Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1 październik
Events for 2 październik
Events for 3 październik
4
5
6
7
8
9
10
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
Events for 10 październik
11
12
13
14
15
16
17
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Events for 14 październik
Events for 15 październik
Brak wydarzeń
Events for 16 październik
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
18
19
20
21
22
23
24
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
25
26
27
28
29
30
31
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
1
2
3
4
5
6
7
25 października 2021

fot. Marten Tarmac Master

BC Rally na starcie kolejnej rundy Marten Tarmac Master


Już w najbliższy weekend w okolicach Jawora (gm. Męcinka) wystartują cztery załogi BC Rally Team Bolesławiec. Będzie to rajd o nazwie 3. Ecumaster Rally – 3 runda serii Marten Tarmac Master, głównej imprezy rajdowej dla naszych zawodników.

Po ostatnich problemach w Rally Master (32 Rajd Złotoryja) kierowcy są dobrej myśli. Patryk Epner/Bartosz Wieczorek (Citroen C2) uporali się z problemami z hamulcami lecz nieco obawiają się odcinków specjalnych, na których nie mieli przyjemności wcześniej jeździć. Bardzo chcemy utrzymać pozycję wicelidera w klasie i zrobimy wszystko, co będzie możliwe, żeby tak się stało – powiedział Patryk Epner.

Jacek Januchta/Marta Matuszczyk (również Citroen C2) dwa tygodnie temu “wjeździli się w odcinki” i już nie mogą się doczekać najbliższego weekendu, ale problemy z Rally Master jeszcze nie do końca zostały rozwiązane, a czasu pozostało mało. Jak powiedział nam troszkę humorystycznie kierowca – jeszcze nie oglądałem “on boardów” z odcinków, bo nie chcę się bać. Na przejazdy zerknę w piątek, wówczas będę się bał tylko jeden dzień…

Jan Kruczek/Szymon Hawro (Honda Civic) tradycyjnie zapowiedzieli, że radość z jazdy i ścigania oraz osiągnięcie mety to główne cele, ale po zmianie hamulców w samochodzie będzie to czas, żeby się także ich nauczyć. Jan Kruczek – Liczę przede wszystkim na dobrą rajdową atmosferę i piękną pogodę w Jaworze.

Ireneusz Jarosiewicz/Radosław Jurak po nieudanym Rally Master Złotoryja, w którym wypadli z trasy i uszkodzili zawieszenie w swoim Fiacie Saicento, odbudowali już swój samochód i szykują się do ścigania. Przeciwnicy będą mocniejsi, niż w Rally Master, a to zwiastuje dobrą rywalizację. Auto jest już po naprawach i lakierowaniu, pozostało tylko oklejenie i sprawdzenie układu kierowniczego. Mam nadzieję, że limit pecha już wyczerpaliśmy – Ireneusz Jarosiewicz – Na pewno nie będziemy odpuszczać i liczymy na dobry wynik – dodał kierowca. Poniżej zdjęcia samochodu z Rally Master Złotoryja.

Ściganie w 3. Ecumaster Rally w 3 rundzie serii Marten Tarmac Master rozpocznie się w niedzielny poranek, 27 czerwca, a start honorowy odbędzie się w sobotni wieczór na jaworskim rynku. Zresztą zobaczcie sami zapowiedź tej imprezy TUTAJ. BC Rally Team zaprasza wszystkich fanów sportów motorowych do kibicowania na trasach odcinków specjalnych.

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments