Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 31 sierpień
Events for 1 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 2 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 4 wrzesień
Events for 5 wrzesień
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 7 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 8 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 9 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 10 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 11 wrzesień
Events for 12 wrzesień
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 14 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 15 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 16 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 17 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 18 wrzesień
Events for 19 wrzesień
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 21 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 22 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 23 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 24 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 25 wrzesień
Events for 26 wrzesień
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 28 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 29 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 30 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 październik
25 września 2021

Długi weekend na sportowo

Jeśli nie ma Twojego wydarzenia w weekendowy rozkładzie jazdy, to napisz do nas na kontkat@sport.boleslawiec.pl lub przez Facebooka. Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia sportowego w rejonie Bolesławca, to możesz je umieścić w naszym kalendarzu – http://sport.boleslawiec.pl/dodaj-wydarzenie/.

Piątek, 30 kwietnia 2021 roku

  • squash
Turniej Tytan.shop kat. B+ (open damski i męski)godz. 17.00

Sobota, 1 maja 2021 roku

  • tenis ziemny
Turniej Trzech Rakiet godz. 9.00
  • IV liga piłki nożnej
Sparta RudnaLeśnik Osiecznicagodz. 17.00
  • Keeza klasa okręgowa
Hutnik PieńskPiast Wykrotygodz. 15.00
Iskra ŁagówGKS Warta Bolesławieckagodz. 17.00
BKS Bolesławiec Olimpia Kamienna Góragodz. 17.00
Twardy ŚwiętoszówJulia Szklarska Porębagodz. 17.00
  • Alniko A-klasa
KS Stare JaroszowiceLKS Mierzwingodz. 14.00
Górnik WęgliniecGKS Tomaszów Bolesławieckigodz. 14.00
Chrobry NowogrodziecLZS Brzeźnikgodz. 14.00
Sparta ZebrzydowaGKS Iwinygodz. 14.00
WKS Żarki ŚrednieLKS Ocicegodz. 14.00
Majdan BolesławiceLZS Łaziskagodz. 14.00
LZS NiwiniceOrzeł Gościszówgodz. 14.00
GKS GromadkaRybak Parowagodz. 14.00
  • B-klasa
LKS Kraśnik DolnyKolonia Bolesławiecgodz. 11.00
LZS KotliskaLZS Nowagodz. 14.00
GKS RaciborowiceKS Włodzicegodz. 11.00
Bad Element OtokZbylut Zbylutówgodz. 11.00
KS CzernaGKS II Gromadkagodz. 11.00
Znicz KruszynKS Milikówgodz. 11.00

Poniedziałek, 3 maja 2021 roku

  • IV liga piłki nożnej
Leśnik OsiecznicaGórnik Złotoryjagodz. 17.00
  • Keeza klasa okręgowa
Łużyce LubańTwardy Świętoszówgodz. 17.00
Julia Szklarska PorębaBKS Bolesławiecgodz. 11.00
GKS Warta BolesławieckaHutnik Pieńskgodz. 17.00
Piast WykrotyCzarni Lwówekgodz. 17.00
  • Alniko A-klasa
LZS MierzwinGKS Gromadkagodz. 14.00
Rybak ParowaLZS Niwinicegodz. 14.00
Orzeł GościszówMajdan Bolesławicegodz. 14.00
LZS ŁaziskaWKS Żarki Średniegodz. 12.00
LKS OciceSparta Zebrzydowagodz. 14.00
GKS IwinyChrobry Nowogrodziecgodz. 14.00
LZS BrzeźnikGórnik Węgliniecgodz. 14.00
GKS Tomaszów BolesławieckiKS Stare Jaroszowicegodz. 14.00
  • B-klasa
Kolonia BolesławiecZnicz Kruszyngodz. 11.00
KS MilikówKS Czernagodz. 11.00
Zbylut ZbylutówGKS Raciborowicegodz. 14.00
GKS II GromadkaBad Element Otokgodz. 11.00
LZS NowaLKS Kraśnik Dolnygodz. 11.00

Piłkarskie ligi młodzieżowe

  • II wojewódzka liga młodzików (6 kolejka)
Majdan BolesławiceMiedź II Legnica1.05.2021, g. 10.00
BKS BolesławiecŁużyce Lubań1.05.2021, g. 10.00
  • III okręgowa liga młodzików (7 kolejka)
Łużyce II LubańUKS FA Bolesławiec3.05.2021, godz. 10.00
  • IV okręgowa liga młodzików (7 koljeka)
AMP Majdan II BolesławicePiast Wykroty1.05.2021, g. 12.30
UKS Mikro RuszówUKS FA II Bolesławiec3.05.2021, g. 9.30
KS Orliki WęgliniecGKS Iwiny3.05.2021, g. 10.00
Chrobry NowogrodziecBKS II Bolesławiec4.05.2021, g. 17.00
  • II wojewódzka liga trampkarzy (6 kolejka)
Nysa ZgorzelecBKS Bolesławiec1.05.2021, g. 11.00
  • IV okręgowa liga trampkarzy (7 kolejka)
AP Granica BogatyniaSGKS Gromadka3.05.2021, g. 11.30
Piast Czerwona WodaKS Stare Jaroszowice3.05.2021, g. 11.30
  • III okręgowa liga juniorów
Twardy ŚwiętoszówPiast Zawidów1.05.2021, g. 11.00
BKS BolesławiecGKS Raciborowice4.05.2021, g. 17.00
  • I wojewódzka liga juniorów
BKS BolesławiecMGKS Moto-Jelcz Oława30.04.2021, g. 17.00
Facebook Comments