Wydarzenia sportowe w okolicy

czerwiec 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 1 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 4 czerwiec
Events for 5 czerwiec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 7 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 czerwiec
Events for 12 czerwiec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 14 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 18 czerwiec
Events for 19 czerwiec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 21 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 czerwiec
Events for 24 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 czerwiec
Events for 26 czerwiec
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 28 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 czerwiec
Events for 1 lipiec
30 czerwca 2022

Futsal Liga nabiera tempa

Zakończył się pierwszy etap IV edycji Futsal Ligi. O mistrzostwo Wooden Garden Ekstraklasy w sezonie 2021/2022 zagra 6 zespołów – po 3 najlepsze z grupy A i B. O dwa miejsca gwarantujące pozostanie na przyszły rok w ekstraklasie zmierzą się: Auto Części Zabobrze, Piłkarskie Asy, Stare Jaroszowice i Blaise & Megamaszyny.


Auto Cześci Zabobrze – Stare Jaroszowice 1:4

Mecz ten nie miał znaczenia w rywalizacji o grupę mistrzowską ,ale był już walką o utrzymanie, ponieważ oba zespoły już wcześniej pogrzebały szansę przejścia do najlepszej “6” ligi. Pierwsze, cenne punkty zdobyły stare Jaroszowice, w których zdecydowanym liderem tego dnia był Tomasz Król. Wywalczone 3 punkty przybliżają Stare Jaroszowice do utrzymania w ekstraklasie.

Starzy ale Jarzy – Chłopaki do Wzięcia 1:6

Zapowiadała się walką o pierwsze miejsce w grupie A, ale tego dnia Chłopaki do Wzięcia mieli dwa atuty: skuteczność i rewelacyjnie spisującego się w zastępstwie za Cezarego Purtę w bramce – Konrada Nowaka. Do grupy mistrzowskiej z lepszym bilansem weszli Chłopaki do Wzięcia i wyrośli na faworytów ligi.


Blaise & Megamaszyn – FcPoNalewce 5:7

W końcu zobaczyliśmy takie Megamaszyny, które pamiętamy z poprzednich edycji. Ale niestety dla nich, FcPoNalewce również się zmobilizowali i stawili się w optymalnym składzie na to spotkanie, czego nie można powiedzieć o Megamaszynach. Widowisko było zacięte, dużo zwrotów akcji i bramek. Blaise walczył o przetrwanie, o awans do grupy mistrzowskiej, co się nie udało i ich gra o utrzymanie jest sporą niespodzianką ligi. Wygrana FcPoNalewce z Megamszynami nie wiele dała w perspektywie gry o najwyższe cele, gdyż mecz ten nie będzie wliczony do dalszej rywalizacji.

Powiatowi Smakosze AlkoholiFC Ulani 3:3

Faworytami tego meczu byli FC Ulani, liderzy grupy, zespół grający szybką, widowiskową piłkę. Jednak Smakosze postawili w niedzielę trudne warunki. Trochę niespodziewanie popsuli plany młodym piłkarzom i zremisowali to spotkanie, dzięki czemu do grupy mistrzowskiej wyszli z najlepszym bilansem z grupy B. FC Ulani mogą sami sobie pluć w brodę, bo mecz ten był pod ich kontrolą i powinni go wygrać.


W drugim etapie rozgrywek w grupie mistrzowskiej i spadkowej zespoły zagrają mecze z przeciwnikami z drugiej grupy, a wyniki spotkań z rywalami z poprzedniego etapu zostały zachowane. W grupie mistrzowskiej zobaczymy 6 zespołów: z grupy A – Chłopaki do Wzięcia, Starzy ale Jarzy oraz Young Boys Bolesławiec oraz z grupy B – FcPoNalewce, FC Ulani i Powiatowi Smakoszów Alkoholi. W grupie spadkowej będzie zacięta rywalizacja o utrzymanie, gdyż tam jest bardzo mała tolerancja błędu, a drużynom zostały do rozegrania po dwa mecze.

Grupa mistrzowska:

Grupa spadkowa:


info: sport.boleslawiec.pl
źródło: matusport.pl

Facebook Comments