Wydarzenia sportowe w okolicy

czerwiec 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 1 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 4 czerwiec
Events for 5 czerwiec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 7 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 czerwiec
Events for 12 czerwiec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 14 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 18 czerwiec
Events for 19 czerwiec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 21 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 czerwiec
Events for 24 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 czerwiec
Events for 26 czerwiec
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 28 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 czerwiec
Events for 1 lipiec
30 czerwca 2022

BTS Elektros Bolesławiec – zaległy mecz z Obornikami Śląskimi


W dniu dzisiejszym została rozegrana 15 kolejka w ramach III ligi piłki siatkowej mężczyzn. Wyjazdowy mecz BTSu został przełożony na 1 lutego, ale w dniu wczorajszym “elektryczni” rozegrali zaległy mecz z listopada (9 kolejka ) z KP TechniSat Oborniki Śląskie.

Niestety, wyjazd do Obornik Śląskich nie był udany. Bolesławianie przegrali to spotkanie 3:1. Już pierwsze piłki tego spotkania zapowiadały, że emocji nie zabraknie na hali gospodarzy. I nie zabrakło. W trzech pierwszych setach zwyciężał zespół, który wypracował sobie przewagę w pierwszej części seta. W decydujący czwartym, to zawodnicy gospodarzy byli zdecydowanie lepszy zespołem i to było widać po wyniku.

Do zespołu powrócił rozgrywający, którego mogliśmy już obserwować w zeszłorocznych turniejach barażowych – Sławomir Janusz. Niestety, dalej na boisku nie było Pańczyka i Wójtowicza, którzy prawdopodobnie już niebawem wrócą do zespołu. Z dobrej strony pokazał się w tym spotkaniu Piotr Filistyński. Jednak porażka ta znacznie może utrudnić ewentualny awans do najlepszej czwórki, która rozegra między sobą walkę o miejsca, które zagwarantują udział w barażach o II ligę. Bolesławiecki zespół, myśląc poważnie o turnieju finałowym, w tej chwili już nie może pozwolić sobie na straty straty punktów.

zaległy mecz 9 kolejki
KP TechniSat Oborniki Śląskie – BTS Elektros Bolesławiec3:1 (25:19, 17:25. 25:19, 25:15)
1.KPS Chełmiec II Wałbrzych13311237:171214:1110
2.KP TechniSat Oborniki Śląskie1431935:181197:1086
3.UKS Tygrysy Strzelin1225828:181038:983
4.WKS Volley Wilczyce1224929:151013:910
5.NKS START Namysłów1223828:16989:887
6.LZS Średzianin Środa Śląśka1219621:21941:931
7.Chemeko-System Gwardia Wrocław1318624:271135:1126
8.BTS Elektros Bolesławiec1217625:251045:1050
9.KPS Faraon Ziębice138214:33924:1105
10.JKS Spartakus Jawor148215:391100:1254
11.SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój136210:37946:1100

Mecze 14 kolejki:

KP TechniSat Oborniki Śląskie3252525
KPS Faraon Ziębice0171322
SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój31625202515
JKS Spartakus Jawor2251225233
Chemeko-System Gwardia Wrocław0211917
WKS Volley Wilczyce3252525
LZS Średzianin Środa Śląśkapauza
UKS Tygrysy Strzelin30.01.2022, 13:00
KPS Chełmiec II Wałbrzych
NKS START Namysłów01.02.2022, 20:00
BTS Elektros Bolesławiec

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments