Events for 30 grudzień
Events for 31 grudzień
7 grudnia 2021

Jaworzanka minimalnie lepsza w spotkaniu z Leśnikiem Osiecznica

Leśnicy pojechali do Jawora na mecz 14 kolejki z Jaworzanką, która przed tym spotkaniem miała 3 punkty przewagi nad naszym IV-ligowcem i zajmowała miejsce w środku ligowej stawki.

W pierwszej połowie spotkania to Leśnik Osiecznica wyglądał lepiej na boisku. Przełożyło się to na sytuacje oraz wynik. W 28 ,minucie po dośrodkowaniu z lewej strony przez Adriana Puzio, będący na 16 metrze Dawid Kałużyński zgrał piłkę do wbiegającego za linię obrony Damiana Puzio, który zbytnio nie kalkulował i z pierwszej piłki uderzył obok interweniującego bramkarza po długim roku. Do przerwy wyniki się nie zmienił, a powinien. Oskar Małecki po tym, jak nawinął obrońcę w polu karnym i znalazł się “oko w oko” z goalkeeperem Jaworzanki, mógł podwyższyć na 0:2, ale jego słaby strzał pewnie zatrzymał bramkarz.

W drugich 45 minutach Leśnik szybko stracił 2 bramki, co pewnie miało wpływ na dalszą grę. Dwukrotnie dla gospodarzy trafił Karbowiak i zrobił to w pierwszych minutach drugiej połowy. Oba trafienia obarczają defensywę Leśnika, która mogą w tych sytuacjach zachować się lepiej. Mimo ambitnej gry z jednej i drugiej strony więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło.

Maciej Sobolewski (trener Leśnika Osiecznicy) – Kolejny raz gramy fajną pierwszą połowę, a po przerwie czar pryska. Dwie połowy, dwie różne drużyny. Po stracie bramki nagle nie jesteśmy sobą. Piłkarsko nie jest źle, musimy skupić się nad mentalnością w zespole. Szkoda straconych punktów i niewykorzystanych sytuacji. Do końca rundy dwa mecze i wierzę głęboko w to, że zdobędziemy punkty w tych spotkaniach.

Jaworzanka 1946 JaworLeśnik Osiecznica2:1 (0:1)
Karbowiak 47′, 53′Damian Puzio 28′

Wynik ostatniego, przerwanego meczu w 45 minucie przy stanie 0:5 dla gości pomiędzy Leśnikiem Osiecznica a Chrobrym II Głogów został utrzymany. Drużyny nie dokończą go w innym terminie.