Wydarzenia sportowe w okolicy

marzec 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
1
2
3
4
5
Events for 1 marzec
Brak wydarzeń
Events for 2 marzec
Brak wydarzeń
Events for 3 marzec
Brak wydarzeń
Events for 4 marzec
Events for 5 marzec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 marzec
Brak wydarzeń
Events for 7 marzec
Brak wydarzeń
Events for 8 marzec
Brak wydarzeń
Events for 9 marzec
Brak wydarzeń
Events for 10 marzec
Brak wydarzeń
Events for 11 marzec
Events for 12 marzec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 marzec
Brak wydarzeń
Events for 14 marzec
Brak wydarzeń
Events for 15 marzec
Brak wydarzeń
Events for 16 marzec
Brak wydarzeń
Events for 17 marzec
Brak wydarzeń
Events for 18 marzec
Events for 19 marzec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 marzec
Brak wydarzeń
Events for 21 marzec
Brak wydarzeń
Events for 22 marzec
Brak wydarzeń
Events for 23 marzec
Brak wydarzeń
Events for 24 marzec
Brak wydarzeń
Events for 25 marzec
Brak wydarzeń
Events for 26 marzec
Brak wydarzeń
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27 marzec
Brak wydarzeń
Events for 28 marzec
Brak wydarzeń
Events for 29 marzec
Brak wydarzeń
Events for 30 marzec
Brak wydarzeń
Events for 31 marzec
Events for 1 kwiecień
20 marca 2023

Co będzie się działo w niedzielę w grupie III i IV B-klasy?


Przechodzimy do zapowiedzi najbardziej bramkostrzelnej ligi – B-klasy. Zaczynamy dziś wyjątkowo od grupy IV, o której wiemy mało, zwłaszcza że będzie to druga kolejka.

Zjednoczeni Nowogrodziec pojadą do Biedrzychowic. Obie ekipy zremisowały swoje poprzednie mecze, więc wskazać faworyta tego spotkania jest trudno, tym bardziej, że jest to ich pierwszy sezon w B-klasie. My liczymy, że komplet punktów wróci do Nowogrodźca.

KS Milików będzie podejmował na własnym boisku drugi zespół z Olszyny Lubańskiej. Gospodarze zaliczyli mocny false start do sezonu i z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o pierwszej kolejce, a dobrym sposobem na to, była by wygrana w niedzielnym meczu.

Zdaje się, że Granit Gierałtów będzie miał najłatwiejsze zadanie w drugiej kolejce, gdyż jedzie do Węglińca, by tam zmierzyć się z Olboyami. Oba zespoły maja na swoim koncie 0 punktów po pierwszej kolejce, ale to Granit wydaje się być faworytem tego meczu. Dziewięć straconych bramek przez gospodarzy i zero strzelonych może świadczyć, że Orliki/Odlboye mają problemy w defensywie i ofensywie, co z pewnością cieszy zawodników z Gierałtowa.

Ostatni mecz z udziałem naszej drużyny w grupie IV, to spotkanie KS Czerna z LZS Zarębą. Goście w poprzedniej kolejce dali popis strzeleckich umiejętności aplikując przeciwnikom aż 9 goli, Czy gospodarze powstrzymają rozpędzoną lokomotywę z Zaręby. Czy własne boisko będzie atutem KS Czerna? Przekonamy się o tym o godz. 14.00.

Bielany BiedrzychowiceZjednoczeni Nowogrodziec5 września, 11:00
KS MilikówOlsza II Olszyna Lubańska5 września, 11:00
Orliki/Oldboys Gmina WęgliniecGranit Gierałtów5 września, 14:00
KS CzernaLZS Zaręba5 września, 14:00

W grupie III zostanie rozegrana 3 kolejka spotkań. Ciężko doszukać się szlagierów tego dnia, ale ciekawie może być w Nowej, do której przyjadą Włodzice. Oba zespoły mają komplet punktów i jedno jest pewne, po tej kolejce ktoś straci pierwsze oczka. Przyjezdni będą mieli pod górkę, gdyż nie od dziś wiadomo, że boisko w Nowej jest, mówiąc wprost, bardzo specyficzne. Decydującym czynnikiem w tym spotkaniu może być odpowiednia umiejętność dysponowania zasobami siłowo-wytrzymałościowymi.

Leśnik II Osiecznica zagra ze słabo spisującym się Zbylutowem, który stracił w dwóch meczach 12 bramek. Leśnik ostatniego meczu nie dokończył (burza), więc zawodnicy z pewnością są głodni gry. Zbylutów będzie chciał się odegrać po sromotnej porażce z Mierzwinem. Może być ciekawie.

Znicz Kruszyn fatalnie rozpoczął ligę, ale miał też trudnych przeciwników. Spadkowicz z A-klasy – LKS Mierzwin – może też wydawać się rywalem z tej górnej półki. Już tydzień temu pokazał, że mają dużą siłę rażenia, grając nawet w przez większość meczu w dziesiątkę.

Bad Element Otok podejmie “na górce” rezerwy BKSu. Wąskie boisko może być atutem gospodarzy, ale już teraz wiadomo, że na meczu nie będzie strzelca dwóch bramek z ostatniej kolejki – Bartosza Wieczorka. Więcej atutów po swojej stronie będą mieli chyba bolesławianie. Czy Otok postawi się doświadczonemu BKSowi? Szczerze w to wątpimy, ale boisko ma to do siebie, że wszystko jest możliwe.

W Kraśniku o pierwsze punkty będzie walczyła drużyna z Kotlisk. Oba zespoły rozegrały mecze z LZS Nową i możemy pokusić się o małe porównanie, z którego wynika, że Kotliska jednak mają lekką psychologiczną przewagę nad gospodarzami meczu, gdyż przegrały z Nową 2:3, a kraśnik 1:4.

Majdan Bolesławice, to zespół który buduje się na nowo i w tej kolejce będzie podejmował Bobry z Dąbrowy Bolesławieckiej. Smaczku tego spotkania dodaje fakt, że spora liczba piłkarzy gości, to byli zawodnicy Majdanu. Jednak po wynikach można wskazać, że Bóbr powinien po tej kolejce mieć na swoim koncie 9 punktów.

W ostatnim meczu GKS Raciborowice zmierzy się na wyjeździe z drugą drużyną GKSu Gromadki. Mogło by się wydawać, że tutaj Raciborowice nie powinny mieć problemu, ale jak pokazała ostania kolejka, nic nie jest pewne, a zwłaszcza przewidywanie wyników w B-klasie. Czy Goście zapomnieli już o słabej grze w Włodzicach? Czy gospodarze powstrzymają aspirujący do awansu zespół GKSu Raciborowice? Ok. godz. 13.00 wszystko będzie jasne.

Zbylut ZbylutówLeśnik II Osiecznica5 września, 11:00
Znicz KruszynLKS Mierzwin5 września, 11:00
Majdan BolesławiceBóbr Dąbrowa Bol.5 września, 15:00
Bad Element OtokBKS II Bolesławiec5 września, 11:00
LZS NowaKS Włodzice5 września, 11:00
LKS Kraśnik DolnyLZS Kotliska5 września, 11:00
GKS II GromadkaGKS Raciborowice5 września, 11:00

W ostatniej kolejce mecz Leśnik II Osiecznica – LKS Kraśnik Dolny został przerwany w 50 minucie przy stanie 2:0 dla gospodarzy z powodu burzy. Dokończenie tego spotkania zaplanowane jest na 8 września, na godz. 18.00.


info: sport.bolesalwiec.pl

Facebook Comments