Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
8 sierpnia 2022

fot. w-obiektywie.eu

III liga siatkówki – BTS Elektros Bolesławiec pauzował, rywale grali


Kolejka nr 10 w III lidze siatkówki mężczyzn za nami. Nasz miejscowy BTS Elektros w tej serii gier pauzował, gdyż drużyna z Oławy wycofała się z rozgrywek jeszcze przed startem sezonu. Przedstawiamy wyniki rywali “Elektrycznych” oraz aktualną tabelę. Już w najbliższy weekend bolesławianie udadzą się do Wałbrzycha na mecz z wiceliderem rozgrywek, który w minioną sobotę odprawił z kwitkiem ubiegłorocznego zwycięzcę ligi – WKS Volley Wilczyce.

KPS Faraon Ziębice126221726
JKS Spartakus Jawor324252528
KPS Chełmiec II Wałbrzych3252525
WKS Volley Wilczyce0171921
NKS START Namysłów31918252515
KP TechniSat Oborniki Śląskie2252515218
Chemeko-System Gwardia Wrocław125222026
LZS Średzianin Środa Śląśka321252528
SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój0202015
UKS Tygrysy Strzelin3252525
meczepkt.setymałe
pkt.
1.NKS START Namysłów102024:13840:746
2.KPS Chełmiec II Wałbrzych91925:14857:808
3.UKS Tygrysy Strzelin91922:15824:791
4.WKS Volley Wilczyce91620:13751:700
5.LZS Średzianin Środa Śląśka91618:15744:728
6.KP TechniSat Oborniki Śląskie81620:14747:703
7.Chemeko-System Gwardia Wrocław91520:17807:779
8.BTS Elektros Bolesławiec81317:15685:670
9.JKS Spartakus Jawor958:24683:761
10.KPS Faraon Ziębice949:24636:784
11.SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój947:26683:787

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments