Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 2 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 3 lipiec
4
5
6
7
8
9
10
Events for 4 lipiec
Events for 5 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 6 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 7 lipiec
Events for 8 lipiec
Events for 9 lipiec
Events for 10 lipiec
Brak wydarzeń
11
12
13
14
15
16
17
Events for 11 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 12 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 13 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 14 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 15 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 16 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 17 lipiec
Brak wydarzeń
18
19
20
21
22
23
24
Events for 18 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 19 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 20 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 21 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 22 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 23 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 24 lipiec
Brak wydarzeń
25
26
27
28
29
30
31
Events for 25 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 26 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 27 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 28 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 29 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 30 lipiec
Brak wydarzeń
Events for 31 lipiec
Brak wydarzeń
1
2
3
4
5
6
7
5 lipca 2022

fot. Powiat Bolesławiec

Olimpiada uczniów ze szkół powszechnych i specjalnych


Doskonała  pogoda dopisała w środę, 18 maja wszystkim uczestnikom „OLIMPIADY UCZNIÓW ZE SZKÓŁ POWSZECHNYCH I SPECJALNYCH Z TRANSGRANICZNEGO OBSZARU”, która została zorganizowana przez Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu przy wsparciu partnerów w ramach międzynarodowego projektu „Rozbudowa transgranicznej oferty edukacyjnej Bolesławca i Bautzen”. Uczniowie bolesławieckich szkół rywalizowali ze swoimi niemieckimi rówieśnikami na nowym boisku I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu. Każdy starał się o jak najlepsze sportowe wyniki, jednak najważniejsza w tym spotkaniu była dobra zabawa i pogodny nastrój. Dzielni uczestnicy otrzymali medale i atrakcyjne upominki. Nie zabrakło również dobrego posiłku dla aktywnych sportowców. Wielkie gratulacje!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 283008306_5062838107104401_7895986953654516963_n-1024x576.jpg
fot. Powiat Bolesławiec
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 282251414_5062837990437746_8952461748128546954_n-1024x576.jpg
fot. Powiat Bolesławiec

 SKOK W DAL DZIEWCZĘTA I GRUPA WIEKOWA

  1. Ślusarczyk Iga Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  2. Yelyzaveta Nosiuk PZSIPS w Bolesławcu
  3. Grochowska Wiktoria PZSIPS w Bolesławcu

SKOK W DAL DZIEWCZĘTA II GRUPA WIEKOWA

  1. Hansel Leonie Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  2. Anioł Zofia Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu
  3. Chałcewicz Julia Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu

SKOK W DAL DZIEWCZĘTA III GRUPA WIEKOWA

  1. Winkler Judit Szkoła Specjalna w Hoyeswerda

SKOK W DAL CHŁOPCY I GRUPA WIEKOWA

  1. Stec Piotr Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  2. Burdyna Jakub Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  3. Kiełb Jakub PZSIPS w Bolesławcu

SKOK W DAL CHŁOPCY II GRUPA WIEKOWA

  1. Mickel Fin Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  2. Altus Lukas Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  3. Rutkowski Dawid Szkoła Podstawowa nr 2

SKOK W DAL CHŁOPCY III GRUPA WIEKOWA

  1. Onyeto Eric Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  2. Ściuk Jakub PZSIPS w Bolesławcu
  3. Świątek Krzysztof PZSIPS w Bolesławcu

SZTAFETA INTEGRACYJNA

  1. Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu
  2. Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu

BIEG NA 640 m CHŁOPCY III GRUPA WIEKOWA

  1. Oneto Eric Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  2. Ges Jakub PZSIPS w Bolesławcu
  3. Mickel Finn Szkoła Specjalna w Hoyeswerda

BIEG NA 320 m CHŁOPCY II GRUPA WIEKOWA

  1. Stachowiak Dawid PZSIPS w Bolesławcu
  2. Duma Paweł PZSIPS w Bolesławcu
  3. Mrozik Mateusz PZSIPS w Bolesławcu

BIEG NA 320 m DZIEWCZĘTA II GRUPA WIEKOWA

  1. Anioł Zofia Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu
  2. Rogojsza Oliwia Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu
  3. Chmielowska Anastazja Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu

BIEG NA 160 m CHŁOPCY I GRUPA WIEKOWA

  1. Kaczmarski Oliwer PZSIPS w Bolesławcu
  2. Kiełb Jakub PZSIPS w Bolesławcu
  3. Gałuszko Andrzej PZSIPS w Bolesławcu

BIEG NA 160 m DZIEWCZĘTA I GRUPA WIEKOWA

  1. Chmielowiec Maja PZSIPS w Bolesławcu
  2. Kania Sznicer Zuzanna PZSIPS w Bolesławcu
  3. Mazan Natalia PZSIPS w Bolesławcu

BIEG NA 60 m WÓŹKI

  1. Zobel Kevin Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  2. Hanusewicz Katarzyna PZSIPS w Bolesławcu
  3. Jasiński Piotr PZSIPS w Bolesławcu

BIEG NA 60 m CHŁOPCY I GRUPA WIEKOWA

  1. Stec Piotr Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  2. Mroczek Franciszek Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  3. Mańko Alan PZSIPS w Bolesławcu

BIEG NA 60 m CHŁOPCY II GRUPA WIEKOWA

  1. Goliczewski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu
  2. Simm Felix Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  3. Kunze Maximilian Szkoła Specjalna w Hoyeswerda

BIEG NA 60 m CHŁOPCY III GRUPA WIEKOWA

  1. Przyłucki Marcin PZSIPS w Bolesławcu
  2. Ściuk Jakub PZSIPS w Bolesławcu
  3. Witowski Patryk PZSIPS w Bolesławcu

BIEG NA 60 m DZIEWCZĘTA I GRUPA WIEKOWA

  1. Ślusarczyk Iga Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu
  2. Chmielowiec Maja PZSIPS w Bolesławcu
  3. Kowalska Natalia Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu

BIEG NA 60 m DZIEWCZĘTA II GRUPA WIEKOWA

  1. Haucewicz Julia Szkoła Podstawowa nr 3 w Bolesławcu
  2. Hansel Leonie Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  3. Daniłko Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu

BIEG NA 60 m DZIEWCZĘTA III GRUPA WIEKOWA

  1. Winklert Jupit PZSIPS w Bolesławcu
  2. Jabłońska Iwona PZSIPS w Bolesławcu
  3. Ciaciek Ewelina PZSIPS w Bolesławcu

RZUT PIŁECZKĄ NERT , OSOBY NA WÓZKACH
Zobel Kevin Szkoła Specjalna w Hoyeswerda

RZUT PIŁECZKĄ NERT DZIEWCZĘTA I GRUPA WIEKOWA
Łukasiewicz Natalia Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu

RZUT PIŁECZKĄ NERT DZIEWCZĘTA II GRUPA WIEKOWA
Lisa Nosiuk Szkoła Specjalna w Hoyeswerda

RZUT PIŁECZKĄ NERT DZIEWCZĘTA II GRUPA WIEKOWA
Ewelina Ciaciek PZSiPS w Bolesławcu

RZUT PIŁECZKĄ NERT CHŁOPCY I GRUPA WIEKOWA
Mroczek Franciszek Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu

RZUT PIŁECZKĄ NERT CHŁOPCY II GRUPA WIEKOWA
Mosiejczuk Kamil PZSIPS w Bolesławcu
Mandziuk Bartosz PZSIPS w Bolesławcu

RZUT PIŁECZKĄ NERT CHŁOPCY III GRUPA WIEKOWA
Grabowy Kacper PZSIPS w Bolesławcu

RZUT OSZCZEPEM DZIEWCZĘTA I GRUPA WIEKOWA
Mazan Natalia PZSIPS w Bolesławcu

RZUT OSZCZEPEM DZIEWCZĘTA II GRUPA WIEKOWA
Prasil Agnieszka PZSIPS w Bolesławcu

RZUT OSZCZEPEM DZIEWCZĘTA III GRUPA WIEKOWA
Ciaciek Ewelina PZSIPS w Bolesławcu

RZUT OSZCZEPEM CHŁOPCY I GRUPA WIEKOWA
Tarczyński Antoni Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu

RZUT OSZCZEPEM CHŁOPCY II GRUPA WIEKOWA
Goliczewski Wojciech Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu

RZUT OSZCZEPEM CHŁOPCY II GRUPA WIEKOWA
Ges Jakub PZSiPS w Bolesławcu

PRZECIĄGANIE LINY

  1. Szkoła Podstawowa nr 3
  2. Szkoła Specjalna w Hoyeswerda
  3. Szkoła Podstawowa nr 2

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: powiatboleslawiecki.pl

Facebook Comments