Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 31 sierpień
Events for 1 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 2 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 4 wrzesień
Events for 5 wrzesień
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 7 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 8 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 9 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 10 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 11 wrzesień
Events for 12 wrzesień
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 14 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 15 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 16 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 17 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 18 wrzesień
Events for 19 wrzesień
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 21 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 22 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 23 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 24 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 25 wrzesień
Events for 26 wrzesień
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 28 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 29 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 30 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 październik
25 września 2021

Przed barażami o II ligę


W półfinałowym turnieju przeciwnikami BTSu Elektros Bolesławiec będą drużyny: mistrz ligi lubuskiej – KS Atak Gorzów Wielkopolski (gospodarz baraży), mistrz ligi śląskiej – Jawor Minerals AZS Częstochowa oraz wicemistrz ligi opolskiej – Licon Uni Opole. Sprawdziliśmy, jakie są nastroje przed turniejowe w każdym zespole.


Jerzy Boguta (wiceprezes KS Atak Gorzów Wielkopolski)jak do tej pory nie przegraliśmy żadnego meczu ligowego w sezonie i chcielibyśmy ta dobrą passę podtrzymać. Jeśli chodzi o naszych rywali, to zespół z Częstochowy wydaje się być bardzo silny, o pozostałych drużynach ciężko mi coś powiedzieć.

Jacek Gawroński (kierownik, asystent trenera Jawor Minerals AZS Częstochowa)w chwili obecnej prowadzimy rozeznanie wśród naszych półfinałowych rywali. Wygraliśmy swoją ligę, chcemy bardzo awansować do II ligi i to jest nasz cel. Zdajemy sobie sprawę, że turniej rządzi się swoimi prawami, a każdy z naszych przeciwników jest groźny i musimy podejść do każdego spotkania z respektem.

Jacek Łuczkowski (prezes BTS Elektros Bolesławiec)nie jedziemy do Gorzowa, a właściwie do Drezdenka na wycieczkę, celem jest awans do turnieju finałowego. Znamy siłę naszych rywali, wiemy że drużyny są mocne, mają w składach ligowe nazwiska i będzie ciężko. W każdym meczu musimy dać z siebie 110%.

Mateusz Zarankiewicz (zawodnik Licon Uni Opole)naszym celem jest II liga, pierwszy krok już zrobiliśmy, uzyskując awans do baraży, przed nami drugi, z trzech etapów rywalizacji. Wszystkie zespoły są z pewnością zdeterminowane, aby grać dalej, ale mamy nadzieję, że jedną dwóch drużyn, które awansują do finału, będzie drużyna opolska. Częstochowski team wydaje się być najmocniejszym rywalem, tym bardziej, że nie ukrywał swoich II-ligowych aspiracji w trakcie sezonu. O Bolesławcu ciężko coś powiedzieć, ale mamy w swoich szeregach zawodnika, który w przeszłości grał w Bolesławcu, więc coś tam wiemy…

Facebook Comments