Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
1
2
Events for 1 październik
Events for 2 październik
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 październik
Brak wydarzeń
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 październik
Brak wydarzeń
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Brak wydarzeń
Events for 14 październik
Brak wydarzeń
Events for 15 październik
Events for 16 październik
Brak wydarzeń
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Brak wydarzeń
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
31
1
2
3
4
5
6
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
1 października 2022

Klasyfikacje strzelców


Klasyfikacja strzelców klasy okręgowej (grupa Jelenia Góra)

ZawodnikZespółBramki
Mateusz WrzesińskiGórnik Węgliniec10
Mateusz CieślikKS Łomnica10
Tomasz KrólKS Stare Jaroszowice9
Adrian KuleszaChrobry Nowogrodziec7
Dominik SzydlarskiVictoria Ruszów6
Dorian LatałaGórnik Węgliniec5
Wojciech FinkGórnik Węgliniec5
Jakub AdamowiczHutnik Pieńsk5
Patryk OpałaIskra Łagów5
Łukasz BanduraNysa Zgorzelec5
Tomasz KrólNysa Zgorzelec5
Jakub SzaraniecOlimpia Kowary5
Marek KurecOlsza Olszyna Lubańska5
Damian JałgiejczukKS Łomnica4
Piotr PokropywnyKS Stare Jaroszowice4
Sebastian TkaczChrobry Nowogrodziec3
Radomir KurianowiczGórnik Węgliniec3
Kacper HałdaśGórnik Węgliniec3
Filip KiełbowiczHutnik Pieńsk3
Damian KucharczykKS Łomnica3
Damian PiechnoNysa Zgorzelec3
Łukasz WitowskiNysa Zgorzelec3
Mateusz CyganekOlimpia Kowary3
Łukasz MisurekWłókniarz Leśna3
Maciej FurmańskiWłókniarz Leśna3
Adrian ParuchChrobry Nowogrodziec2
Dawid DymekChrobry Nowogrodziec2
Jakub PiekarzChrobry Nowogrodziec2
Adam TurkoChrobry Nowogrodziec2
Dawid HadryśGórnik Węgliniec2
Konrad SkóraGórnik Węgliniec2
Tomasz KomarzyniecGórnik Węgliniec2
Jakub TrelaGórnik Węgliniec2
Adam PasternakIskra Łagów2
Damian GórgulLotnik Jeżów Sudecki2
Maciej SuchaneckiLotnik Jeżów Sudecki2
Grzegorz SawickiNysa Zgorzelec2
Mateusz FedorowiczOlsza Olszyna Lubańska2
Kevin WawrzeńczykOlsza Olszyna Lubańska2
Radosław KurekPogoń Świerzawa2
Maksymilian DenisVictoria Jelenia Góra2
Michał WrzalVictoria Jelenia Góra2
Sebastian KocotVictoria Jelenia Góra2
Łukasz KusiakVictoria Ruszów2
Jacek GórajWłókniarz Leśna2
Kamil SmurzyńskiWłókniarz Leśna2
Krzysztof PieśkiewiczWłókniarz Leśna2
Oskar PochwałaChrobry Nowogrodziec1
Krystian JanczewskiCosmos Radzimów1
Paweł RomańczukCosmos Radzimów1
Artur SosnowskiCosmos Radzimów1
Dominik PijanowskiCosmos Radzimów1
Ireneusz GrabkowskiCzarni Lwówek Śl.1
Marceli KocotCzarni Lwówek Śl.1
Filip GodlewskiCzarni Lwówek Śl.1
Wojciech KruczkowskiCzarni Lwówek Śl.1
Maciej TroszczyńskiCzarni Lwówek Śl.1
Remigiusz TokarskiGórnik Węgliniec1
Filip KomarzyniecGórnik Węgliniec1
Aleks KossGórnik Węgliniec1
Paweł WlazłoGórnik Węgliniec1
Tomasz KołodziejczakGórnik Węgliniec1
Jakub FilaHutnik Pieńsk1
Maciej DaśkoHutnik Pieńsk1
Rafał PietrekHutnik Pieńsk1
Jakub DuszyńskiHutnik Pieńsk1
Bartosz IwanowskiIskra Łagów1
Denis ZienkiewiczIskra Łagów1
Krzysztof SzafirskiIskra Łagów1
Michał PasiołIskra Łagów1
Oskar WłodarczykIskra Łagów1
Patryk SzczęsnyIskra Łagów1
Patryk SzczęsnyIskra Łagów1
Krystian BrudzińskiKS Łomnica1
Oskar AleskiejewKS Łomnica1
Paweł HabasińskiKS Łomnica1
Robert TurczykKS Łomnica1
Szymon SalomonKS Łomnica1
Marcin TofilKS Stare Jaroszowice1
Michał PiwińskiLotnik Jeżów Sudecki1
Dominik KapralNysa Zgorzelec1
Łukasz WójcikNysa Zgorzelec1
Jakub CzajkowskiNysa Zgorzelec1
Krzysztof KosekOlimpia Kowary1
Piotr WawrzyniakOlimpia Kowary1
Sebastian KędzierskiOlimpia Kowary1
Waldemar PrzywaraOlimpia Kowary1
Marcin ZagrodnikOlimpia Kowary1
Marek KossowskiOlsza Olszyna Lubańska1
Radosław KałuskiOlsza Olszyna Lubańska1
Bartłomiej KłosPogoń Świerzawa1
Jakub MadejczykPogoń Świerzawa1
Igor BoryckiPogoń Świerzawa1
Wojciech ParadowskiVictoria Jelenia Góra1
Fabio ProiettiVictoria Jelenia Góra1
Piotr KrawczykVictoria Ruszów1
Grzegorz RomanVictoria Ruszów1
Bartłomiej StelwachVictoria Ruszów1
Sławomir PaszekVictoria Ruszów1
Jakub JakubczakWłókniarz Leśna1
Konrad StarczewskiWłókniarz Leśna1
Mateusz KalkaWłókniarz Leśna1

Klasyfikacja strzelców A-klasy (grupa III)

ZawodnikZespółBramki
Patryk MoczałaTwardy Świętoszów12
Radosław PawlusińskiGKS Raciborowice10
Bartosz KojderOrzeł Gościszów8
Marek WiedroGKS Raciborowice7
Marcin ŁojkoTwardy Świętoszów6
Michał KoziołKolonia Bolesławiec5
Patryk KumośSparta Zebrzydowa4
Robert ZarzyckiOrzeł Gościszów4
Rafał CiaciekLKS Ocice4
Szymon DługoszLKS Ocice4
Józef StempakGKS Raciborowice4
Daniel KrajcerGKS Gromadka4
Damian BrzękWKS Żarki Średnie4
Dawid GórskiGKS Raciborowice4
Łukasz RudykTwardy Świętoszów4
Miłosz DrewniakTwardy Świętoszów3
Bartosz PrzybylskiSparta Zebrzydowa3
Jarosław RyśLeśnik Osiecznica3
Damian PagórskiLeśnik Osiecznica3
Piotr PalczewskiGKS Warta Bolesławiecka3
Andrzej SkrzypekGKS Iwiny3
Seweryn SzewczukWKS Żarki Średnie3
Marek MajkaBKS II Bolesławiec3
Jacek KotSparta Zebrzydowa3
Paweł DziewluskiWKS Żarki Średnie2
Dawid MiłoszewiczWKS Żarki Średnie2
Adam MarcinkowskiTwardy Świętoszów2
Marcin PiaśnikTwardy Świętoszów2
Adrian BinieckiTwardy Świętoszów2
Paweł KlechaSparta Zebrzydowa2
Radosław RękasPrzyszłość Dłużyna2
Wiktor RękasPrzyszłość Dłużyna2
Kacper PędlowskiOrzeł Gościszów2
Maciej JadachOrzeł Gościszów2
Daniel PikorskiLZS Niwnice2
Dawid DrapanLKS Ocice2
Dawid MatuszewskiLeśnik Osiecznica2
Hubert WojdygoLeśnik Osiecznica2
Tomasz RychterLeśnik Osiecznica2
Sławomir Pełdiak Kolonia Bolesławiec2
Maciej GossKolonia Bolesławiec2
Paweł RissmannGKS Warta Bolesławiecka2
Oskar RajczakowskiGKS Raciborowice2
Ksawery SobieckiGKS Iwiny2
Mateusz FilaGKS Gromadka2
Kamil KowalskiBKS II Bolesławiec2
Mariusz PańczykBKS II Bolesławiec2
Sławomir DulBKS II Bolesławiec2
Michał BisOrzeł Gościszów2
Eryk KliwakBKS II Bolesławiec2
Denys LebidGKS Raciborowice2
Jakub EngelOrzeł Gościszów2
Hubert ChmieleckiWKS Żarki Średnie1
Marcin ŻelazowskiWKS Żarki Średnie1
Krystian SudółTwardy Świętoszów1
Oliwier GasiakTwardy Świętoszów1
Ernest SkóraSparta Zebrzydowa 1
Dariusz ZdunekSparta Zebrzydowa1
Damian ZarębskiPrzyszłość Dłużyna1
Maciej RogowskiPrzyszłość Dłużyna1
Wojciech MachnioOrzeł Gościszów1
Patryk MasalskiLZS Niwnice1
Sebastian KomanLZS Niwnice1
Dawid ŚciganLZS Niwnice1
Grzegorz KarabanLKS Ocice1
Hubert PajdzikLKS Ocice1
Maciej SrokaLKS Ocice1
Bartosz SkorupaLeśnik Osiecznica1
Łukasz TokiczLeśnik Osiecznica1
Grzegorz ZuzakKolonia Bolesławiec1
Kacper JeziornyKolonia Bolesławiec1
Patryk ŻółtańskiKolonia Bolesławiec1
Rafał FościakKolonia Bolesławiec1
Aleksander PyrkaGKS Warta Bolesławiecka1
Hubert ŁukasiewiczGKS Warta Bolesławiecka1
Damian CiesielskiGKS Tomaszów Bolesławiecki1
Daniel MandżakGKS Tomaszów Bolesławiecki1
Adrian KurczynaGKS Iwiny1
Kamil KowalewskiGKS Iwiny1
Mateusz KlechaGKS Iwiny1
Paweł KierlikGKS Iwiny1
Marcin Sarzyński GKS Gromadka1
Adam WolskiBKS II Bolesławiec1
Rafał RaginiaBKS II Bolesławiec1
Jakub RissmannBKS II Bolesławiec1
Adrian BiałyBKS II Bolesławiec1
Kacper DekaBKS II Bolesławiec1
Jakub CzarneckiBKS II Bolesławiec1
Piotr KaniaLZS Niwnice1
Wojciech BojanowskiGKS Tomaszów Bolesławiecki1
Olaf KaletaGKS Tomaszów Bolesławiecki1
Krzysztof KurlejGKS Tomaszów Bolesławiecki1
Dmytro KarpinskyiGKS Tomaszów Bolesławiecki1
Łukasz DemczarGKS Gromadka1
Adrian PopekBKS II Bolesławiec1
Grzegorz MituraKolonia Bolesławiec1
Jakub PędlowskiOrzeł Gościszów1
Piotr RodakGKS Raciborowice1
Pedro HenriqueGKS Raciborowice1
Gracjan PerdonGKS Raciborowice1
Maciej SkibaTwardy Świętoszów1
Rostyslav ParasotchenkoTwardy Świętoszów1

Klasyfikacja strzelców B-klasy (grupa III)

ZawodnikZespółBramki
Przemysław SzurgotLZS Nowa20
Piotr BłotnyLZS Nowa15
Szymon Kijanka LZS Kotliska11
Daniel Wutowicz LZS Kotliska11
Arkadiusz JodłowskiZjednoczeni Nowogrodziec 8
Łukasz MesjaszBad Element Otok7
Paweł GrzegorzewskiZnicz Kruszyn6
Ernest WutowiczLZS Kotliska6
Bartosz Bronowicki KS Włodzice 6
Mateusz MytnikKS Milików6
Wojciech MilerZnicz Kruszyn5
Tomasz ChudzikLZS Nowa 5
Krzysztof BieleckiLZS Kotliska5
Wojciech NakoniecznyZnicz Kruszyn4
Patryk KrukowskiZjednoczeni Nowogrodziec 4
Damian StępakMajdan Bolesławice4
Mateusz ZiomekLZS Nowa4
Piotr BoguszLZS Kotliska4
Damian WutowiczLZS Kotliska4
Ireneusz NieratkaKS Milików4
Maciej KotwicaKS II Stare Jaroszowice 4
Dawid LewandowskiZjednoczeni Nowogrodziec3
Mateusz StachowiczZjednoczeni Nowogrodziec3
Patryk SzczurLKS Mierzwin3
Daniel DulLKS Mierzwin3
Dariusz DziewięckiKS Włodzice3
Kacper TurKS II Stare Jaroszowice 3
Bartosz GudzowskiBóbr Dąbrowa Bol.3
Gracjan ZiembikiewiczZnicz Kruszyn2
Paweł BurdukiewiczZnicz Kruszyn2
Arkadiusz ChronowskiZnicz Kruszyn2
Marcel FerlewiczZnicz Kruszyn2
Adrian SurowieckiZnicz Kruszn2
Tomasz PiekarzZjednoczeni Nowogrodziec2
Paweł KozłowskiZjednoczeni Nowogrodziec2
Mateusz OrdaZjednoczeni Nowogrodziec2
Krzysztof BednarczukMajdan Bolesławice2
Igor WalentynowiczMajdan Bolesławice2
Ilia CebotariMajdan Bolesławice2
Mirosław SkrabuchaMajdan Bolesławice2
Tomasz WojtasikLZS Nowa2
Krzysztof JacentyLKS Mierzwin2
Łukasz KazimierczakLKS Mierzwin2
Marek FarbisLKS Mierzwin2
Dawid ŚwicaLKS Kraśnik Dolny2
Kacper StępnikKS Włodzice2
Maciej PawłowiczKS Włodzice2
Marek MikułoKS Włodzice2
Krzysztof KijowskiKS Milików2
Oleh OvchynnikovKS Milików2
Mateusz GęburaBóbr Dąbrowa Bol.2
Damian OleśBóbr Dąbrowa Bol.2
Kacper WrzeszczBóbr Dąbrowa Bol.2
Marcin PisBóbr Dąbrowa Bol.2
Dawid KrólBad Element Otok2
Marek KrólBad Element Otok2
Szymon KarpiakLZS Nowa2
Artur SmyrnovKS Milików1
Tomasz PełkaZnicz Kruszyn1
Sławomir KurekZjednoczeni Nowogrodziec1
Łukasz WargielaZjednoczeni Nowogrodziec1
Łukasz ZajączkowskiZjednoczeni Nowogrodziec1
Kamil WojtasZjednoczeni Nowogrodziec1
Wojciech NajdekZbylut Zbylutów1
Marcin ZłotkowskiMajdan Bolesławice1
Marek SienkiewiczLZS Nowa1
Tomasz KarpiakLZS Nowa1
Kordian ZamojskiLZS Nowa1
Daniel LeśniewskiLZS Kotliska1
Łukasz KazimierczakLKS Mierzwin1
Krystian MiżdalLKS Mierzwin1
Bartłomiej MatyjewiczLKS Mierzwin1
Maciej CzaplickiLKS Kraśnik Dolny1
Antonio VolpicelliKS Włodzice1
Łukasz KotKS Włodzice1
Viacheslav LiamzhynKS Milików1
Tomasz BochenekKS Milików1
Jakub GłazKS Milików1
Waldemar FiedorowiczKS II Stare Jaroszowice 1
Błażej SzwedoKS II Stare Jaroszowice 1
Marcin CieślickiKS II Stare Jaroszowice1
Piotr KopećKS Czerna1
Jakub SzewcKS Czerna1
Dawid DudzicBóbr Dąbrowa Bol.1
Paweł WyspiańskiBóbr Dąbrowa Bol.1
Piotr HajdaszBóbr Dąbrowa Bol.1
Łukasz KrawiecBóbr Dąbrowa Bol.1
Piotr RojBóbr Dąbrowa Bol.1
Bartosz WieczorekBad Element Otok1
Łukasz DrążkiewiczBad Element Otok1
Patryk DrużgaBad Element Otok1
Eryk JanowiczLZS Nowa1
Dawid PędlowskiLZS Nowa1
Eugeniusz BramKS Czerna1
Krzysztof KopećKS Czerna1
Jakub PotocznyKS Czerna1
Adam PędlowskiKS Włodzice1
Adam PerlikKS Włodzice
1
Andrzej Deberny Bóbr Dąbrowa Bol.1
Daniel GłówkaZbylut Zbylutów1
Cyprian MarcinowskiZnicz Kruszyn1

Facebook Comments