Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
10 sierpnia 2022

Czas na serie B, w grupie IV czekają nas derby!

Weekend zaczął się już na dobre, ten piłkarski zacznie się za kilka godzin w nieco wyższych ligach, natomiast na wielkie emocje związane z B-klasą musimy poczekać do jutra. Dokładnie to do godziny 11:00, kiedy to rozpoczną się pierwsze mecze. W grupie IV odbędzie się derbowy pojedynek pomiędzy Zjednoczonymi Nowogrodziec a KS Czerną.

W grupie III na próżno szukać meczów, które koneserzy B-klasy określili by hitem. Wydaje się, że najciekawiej może być w Dąbrowie Bolesławieckiej, do których przyjedzie ekipa z Kotlisk. Obie drużyny są sąsiadami z tabeli i to z górnej jej połówki, obie potrafią zaprezentować dobrą grę, jak na B-klasę oczywiście. W Kruszynie również jest szansa na dobry mecz, o ile gospodarze zagrają w optymalnym składzie. Ich rywalem będzie GKS Raciborowice, a więc drużyna z czołówki. Lider z Bolesławca podejmie KS Włodzice, przed przyjezdnymi bardzo ciężkie zadanie, ponieważ BKS nie stracił jak dotąd choćby punktu i drużyna prowadzona przez Adriana Kuleszę nie zamierza się zatrzymywać, zwłaszcza na własnym boisku. Mierzwin zagra na własnym boisku z Kraśnikiem Dolnym, który przed tygodniem sprawił niespodziankę, pokonując wyżej notowany Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka. Czy ubiegłotygodniowe zwycięstwo jest objawem zwyżki formy? Czy piłkarze z Kraśnika pójdą za ciosem? Problemów w swoim meczu nie powinna mieć Nowa, drużyna wicelidera uda się na mecz do Zbylutowa, skąd na razie każdy, kto już tam grał, przywiózł komplet punktów. Czerwona latarnia ligi, czyli Majdan Bolesławice swój mecz rozegra u siebie z Bad Element Otok i nie będzie faworytem tego spotkania. Otok, mimo że słabo zaczął sezon, to takie mecze jest w stanie wygrywać bez większego problemu i czujemy, że tak się stanie. Kolejkę zamknie mecz pomiędzy drugą drużyną Leśnika, a drugą drużyną Gromadki. Czy któraś z drużyn wzmocni się graczami z “jedynki”? Ten aspekt może mieć duży wpływ na końcowy rezultat spotkania.

BKS Bobrzanie II BolesławiecKS WłodziceNiedziela, 11:00
Znicz KruszynGKS RaciborowiceNiedziela, 11:00
LKS MierzwinLKS Kraśnik DolnyNiedziela, 11:00
Zbylut ZbylutówLZS NowaNiedziela, 14:00
Bóbr Dąbrowa BolesławieckaKS KotliskaNiedziela, 14:00
Majdan BolesławiceBad Element OtokNiedziela, 15:00
Leśnik II OsiecznicaGKS II GromadkaNiedziela, 15:00

W grupie IV w tej kolejce nie cztery, a trzy mecze, bowiem jeden z nich będzie pojedynkiem derbowym. Zjednoczeni Nowogrodziec podejmą na “własnym” boisku klub z Czernej. Zdecydowanym faworytem będą Zjednoczeni, którzy w tabeli są wysoko i mają niewielką stratę do czołówki. KS Czerna jest na drugim biegunie, piłkarze tej drużyny nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania, raz tylko remisując. Reszta w łeb. Czy w derbach wniosą się na wyżyny swoich umiejętności? Jest na to szansa, liczymy na ciekawy mecz. Ciężkie zadanie czeka Granit Gierałtów, który uda się do Platerówki na mecz z tamtejszym Orłem. Orzeł jest liderem tabeli grupy IV i na własnym boisku na razie leje każdego. My mamy nadzieję, że Granit pozytywnie zaskoczy i namiesza w tabeli – jeśli Granit wygra, dogoni Orła. Jest o co walczyć! Teoretycznie łatwe zadanie powinien mieć KS Milików, który zagra z Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec. Drużyna ta strzeliła do tej pory w trzech wyjazdowych meczach tylko jedną bramkę, tracąc przy tym aż…28. Niech o stopniu trudności tego spotkania świadczy fakt, że drużyna z Węglińca przegrała WSZYSTKIE mecze w historii swojej B-klasowej przygody. Przez dwa i pół sezonu nie zdobyli choćby punktu. Co nie zmienia faktu, że fajnie, że są z nami, cieszą się grą i aktywnie spędzają czas. Ale umówmy się – KS Milików, musisz!

Zjednoczeni NowogrodziecKS CzernaNiedziela, 11:00
Orzeł PlaterówkaGranit GierałtówNiedziela, 15:00
KS MilikówOrliki/Oldboys Gmina WęgliniecNiedziela, 15:00

Facebook Comments