Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 31 sierpień
Events for 1 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 2 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 4 wrzesień
Events for 5 wrzesień
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 7 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 8 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 9 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 10 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 11 wrzesień
Events for 12 wrzesień
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 14 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 15 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 16 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 17 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 18 wrzesień
Events for 19 wrzesień
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 21 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 22 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 23 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 24 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 25 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 26 wrzesień
Brak wydarzeń
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 28 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 29 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 30 wrzesień
Brak wydarzeń
17 września 2021

13 lekkoatletów wystąpiło w 3. Jeleniogórskim Mityngu Lekkoatletycznym 2021

Zawodnicy MKSu Boleslavii Bolesławiec wystartowali w minioną niedzielę w 3. Jeleniogórskim Mityngu Lekkoatletycznym ponad 150 młodzieżowców rywalizowało w 25 konkurencjach.

MKS Bolesłavia Bolesławiec wystawiła w mityngu 13 zawodniczek i zawodników, którzy ruwalizowali w 8 konkurencjach. Prezentujemy wyniki uzyskane na tej imprezie.

Skok wzwyż dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
1PIERZCHALSKA Katarzyna155 cm
2MIŻDAL Kinga150 cm

Pchnięcie kulą chłopców 5kg (U18)

miejscezawodnikwynik
3MAĆKOWIAK Bartosz10.29 m
4KUPCZAK Mateusz9.82 m
5KOZIOŁ Karol9.77 m

Skok w dal dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
5KUNKA Paulina4.13 m (PB)

Rzut dyskiem chłopców 1 kg (U16)

miejscezawodnikwynik
6KUPCZAK Mateusz33.02 m (PB)
7BONK Michał28.29 m (PB)
8KOZIOŁ Karol24.97 m
9TUTAK Piotr23.50 m

Pchnięcie kulą dziewcząt 3 kg (U18):

miejscezawodnikwynik
4HALEWICZ Julia8.57 m

1000 m dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
4KILARSKA Wiktoria3:26.46 s

1000 m chłopców:

miejscezawodnikwynik
3SADOWSKI Gabriel2:45.79 s (SB)
9KARPIAK Bartosz3:34.42 s

300 m dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
2SZYMSKA Amelia43.39 s

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: online.domtel-sport.pl

Facebook Comments