Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
1
2
Events for 1 październik
Events for 2 październik
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 październik
Brak wydarzeń
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 październik
Brak wydarzeń
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Brak wydarzeń
Events for 14 październik
Brak wydarzeń
Events for 15 październik
Events for 16 październik
Brak wydarzeń
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Brak wydarzeń
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
31
1
2
3
4
5
6
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
2 października 2022

W 15 meczach padło 80 bramek – ligowe spotkania młodzieżowców

Przez weekend piłkarscy młodzieżowcy naszego powiatu rozegrali 15 spotkań ligowych. A kolejne kolejki jeszcze przed długim weekendem.  Przedstawiamy komplet wyników oraz tabele w poszczególnych kategoriach i ligach.


II wojewódzka liga młodzików

 

Nysa Zgorzelec Majdan Bolesławice 5:0
Zagłębie Lubin BKS Bolesławiec
Dyjecki B.
5:1
źródło: www.laczynaspilka.pl

III okręgowa liga młodzików

 

UKS FA Bolesławiec
Kępiński C. (2), Trzciński J. (3)
Czarni Lwówek Śląski 5:1
Piast Wykroty
Zięcik P. (2), Kret F.
Chrobry Nowogrodziec 3:0
źródło: www.laczynaspilka.pl

IV okręgowa liga młodzików

 

GKS Iwiny UKS Mikro Ruszów -:-
UKS FA II Bolesławiec
Buryło M., Cimoszyński B. (2), Listwan B.
AMP Majdan Bolesławice
Jamroży K.
4:1
BKS II Bolesławiec KS Orliki Węgliniec 0:2
źródło: www.laczynaspilka.pl

II wojewódzka liga trampkarzy

 

BKS Bolesławiec
Różnicki J.
Iskra Kochlice 1:2
źródło: www.laczynaspilka.pl

IV okręgowa liga trampkarzy

 

KS Stare Jaroszowice AP Granica Bogatynia 0:17
SGKS Gromadka
Pawluk A., Adler W.
Chrobry Nowogrodziec
Miler B.
2:1
źródło: www.laczynaspilka.pl

III okręgowa liga juniorów młodszych

 

AP Granica Bogatynia Twardy Świętoszów
Wróblewski D.
6:1
Pub-Gol Jelenia Góra BKS Bolesławiec
Kaczmarski K., Skiba P., Gałka K., Czarnecki J. (2), Majewski D., Sawicki I.,
0:7
GKS Raciborowice Karkonosze Jelenia Góra 0:7
źródło: www.laczynaspilka.pl

III okręgowa liga juniorów 

 

Hutnik Pieńsk Majdan Mirko Bolesławice
Guszpil T. (2)
6:2
Olimpia Olszanica GKS Tomaszów Bolesławiecki
Grabowy D.
0:1
źródło: www.laczynaspilka.pl
Facebook Comments