Wydarzenia sportowe w okolicy

styczeń 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
31
1
Events for 31 grudzień
Events for 1 styczeń
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 3 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 4 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 5 styczeń
Events for 6 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 7 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 8 styczeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 10 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 11 styczeń
Events for 12 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 13 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 14 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 15 styczeń
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 17 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 18 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 19 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 20 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 21 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 22 styczeń
Brak wydarzeń
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 24 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 25 styczeń
Events for 26 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 27 styczeń
Events for 28 styczeń
Events for 29 styczeń
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 31 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 1 luty
Events for 3 luty
Events for 4 luty
Events for 5 luty
31 stycznia 2023

fot. w-obiektywie.eu

BTS wskoczył na fotel lidera po łatwym zwycięstwie nad Kudowianką


Niewiele było emocji w meczu VI kolejki Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn rozegranym w Bolesławcu. Miejscowy BTS Elektros pokonał Kudowiankę Kudowa Zdrój 3:0 i został liderem tych rozgrywek.

Mecz bez większej historii, choć początek zapowiadał co innego. Zaczęło się od prowadzenia gości 0:4. I to na tyle z tych ciekawszych informacji ze spotkania. Potem sukcesywnie bolesławianie najpierw doprowadzili do remisu i objęli prowadzenie w I secie, który zakończył się wynikiem 25:18.

Drugi set był pod pełną kontrolą “elektrycznych”, którzy zaczęli go od prowadzenia 7:0. Największą przewagę BTS osiągnął pod koniec seta (23:11) i druga odsłona nie przysporzyła kibicom na hali mega emocji. Natomiast zdecydowanie dopisywały im humory.

Ostatni set spotkania był najbardziej wyrównaną częścią tego meczu. Było to wynikiem raczej rozluźnienia w szeregach bolesławian, co wykorzystywali przyjezdni utrzymując wynik w secie na styku. Taki stan utrzymywał się do momentu 17:17. Kolejne piłki przyniosły 3-punktowe prowadzenie gospodarzy i cały set zakończył się wynikiem 25:21.

Trener Robert Walkowiak dziś postawił na zawodników, którzy we wcześniejszych spotkaniach rzadziej pokazywali się na boisku. Praktycznie całe spotkanie na ławce przesiedział kapitan BTSu – Kozłowski. Po ostatnim gwizdku wybrano najlepszego zawodnika meczu, którym został dziś Piotr Filistyński.

fot. w-obiektywie.eu
BTS Elektros Bolesławiec3252525
SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój0181521
Lp.meczepkt.setymałe pkt.
1.BTS Elektros Bolesławiec61316:9543:499
2.UKS Tygrysy Strzelin51214:8498:474
3.KPS Chełmiec II Wałbrzych61116:12598:591
4.WKS Volley Wilczyce51013:7464:424
5.NKS START Namysłów61012:9480:441
6.LZS Średzianin Środa Śląśka5910:8415:397
7.KP TechniSat Oborniki Śląskie5912:10483:467
8.Chemeko-System Gwardia Wrocław5710:11447:453
9.SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój547:14448:484
10.JKS Spartakus Jawor625:17463:520
11.KPS Faraon Ziębice402:12246:335

Pozostałe mecze VI kolejki:

NKS START Namysłów3252525
Chemeko-System Gwardia Wrocław0222018
JKS Spartakus Jawor0232620
LZS Średzianin Środa Śląśka3252825
KPS Chełmiec II Wałbrzych32515251119
KP TechniSat Oborniki Śląskie21825222517
WKS Volley Wilczyce120252323
UKS Tygrysy Strzelin325212525

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments