Wydarzenia sportowe w okolicy

czerwiec 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 1 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 4 czerwiec
Events for 5 czerwiec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 7 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 czerwiec
Events for 12 czerwiec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 14 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 18 czerwiec
Events for 19 czerwiec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 21 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 czerwiec
Events for 24 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 czerwiec
Events for 26 czerwiec
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 28 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 czerwiec
Events for 1 lipiec
30 czerwca 2022

Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska z udziałem m.in. Harpuna Osiecznica


W dniach 25-27 listopada 2021 roku w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w pływaniu. Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych, a na basenie nie zabrakło zawodników z Bolesławca i okolic.

W zawodach wystąpiło 11 zawodniczek i zawodników z Klubu Sportowego Harpun Osiecznica. Jedyny medal i to złoty, zdobyła Jagoda Ruta, która była najszybsza na dystansie 50 metrów stylem dowolnym w kategorii dzieci do lat 10.

Jagoda Ruta1 miejsce (50 m styl dowolny) – 10 lat
6 miejsce (400 m styl dowolny) – 14 lat
10 miejsce (100 m styl klasyczny) – 14 lat
19 miejsce (100 m styl dowolny) – 14 lat
Ada Jerama28 miejsce (50 m styl dowolny) – 10 lat
19 miejsce (50 m styl grzbietowy) – 10 lat
27 miejsce (50 m styl klasyczny) – 10 lat
16 miejsce (100 m styl zmienny) – 10 lat
Anna Ciupa31 miejsce (50 m styl dowolny) – 10 lat
32 miejsce (50 m styl klasyczny) – 10 lat
Anna Skrzypacz34 miejsce (50 m styl dowolny) – 10 lat
29 miejsce (50 m styl grzbietowy) – 10 lat
25 miejsce (50 m styl klasyczny) – 10 lat
22 miejsce (100 m styl zmienny) – 10 lat
Piotr Panaszek19 miejsce (50 m styl dowolny) – 10 lat
7 miejsce (50 m styl grzbietowy) – 10 lat
16 miejsce (50 m styl klasyczny) – 10 lat
Nikola Jakubowicz58 miejsce (100 m styl dowolny) – 11 lat
36 miejsce (100 m styl grzbietowy) – 11 lat
44 miejsce (100 m styl klasyczny) – 11 lat
39 miejsce (50 m styl motylkowy) – 11 lat
Michał Okrzeja26 miejsce (100 m styl dowolny) – 11 lat
21 miejsce (100 m styl klasyczny) – 11 lat
Aleksandra Rożnicka6 miejsce (50 m styl grzbietowy) – 10 lat
12 miejsce (50 m styl klasyczny) – 10 lat
7 miejsce (100 m styl zmienny) – 10 lat
Kornel Wilas25 miejsce (50 m styl dowolny) – 13 lat
13 miejsce (200 m styl grzbietowy) – 13 lat
Aleksandra Chyziak33 miejsce (50 m styl dowolny) – 13 lat
28 miejsce (100 m styl klasyczny) – 13 lat
Martyna Urbaniak11 miejsce (100 m styl grzbietowy) – 14 lat
19 miejsce (50 m styl klasyczny) – 14 lat

Wśród startujących były również zawodniczki reprezentujące UKS Orkę Lubań:

Julia Wasyliszyn2 miejsce (100 m styl klasyczny) – 17-50 lat
3 miejsce (100 m styl zmienny) – 17-50 lat
6 miejsce (50 m styl zmienny) – 17-50 lat
2 miejsce (200 m styl klasyczny) – 17-50 lat
2 miejsce (50m styl klasyczny) – 17-50 lat
Julita Jośko4 miejsce (100 m styl zmienny) – 17-50 lat
4 miejsce (50 m styl zmienny) – 17-50 lat
3 miejsce (100 m styl grzebietowy) – 17-50 lat

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: livetiming.pl

Facebook Comments