Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 31 sierpień
Events for 1 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 2 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 4 wrzesień
Events for 5 wrzesień
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 7 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 8 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 9 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 10 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 11 wrzesień
Events for 12 wrzesień
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 14 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 15 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 16 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 17 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 18 wrzesień
Events for 19 wrzesień
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 21 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 22 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 23 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 24 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 25 wrzesień
Events for 26 wrzesień
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 28 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 29 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 30 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 październik
25 września 2021

Sportowy weekend – zobacz, co będzie się działo

W końcu doczekaliśmy się prawdziwego sportowego weekendu. Będzie się trochę działo.

Na początek zapraszamy na siatkówkę. BTS Elektros Bolesławiec przez weekend rozegra 3 mecze na Finałowym Turnieju Barażowym o Awans do II Ligi Męskiej, który odbędzie się w Nowych Skalmierzycach. Wszystkie trzy mecze będziecie mogli oglądać na naszym facebooku:

23.04.2021

(piątek)

g. 20.00

BTS Elektros

Bolesławiec

KS Gród

Podegrodzie

24.04.2021

(sobota)

g. 20.00

Legion

Skalmierzyce

BTS Elektros

Bolesławiec

25.04.2021

(niedziela)

g. 17.00

BTS Elektros

Bolesławiec

Cresovia Team

Górowo Iławackie

 

W niedzielę zawodnicy KSW Gladiator Bolesławiec wybierają się do Świdnicy na Mistrzostwa Dolnego Śląska Muay Thai. 

 

Będzie dużo piłki nożnej: od rozgrywek młodzieżowych do IV ligi, zerknijcie na rozpiskę: 

IV liga (grupa zachodnia) – sobota, 24 kwietnia 2021

Leśnik Osiecznica Sparta Grębocice godz. 17:00
 

Klasa okręgowa (Jelenia Góra) – sobota, 24 kwietnia 2021

Olimpia Kowary GKS Warta Bolesławiecka godz. 17:00
 
Olimpia Kamienna Góra Twardy Świętoszów godz. 17:00
 
Pogoń Świerzawa BKS  Bolesławiec godz. 17:00
 
Piast Wykroty Iskra Łagów godz. 17:00
 

Alniko A-klasa (grupa III) – niedziela, 25 kwietnia 2021

LKS Mierzwin Rybak Parowa godz. 11:00
 
Orzeł Gościszów GKS Gromadka godz. 15:00
 
LZS Łaziska LZS Niwnice godz. 15:00
 
LKS Ocice Majdan Bolesławice godz. 15:00
 
GKS Iwiny WKS Żarki Średnie godz. 15:00
mecz 24 kwietnia 2021
LZS Brzeźnik Sparta Zebrzydowa godz. 15:00
 
GKS Tomaszów Bolesławiecki Chrobry Nowogrodziec godz. 14:00
 
KS Stare Jaroszowice Górnik Węgliniec godz. 15:00
 

B-klasa (grupa III) – niedziela, 25 kwietnia 2021

Kolonia Bolesławiec KS Milików godz.  11:00
 
GKS II Gromadka Znicz Kruszyn godz. 11:00
 
Zbylut Zbylutów KS Czerna godz. 14:00
 
KS Włodzice Bad Element Otok godz.  11:00
 
LZS Nowa GKS Raciborowice godz. 11:00
 
LKS Kraśnik Dolny LZS Kotliska godz. 11:00
 

Rozgrywki młodzieżowe

Nysa Zgorzelec Majdan Bolesławice godz. 14:00, 24 kwietnia 
młodzik, II liga wojewódzka
Zagłębie Lubin BKS Bolesławiec godz. 11:00, 25 kwietnia
młodzik, II liga wojewódzka
UKS FA Bolesławiec Czarni Lwówek Śląski godz. 10:00, 24 kwietnia
młodzik, III liga okręgowa
Piast Wykroty Chrobry Nowogrodziec godz.  9:00, 24 kwietnia
młodzik, IV liga okręgowa
GKS Iwiny UKS Mikro Ruszów godz. 10:00, 24 kwietnia
młodzik, IV liga okręgowa
UKS FA II Bolesławiec AMP Majdan Bolesławice godz. 17:00, 24 kwietnia
młodzik, IV liga okręgowa
BKS II Bolesławiec KS Orliki Wegliniec godz. 17:00, 24 kwietnia
młodzik, IV liga okręgowa
BKS Bolesławiec Iskra Kochlice godz. 10.00, 24 kwietnia
trampkarz, II liga wojewódzka
KS Stare Jaroszowice LZS Pisarzowice godz. 17.00, 25 kwietnia
trampkarz, IV liga okręgowa
Piast Czerwona Woda  Chrobry Nowogrodziec godz. 17.00, 25 kwietnia
trampkarz, IV liga okręgowa
AP Granica Bogatynia Twardy Świętoszów godz. 10.30, 24 kwietnia
junior młodszy, III liga okręgowa
Pub-Gol Jelenia Góra BKS Bolesławiec godz. 14.00, 25 kwietnia
junior młodszy, III liga okręgowa
GKS Raciborowice –  Karkonosze Jelenia Góra  godz. 15.00, 25 kwietnia
junior młodszy, III liga okręgowa
Miedź Legnica –  BKS Bolesławiec godz. 11.00, 24 kwietnia
junior, I liga wojewódzka
Hutnik Pieńsk –  Majdan Mirko Bolesławice godz. 12.00, 24 kwietnia
junior, III liga okręgowa
Olimpia Olszanica –  GKS Tomaszów Bolesławiecki godz. 13.30, 24 kwietnia
junior, III liga okręgowa
Facebook Comments