Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 2 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 3 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 5 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 6 Listopad
Events for 7 Listopad
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 9 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 10 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 11 Listopad
Events for 12 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 13 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 14 Listopad
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 16 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 17 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 18 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 19 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 20 Listopad
Events for 21 Listopad
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 23 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 24 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 25 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 26 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 27 Listopad
Events for 28 Listopad
29
30
1
2
3
4
5
Events for 29 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 30 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 grudzień
27 listopada 2021

Ponad dwugodzinne spotkanie siatkarzy BTSu Elektrosu Bolesławiec we Wrocławiu zakończone tie-breakiem


Pięciosetowy pojedynek zafundowali sobie i kibicom siatkarze Chemeko-System Gwardia Wrocław i BTSu Elektrosu Bolesławiec w 5 kolejce spotkań III Dolnośląskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn.

“Elektryczni” do Wrocławia pojechali bez trenera – Roberta Walkowiaka, którego w Bolesławcu zatrzymały sprawy zawodowe. W rolę grającego szkoleniowca wcielił się tego dnia Kamil Razik. Spotkanie z młodą wrocławską drużyną było trudne. Pierwszego seta wygrali gospodarze, drugi – najbardziej emocjonujący – po grze na przewagi padł łupem bolesławian. Kolejne dwa były analogiczne do tych pierwszych. Na tablicy wyników zrobiło się 2:2 i zawodnicy przystąpili do ostatecznej rozgrywki. W piątym secie mniej błędów lub więcej zimnej krwi zachowali zawodnicy Gwardii i wygrali tie-break 15:9 i cały mecz 3:2. BTS Elektros doznał drugiej porażki w sezonie, drugiej po tie-breaku.

Chemeko-System Gwardia Wrocław32526252015
BTS Elektros Bolesławiec2202821259
Lp.meczepkt.setymałe
pkt.
1.WKS Volley Wilczyce41012:4373:328
2.BTS Elektros Bolesławiec51013:9468:445
3.KPS Chełmiec II Wałbrzych5913:10503:484
4.UKS Tygrysy Strzelin4911:7402:383
5.KP TechniSat Oborniki Śląskie4810:7376:372
6.Chemeko-System Gwardia Wrocław4710:8387:378
7.NKS START Namysłów579:9405:381
8.LZS Średzianin Środa Śląśka467:8337:328
9.SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój447:11394:409
10.JKS Spartakus Jawor525:14394:442
11.KPS Faraon Ziębice402:12246:335

Pozostałe mecze 5 kolejki:

NKS START Namysłów3252525
KPS Faraon Ziębice0181716
SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój0231916
WKS Volley Wilczyce3252525
UKS Tygrysy Strzelin323252525
JKS Spartakus Jawor125231923
ZS Średzianin Środa Śląśka325182525
KPS Chełmiec II Wałbrzych119251916

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments