Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 grudzień
Events for 2 grudzień
Events for 3 grudzień
Events for 4 grudzień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 grudzień
Events for 6 grudzień
Events for 7 grudzień
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Events for 11 grudzień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
6 grudnia 2022

Poznajcie terminarz gier A-klasy


W 16-sto drużynowej A-klasie (grupa III) aż 14 zespołów będzie z powiatu bolesławieckiego, w tym dwie z samego Bolesławca. Z nowych zespołów, które w zeszłym sezonie nie uczestniczyły na tym poziomie rozgrywkowym będziemy mieli dwóch beniaminków: GKS Raciborowice i BKS II Bolesławiec, “spadkowicza” z klasy okręgowej – Twardego Świętoszów (przypominamy, że Twardy Świętoszów wycofał się z rozgrywek klasy okręgowej w zeszłym sezonie), oraz Leśnika Osiecznicę – spadkowicza IV ligi, który jednak nie przystąpił do gry w klasie okręgowej i jednocześnie ich drugi zespół występujący w B-klasie również nie został zgłoszony do obecnego sezonu, więc śmiało możemy mówić tu o wewnętrznej “fuzji”.

Poniżej terminarz gier rundy jesiennej.

Kolejka 1 – 13-14 sierpnia
GKS RaciborowiceLKS Ocice
LZS NiwniceRybak Parowa
BKS II BolesławiecTwardy Świętoszów
Kolonia BolesławiecGKS Gromadka
GKS Tomaszów Bol.Orzeł Gościszów
WKS Żarki ŚrednieSparta Zebrzydowa
LZS BrzeźnikGKS Iwiny
GKS Warta Bol.Leśnik Osiecznica
 Kolejka 2 – 20-21 sierpnia
LKS OciceLeśnik Osiecznica
GKS IwinyGKS Warta Bol.
Sparta ZebrzydowaLZS Brzeźnik
Orzeł GościszówWKS Żarki Średnie
GKS GromadkaGKS Tomaszów Bol.
Twardy ŚwiętoszówKolonia Bolesławiec
Rybak ParowaBKS II Bolesławiec
GKS RaciborowiceLZS Niwnice
 Kolejka 3 – 27-28 sierpnia
LZS NiwniceLKS Ocice
BKS II BolesławiecGKS Raciborowice
Kolonia BolesławiecRybak Parowa
GKS Tomaszów Bol.Twardy Świętoszów
WKS Żarki ŚrednieGKS Gromadka
LZS BrzeźnikOrzeł Gościszów
GKS Warta Bol.Sparta Zebrzydowa
Leśnik OsiecznicaGKS Iwiny
 Kolejka 4 – 3-4 września
LKS OciceGKS Iwiny
Sparta ZebrzydowaLeśnik Osiecznica
Orzeł GościszówGKS Warta Bol.
GKS GromadkaLZS Brzeźnik
Twardy ŚwiętoszówWKS Żarki Średnie
Rybak ParowaGKS Tomaszów Bol.
GKS RaciborowiceKolonia Bolesławiec
LZS NiwniceBKS II Bolesławiec
 Kolejka 5 – 10-11 września
BKS II BolesławiecLKS Ocice
Kolonia BolesławiecLZS Niwnice
GKS Tomaszów Bol.GKS Raciborowice
WKS Żarki ŚrednieRybak Parowa
LZS BrzeźnikTwardy Świętoszów
GKS Warta Bol.GKS Gromadka
Leśnik OsiecznicaOrzeł Gościszów
GKS IwinySparta Zebrzydowa
 Kolejka 6 – 17-18 września
LKS OciceSparta Zebrzydowa
Orzeł GościszówGKS Iwiny
GKS GromadkaLeśnik Osiecznica
Twardy ŚwiętoszówGKS Warta Bol.
Rybak ParowaLZS Brzeźnik
GKS RaciborowiceWKS Żarki Średnie
LZS NiwniceGKS Tomaszów Bol.
BKS II BolesławiecKolonia Bolesławiec
 Kolejka 7 – 24-25 września
Kolonia BolesławiecLKS Ocice
GKS Tomaszów Bol.BKS II Bolesławiec
WKS Żarki ŚrednieLZS Niwnice
LZS BrzeźnikGKS Raciborowice
GKS Warta Bol.Rybak Parowa
Leśnik OsiecznicaTwardy Świętoszów
GKS IwinyGKS Gromadka
Sparta ZebrzydowaOrzeł Gościszów
 Kolejka 8 – 1-2 października
LKS OciceOrzeł Gościszów
GKS GromadkaSparta Zebrzydowa
Twardy ŚwiętoszówGKS Iwiny
Rybak ParowaLeśnik Osiecznica
GKS RaciborowiceGKS Warta Bol.
LZS NiwniceLZS Brzeźnik
BKS II BolesławiecWKS Żarki Średnie
Kolonia BolesławiecGKS Tomaszów Bol.
 Kolejka 9 – 8-9 października
GKS Tomaszów Bol.LKS Ocice
WKS Żarki ŚrednieKolonia Bolesławiec
LZS BrzeźnikBKS II Bolesławiec
GKS Warta Bol.LZS Niwnice
Leśnik OsiecznicaGKS Raciborowice
GKS IwinyRybak Parowa
Sparta ZebrzydowaTwardy Świętoszów
Orzeł GościszówGKS Gromadka
 Kolejka 10 – 15-16 października
LKS OciceGKS Gromadka
Twardy ŚwiętoszówOrzeł Gościszów
Rybak ParowaSparta Zebrzydowa
GKS RaciborowiceGKS Iwiny
LZS NiwniceLeśnik Osiecznica
BKS II BolesławiecGKS Warta Bol.
Kolonia BolesławiecLZS Brzeźnik
GKS Tomaszów Bol.WKS Żarki Średnie
 Kolejka 11 – 22-23 października
WKS Żarki ŚrednieLKS Ocice
LZS BrzeźnikGKS Tomaszów Bol.
GKS Warta Bol.Kolonia Bolesławiec
Leśnik OsiecznicaBKS II Bolesławiec
GKS IwinyLZS Niwnice
Sparta ZebrzydowaGKS Raciborowice
Orzeł GościszówRybak Parowa
GKS GromadkaTwardy Świętoszów
 Kolejka 12 – 29-30 października
LKS OciceTwardy Świętoszów
Rybak ParowaGKS Gromadka
GKS RaciborowiceOrzeł Gościszów
LZS NiwniceSparta Zebrzydowa
BKS II BolesławiecGKS Iwiny
Kolonia BolesławiecLeśnik Osiecznica
GKS Tomaszów Bol.GKS Warta Bol.
WKS Żarki ŚrednieLZS Brzeźnik
 Kolejka 13 – 5-6 listopada
LZS BrzeźnikLKS Ocice
GKS Warta Bol.WKS Żarki Średnie
Leśnik OsiecznicaGKS Tomaszów Bol.
GKS IwinyKolonia Bolesławiec
Sparta ZebrzydowaBKS II Bolesławiec
Orzeł GościszówLZS Niwnice
GKS GromadkaGKS Raciborowice
Twardy ŚwiętoszówRybak Parowa
 Kolejka 14 – 12-13 listopada
LKS OciceRybak Parowa
GKS RaciborowiceTwardy Świętoszów
LZS NiwniceGKS Gromadka
BKS II BolesławiecOrzeł Gościszów
Kolonia BolesławiecSparta Zebrzydowa
GKS Tomaszów Bol.GKS Iwiny
WKS Żarki ŚrednieLeśnik Osiecznica
LZS BrzeźnikGKS Warta Bol.

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments