
Chrobry NowogrodziecGórnik Węgliniec
 Kolejka 15 – 19-20 listopada
Czarni Lwówek ŚląskiChrobry Nowogrodziec
Cosmos RadzimówKS Stare Jaroszowice

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments