Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
25
26
27
28
29
30
1
Events for 30 kwiecień
Events for 1 maj
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 maj
Events for 3 maj
Events for 4 maj
Brak wydarzeń
Events for 5 maj
Brak wydarzeń
Events for 6 maj
Events for 7 maj
Brak wydarzeń
Events for 8 maj
Brak wydarzeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 maj
Brak wydarzeń
Events for 10 maj
Brak wydarzeń
Events for 11 maj
Brak wydarzeń
Events for 12 maj
Brak wydarzeń
Events for 13 maj
Brak wydarzeń
Events for 14 maj
Events for 15 maj
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 maj
Brak wydarzeń
Events for 17 maj
Brak wydarzeń
Events for 18 maj
Brak wydarzeń
Events for 19 maj
Brak wydarzeń
Events for 20 maj
Brak wydarzeń
Events for 21 maj
Events for 22 maj
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 maj
Brak wydarzeń
Events for 24 maj
Brak wydarzeń
Events for 25 maj
Brak wydarzeń
Events for 26 maj
Brak wydarzeń
Events for 27 maj
Brak wydarzeń
Events for 28 maj
Events for 29 maj
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 maj
Brak wydarzeń
Events for 31 maj
Brak wydarzeń
Events for 2 czerwiec
26 maja 2022

Polska Liga Squasha – występy bolesławian


W sobotę we Wrocławiu zakończyła się III sesja Dywizji I rozgrywek w ramach Polskiej Ligi Squasha. Bolesławiecka drużyna Asy Rakiet TOP Bolesławiec (Piotr Kowalski, Jacek Parpura, Krzysztof Piergies, Seweryn Ramza) oraz występujący w drużynie Polish Lody – Dawid Wilas – rozegrali kolejne mecze.

Nie był to udany dzień dla zawodników Asów Rakiet TOP Bolesławiec. Zawodnicy czerty raz ystawali do walki na korcie i czterokrotnie zchodzili z niego jako przegrani. Lepsi od Asów Rakiet tego dnia okazali się: Poranne Ptaki, Wrocławski Squash Club, WSC Team oraz  F&S COMPLEX GŁOGÓW I. PO rozegraniu trzech z czterech sesji Asy Rakiet TOP Bolesławiec zamykają tabelę Dywizji I.

Poranne PtakiAsy Rakiet TOP Bolesławiec4:0
Wrocławski Squash ClubAsy Rakiet TOP Bolesławiec4:0
WSC TeamAsy Rakiet TOP Bolesławiec4:0
F&S Comlpex GłogówAsy Rakiet TOP Bolesławiec3:1

Drużyna Polish Lody, w której występuje Dawid Wilas, rozegrała 3 spotkania (3 zwycięstwa), a sam zawodnik wystąpił w dwóch meczach dwukrotnie wygrywając swoje gry.

Lp.Pkt.Bilans
Setów
Wygrane
Sety
Bilans
małych pkt.
1Powstali z Popiołu3790113494
2Polish Lody35.588111587
3Poranne Ptaki24981127
4WSC Team211679128
5Wrocław Squash Club16.5-662-97
6PiLS Team16.5-2870-219
7F&S COMPLEX GŁOGÓW I7-7040-367
8Asy Rakiet TOP Bolesławiec2.59922-653

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments