W dniu wczorajszym we Wałbrzychu został rozegrany Finał Dolnego Śląska Licealidy Chłopców w Piłce Siatkowej. Po wygraniu strefy jeleniogórskiej drużyna Zespołu Szkół Elektronicznych prowadzona przez Michała Sobczyszyna miaął prawo grać w tym finale i zajęła IV miejsce.
W spotkaniu półfinałowym uczniowie “Elektronika” trafili na gospodarzy z IV Liceum Ogólnokształcącego. Mecz zakończył się wygraną wałbrzyszan 2:0. W Drugim półfinale Szkoła Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław pokonała licealistów z Legnicy.
W batalii o miejsce 3 II LO Legnica pokonało ZSE Bolesławiec 2:0, a finałpadł łupem siatkarzy SMSu Junior z Wrocławia.
Michał Sobczyszyn – Na finał pojechaliśmy nie pełnym składzie personalnym, więc było ciężko wywalczyć coś więcej. Jednak sam awans do turnieju finałowego to już duży sukces i z tego się cieszymy.
Zespół Szkół Elektronicznych był reprezentowany przez: Oliwera Łomnickiego, Macieja Kaziora, Eryka Oleńskiego, Bartosza Piotrowskiego, Igora Piotrowskiego, Błażeja Piotrowskiego i Kacpra Kruszelnickiego.
info: MS/sport.boleslawiec.pl
More Stories
Tenis stołowy – “Budowlanka” oraz “Ekonom” będą grać dalej
BTS wygrywa i będzie grał o w grupie walczącej o baraże
Futsal dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych – ZSE, I LO i ZSHiU z awansem do dalszych gier