Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
8 sierpnia 2022

fot. w-obiektywie.eu

Druga kolejka futsalu przed nami


Już w niedzielę, 12 grudnia, odbędzie się druga kolejka rozgrywek Wooden Garden Ekstraklasy, czyli bolesławieckiej ligi futsalu. Drużyny będą rywalizować w dwóch grupach, w obydwu nie zabraknie bardzo ciekawych spotkań.

Wszystko zacznie się o 16:20. Wtedy to na parkiecie pojawią się drużyny Chłopaków do Wzięcia oraz Auto Części Zabobrze. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden i jest to drużyna Konrada Skóry, która przed tygodniem rozbiła Kolonię Bolesławiec, momentami prezentując naprawdę radosny futbol. Ci drudzy terminarz mają bardzo ciężki, przed tygodniem grali przecież z innym faworytem do zwycięstwa w całej lidze – Young Boys Bolesławiec, wysoko i zasłużenie przegrywając. Jutro na pewno nie będą mieli łatwiej, ale jeśli wyjdą z dobrym nastawieniem…wszystko jest możliwe!

Drugie niedzielne spotkanie to rywalizacja w grupie B, Piłkarskie Asy zmierzą się z Powiatowymi Smakoszami Alkoholi. Pierwsi przed tygodniem przegrali, nie zdobywając ani jednej bramki, drudzy sensacyjnie pokonali obrońcę tytułu. Czy potwierdzą swoją wysoką formę i chęć walki o wyjście z grupy? Piłkarskie Asy ewentualną porażką bardzo skomplikują swoją sytuację w grupie, bo przed nimi jeszcze mecze z Megamaszynami oraz FcPoNalewce. Można więc powiedzieć, że jutrzejsze starcie będzie dla nich meczem o być albo nie być.

Trzeci pojedynek to rywalizacja pomiędzy Starymi Jaroszowicami, a Young Boys Bolesławiec. Stare zaczęły sezon od falstartu, prezentując się momentami bardzo słabo. Wspomniany już wyżej Young Boys Bolesławiec od początku uznawany jest przez wielu za jedną z najlepszych tegorocznych drużyn i jutro będą chcieli to udowodnić dobrą dyspozycją na parkiecie. Stare podobnie jak Piłkarskie Asy – przegrywając, mogą powoli myśleć o grupie spadkowej.

O 18:50 jeden z ciekawszych meczów tej serii gier. W drugim niedzielnym spotkaniu z grupy B zmierzą się FC Ulani oraz Blaise & Megamaszyny. Dla Megamaszyn będzie to pierwszy mecz w czwartej edycji, bowiem przed tygodniem pauzowali, Ulani natomiast gładko pokonali Piłkarskie Asy i jutro będą chcieli sprawić niespodziankę, bo za taką trzeba będzie uznać ich ewentualne zwycięstwo. Obie drużyny są “pewniakami” do wyjścia z grupy, ale w grupie mistrzowskiej ten bezpośredni mecz może mieć duży wpływ na układ tabeli. Mamy więc pewność – nikt jutro nie odpuści!

W kończącym drugą kolejkę meczu Kolonia Bolesławiec zagra ze Starymi ale Jarymi. Rywalizacja ta pokaże, czy Kolonia podniosła się po klęsce w pierwszej kolejce (z Chłopakami Do Wzięcia), gdzie dali sobie wbić dwucyfrową liczbę bramek. Starzy Ale Jarzy wygrali w zeszłą niedzielę ze Starymi Jaroszowicami i jutrzejszym zwycięstwem mogą przybliżyć się do występów grupie mistrzowskiej.

Chłopaki Do WzięciaAuto Części Zabobrze16:20
Piłkarskie AsyPowiatowi Smakosze Alkoholi17:10
Stare JaroszowiceYoung Boys Bolesławiec18:00
Blaise & MegamaszynyFC Ulani18:50
Kolonia BolesławiecStarzy Ale Jarzy19:40

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments