Wydarzenia sportowe w okolicy

styczeń 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27 grudzień
Events for 28 grudzień
Events for 29 grudzień
Events for 30 grudzień
Events for 31 grudzień
Events for 1 styczeń
Events for 2 styczeń
Brak wydarzeń
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 4 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 5 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 6 styczeń
Events for 7 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 8 styczeń
Events for 9 styczeń
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 11 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 12 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 13 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 14 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 15 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 16 styczeń
Brak wydarzeń
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 18 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 19 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 20 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 21 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 22 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 23 styczeń
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 styczeń
Events for 25 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 26 styczeń
Events for 27 styczeń
Events for 28 styczeń
Events for 29 styczeń
Events for 30 styczeń
Brak wydarzeń
31
1
2
3
4
5
6
Events for 31 styczeń
Events for 2 luty
Events for 5 luty
29 stycznia 2022

Losowanie Okręgowego Pucharu Polski – znamy pary I rundy


W dniu dzisiejszym zostały rozlosowane rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski. Zespoły z powiatu bolesławieckiego już 11 sierpnia zmierzą się w I rundzie tych rozgrywek.

Sparta Zebrzydowa KS Stare Jaroszowice
GKS I GromadkaBad Element Otok
BKS Bolesławiec (jr. starsi)BKS Bolesławiec
GKS II GromadkaGKS Warta Bolesławiecka
KS MilikówChrobry Nowogrodziec
LKS OciceLZS Brzeźnik
Leśnik OsiecznicaLZS Łaziska
KS Kolonia BolesławiecLKS Mierzwin
Piast WykrotyPiast Zawidów
Granica BoagatyniaRybak Parowa

Pary II rundy Okręgowego Pucharu Polski (drużyny z powiatu bolesławieckiego):

Piast Zawidów/
Piast Wykroty
Apis Jedrzychowice
WKS Żarki Średnie/
Cosmos Radzimów
Granica Bogatynia/
Rybak Parowa
Sparta Zebrzydowa/
KS Stare Jaroszowice
Bad Element Otok/
GKS Gromadka
BKS Bolesławiec (jr. starsi)/
BKS Bolesławiec
GKS II Gromadka/
GKS Warta Bolesławiecka
KS Milików/
Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice/
LZS Brzeźnik
LZS Łaziska/
Leśnik Osiecznica
Kolonia Bolesławiec/
LKS Mierzwin
Facebook Comments