Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 grudzień
Events for 2 grudzień
Events for 3 grudzień
Events for 4 grudzień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 grudzień
Events for 6 grudzień
Events for 7 grudzień
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Events for 11 grudzień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
6 grudnia 2022

B-klasa (grupa III) – sezon 2022/2023


B-klasa 2022/2023 (grupa III)

 DRUŻYNYMECZEPKTBRAMKI
1BAD ELEMENT OTOK
13 34 30:10
2LZS NOWA
13 34 79:12
3ZJEDNOCZENI NOWOGRODZIEC13 30 61:18
4ZNICZ KRUSZYN13 29 47:25
5BÓBR DĄBROWA BOLESŁAWIECKA
13 29 34:21
6LKS MIERZWIN
13 24 45:32
7KS KOTLISKA
13 20 72:29
8KS MILIKÓW
13 18 40:32
9KS WŁODZICE
13 15 41:47
10MAJDAN BOLESŁAWICE
13 11 29:39
11KS II STARE JAROSZOWICE
13 10 26:45
12ZBYLUT ZBYLUTÓW
13 6 10:91
13LKS KRAŚNIK DOLNY
13 4 23:81
14KS CZERNA
13 1 11:66
 Kolejka 1 – 20-21 sierpnia
KS MilikówLZS Nowa2:7
Nieratka (2)

Szurgot (4), Ziomek (2),
Sienkiewicz
Zbylut ZbylutówBóbr Dąbrowa Bol.1:5
NajdekDudzic, Gębura (2),
Hajdaszm Wyspiański
Majdan BolesławiceKS Czerna8:0
Stępak (3), Bednarczuk (2),
Walentynowicz, Cebotari,

Złotkowski
Znicz KruszynLKS Mierzwin5:2
Miler, Ziembikiewicz,
Nakonieczny, Burdukiewicz,
Grzegorzewski
Kazimierczak, Szczur

Bad Element OtokLKS Kraśnik Dolny2:0
Wieczorek, Drążkiewicz
Zjednoczeni NowogrodziecLZS Kotliska2:1
Jodłowski, KrukowskiWutowicz Daniel
KS II Stare JaroszowiceKS Włodzice2:4
Fiedorowicz, TurPawłowicz (2), Bronowicki (2)
 Kolejka 2 – 27-28 sierpnia
LZS NowaKS Włodzice4:0
Szurgot (4)
LZS KotliskaKS II Stare Jaroszowice8:2
Daniel Wutowicz (3),
Kijanka (3), Bogusz,
Damian Wutowicz
LKS Kraśnik DolnyZjednoczeni Nowogrodziec1:12
Jodłowski (3), Piekarz,
Kurek, Stachowicz,
Krukowski (3), Kozłowski,
Wargiela, Zajączkowski
LKS MierzwinBad Element Otok0:2
Mesjasz, Król
Znicz KruszynKS Czerna6:1
Ferlewicz, Chronowski,
Grzegorzewski (2), Nakonieczny (2)
Piotr Kopeć
Bóbr Dąbrowa Bol.Majdan Bolesławice3:1
Gudzowski Bartosz, Oleś,
Wrzeszcz
Walentynowicz
KS MilikówZbylut Zbylutów11:0
Mytnik (5), Kijowski (2),
Nieratka, Ovchynnikov,
Lyamzhin, Bochenek
 Kolejka 3 – 3-4 września
Zbylut ZbylutówLZS Nowa0:16
Błotny (5), Chudzik (3),
Tomasz Karpiak, Szurgot (4),
Wojtasik (2), Zamojski
Majdan BolesławiceKS Milików1:1
SkrabuchaNieratka
Znicz KruszynBóbr Dąbrowa Bol.5:3
Grzegorzewski, Pełka,
Surowiecki (2), Ziembikiewicz
Oleś, Pis,
Krawiec
Bad Element OtokKS Czerna2:0
Marek Król, Mesjasz
Zjednoczeni NowogrodziecLKS Mierzwin4:2
A. Jodłowski (2), Lewandowski (2)Miżdal, Jacenty
KS II Stare JaroszowiceLKS Kraśnik Dolny3:2
Kotwica, Tur,
Szwedo
Świca, Czaplicki
KS WłodziceLZS Kotliska3:11
Pawłowicz, Stępnik,
Volpicelli



Bogusz (2), Kijanka (2),
Damian Wutowicz,
Daniel Wutowicz (3),
Ernest Wutowicz (2),
Krzysztof Bielecki
 Kolejka 4 – 10-11 września
LZS NowaLZS Kotliska5:1
Szurgot (2), Błotny (2),
Ziomek
b. samobójcza
LKS Kraśnik DolnyKS Włodzice0:7
Dziewięcki (2), Bronowicki (2),
Pawłowicz, Mikuło,
Stępnik
LKS MierzwinKS II Stare Jaroszowice3:1
Dul, Kazimierczak,
Matyjewicz
Cieślicki
KS CzernaZjednoczeni Nowogrodziec1:7
Szewc J.

Orda, Piekarz,
Lewandowski, Stachowicz (2),

Kozłowski, Wojtas
Bóbr Dąbrowa Bol.Bad Element Otok2:1
Gudzowski B., WrzeszczDrużga
KS MilikówZnicz Kruszyn3:3
Głaz, Mytnik,
Ovchynnikov
Grzegorzewski (2), Miller
Zbylut ZbylutówMajdan Bolesławice0:4
Cebotari, Skrabucha,
Stępak, b. samobójcza
 Kolejka 5 – 17-18 września
Majdan BolesławiceLZS Nowa0:7
Błotny (3), Szurgot (3),
Chudzik
Zbylut ZbylutówZnicz Kruszyn0:4
Surowiecki, Nakonieczny,
Burdukiewicz, Chronowski
Bad Element OtokKS Milików2:1
M. Król, D. KrólSmyrnov
Zjednoczeni NowogrodziecBóbr Dąbrowa Bol.1:2
JodłowskiPis, Roj
KS II Stare JaroszowiceKS Czerna2:0
Kotwica, Tur
KS WłodziceLKS Mierzwin3:4
Bronowicki, Pawłowicz,
Kot
Jacenty K., Kazimierczak,
Farbis (2)
LZS KotliskaLKS Kraśnik Dolny20:1
Kijanka (6), Bielecki (4)
E. Wutowicz (4), Leśniewski,
Daniel Wutowicz (3),
Damian Wutowicz, Bogusz
Świca


 Kolejka 6 – 24-25 września
LZS NowaLKS Kraśnik Dolny14:1
Błotny (5), Szurgot (2),
Sz. Karpiak (2), Chudzik (2),
Janowicz, D. Pędlowski,
Ziomek
b. samobójcza


LKS MierzwinLZS Kotliska4:2
Dul (2), Szczur (2)
Daniel Wutowicz,
Damian Wutowicz
KS CzernaKS Włodzice3:5
E. Bram, K. Kopeć,
J. Potoczny

Pędlowski, Mikuło,
Perlik, Dziewięcki,
Bronowicki
Bóbr Dąbrowa Bol.KS II Stare Jaroszowice2:2
Deberny, B. GudzowskiKotwica (2)
KS MilikówZjednoczeni Nowogrodziec0:2
A. Jodłowski, Orda
Zbylut ZbylutówBad Element Otok1:5
GłówkaMesjasz (5)
Majdan BolesławiceZnicz Kruszyn0:5
Miler (3), Ferlewicz,
Marcinowski
 Kolejka 7 – 1-2 października
Znicz KruszynLZS Nowa2:2
Grzegorzewski (2)Szurgot, Błotny
Bad Element OtokMajdan Bolesławice2:1
D. Król, MesjaszCebotari
Zjednoczeni NowogrodziecZbylut Zbylutów11:1
Krukowski, Kurek,
Orda (2), Stachowicz,
Wojtas (2), Faltyn,
Kozłowski, Piekarz
,
b. sambójcza
Karpowicz



KS II Stare JaroszowiceKS Milików4:5
Kokosiński, Kotwica,
Szwedo, K. Tur
Kijowski (2), Nieratka,
Ovchynnikov, b. samobójcza
KS WłodziceBóbr Dąbrowa Bol.0:4
Oleś (2), Gudzowski (2)
LZS KotliskaKS Czerna9:1
Kijkanka (3), E. Wutowicz (2),
Daniel Wutowicz,
Łasiewicz, K. Bielecki,
Jankowski
D. Szewc


LKS Kraśnik DolnyLKS Mierzwin4:5
Janowski (2), Pawlus,
Świca

Farbis, K. Jacenty,
Sabadasz, P. Szczur,
E. Szczur
 Kolejka 8 – 8-9 października
LZS NowaLKS Mierzwin4:0
Chudzik (2), Błotny,
Szurgot
KS CzernaLKS Kraśnik Dolny1:1
DolińskiFilipek
Bóbr Dąbrowa Bol.LZS Kotliska1:0
Oleś
KS MilikówKS Włodzice5:1
K. Kijowski (2), R. Fajkowski,
A. Smyrnov, Sz. Ludziak
M. Pawłowicz
Zbylut ZbylutówKS II Stare Jaroszowice2:1
G. Karpowicz, P. PająkFalgier
Majdan BolesławiceZjednoczeni Nowogrodziec2:3
Skrabucha, StępakA. Jodłowski (2), Orda
Znicz KruszynBad Element Otok1:2
PełkaMesjasz, P. Drużga
 Kolejka 9 – 15-16 października
Bad Element OtokLZS Nowa2:1
Czachara (2)b. samobójcza
Zjednoczeni NowogrodziecZnicz Kruszyn4:0
Faltyn, Kozłowski,
Krukowski, Orda
KS II Stare JaroszowiceMajdan Bolesławice4:1
Konik, Tur (2),
Wojciechowski
T. Zalewski
KS WłodziceZbylut Zbylutów6:0
Pawłowicz (3), Bronowicki,
Perlik, Stępnik
LZS KotliskaKS Milików5:2
Bielecki, Kijanka (2),
Damian Wutowicz,
Daniel Wutowicz,
Kijowski, Smyrnov

LKS Kraśnik DolnyBóbr Dąbrowa Bol.2:3
Świca, BalińskiB. Gudzowski (2), Wyspiański
LKS MierzwinKS Czerna7:0
Dul (2), Kazimierczak (2),
Sabadasz, K. Jacenty (2)
 Kolejka 10 – 22-23 października
LZS NowaKS Czerna9:1
Szurgot (4), Błotny (2),
Sz. Karpiak, Janowicz,
Ziomek
Wiatr
Bóbr Dąbrowa Bol.LKS Mierzwin3:2
b. samobójcza, Cieśla (2)Sabadasz (2)
KS MilikówLKS Kraśnik Dolny4:2
Kurnicki, Fajkowski,
Ludziak, Bochenek
Baliński, Janowski
Zbylut ZbylutówLZS Kotliska1:12
G. Karpowicz


Daniel Wutowicz (6),
Bielecki (3), Kijanka
Ernest Wutowicz,
Damian Wutowicz
Majdan BolesławiceKS Włodzice1:7
Cebotari

B. Bronowicki (4),
M. Pawłowicz (2),
D. Dziewięcki
Znicz KruszynKS II Stare Jaroszowice5:4
Pełka (2), Miler,
Grzegorzewski, Majszczyk
K. Tur (2), K. Tur,
Wojciechowski
Bad Element OtokZjednoczeni Nowogrodziec2:0
Ziółkowski, P. Czachara
 Kolejka 11 – 29-30 października
Zjednoczeni NowogrodziecLZS Nowa2:4
Szlachciuk, Kapusta
Szurgot (2), Chudzik,
Ziomek
KS II Stare JaroszowiceBad Element Otok1:3
SzwedoDrązkiewicz, M. Król,
Drużga
KS WłodziceZnicz Kruszyn3:5
D. Dziewięcki, M. Pawłowicz,
B. Bronowicki
Konefał, Nakonieczny,
Grzeorzewski
Majdan BolesławiceLZS Kotliska1:1
KasiorBiel
LKS Kraśnik DolnyZbylut Zbylutów8:0
Janowski (3), Świca (3),
Wachowicz, Zych
LKS MierzwinKS Milików3:1
Miżdal, K. Jacenty,
D. Dul
I. Nieratka
KS CzernaBóbr Dąbrowa Bol.1:4
RaczakWuzberg, R. Cieśla (2),
P. Hajdasz
 Kolejka 12 – 5-6 listopada
LZS NowaBóbr Dąbrowa Bol.4:1
Błotny (2), Szurgot,
T. Wojtasik
B. Gudzowski
KS MilikówKS Czerna4:1
Smyrnov, Lyamzhin (2),
Nowak
K. Kopeć
Zbylut ZbylutówLKS Mierzwin2:7
Bojanowski, NajdekDul, Kazimierczak,
Sabadasz, M. Sikora (2),
Zioła, M. Matyjewicz
Majdan BolesławiceLKS Kraśnik Dolny8:0
Kosior (2), Skrabucha (2),
Stępak (3), Walentynowicz
Znicz KruszynLZS Kotliska4:0
Burdukiewicz, Miler,
Nakonieczny, Surowiecki
Bad Element OtokKS Włodzice3:0
D. Król, Mesjasz,
Ziółkowski
Zjednoczeni NowogrodziecKS II Stare Jaroszowice8:0
A. Jodłowski (2), Kozłowski,
Krukowski, Kurek,
Piekarz (2), Wołoszyn
 Kolejka 13 – 12-13 listopada
KS II Stare JaroszowiceLZS Nowa0:2
Szurgot, Chudzik
KS WłodziceZjednoczeni Nowogrodziec2:5
Pawłowicz, StępnikJodłowski (2), Krukowski,
Wołoszyn
LZS KotliskaBad Element Otok2:2
Woś, Damian WutowiczDrążkiewicz, Ziółkowski
LKS Kraśnik DolnyZnicz Kruszyn1:2
JanowskiChronowski (2)
LKS MierzwinMajdan Bolesławice6:1
Dul, Jacenty,
Kazimierczak (3), Sabadasz
Stępak
KS CzernaZbylut Zbylutów1:2
Chudoba, b. samobójcza
Bóbr Dąbrowa Bol.KS Milików1:1
OleśLyamzhin
 Kolejka 14
LZS NowaKS Milików
Bóbr Dąbrowa Bol.Zbylut Zbylutów
KS CzernaMajdan Bolesławice
LKS MierzwinZnicz Kruszyn
LKS Kraśnik DolnyBad Element Otok
LZS KotliskaZjednoczeni Nowogrodziec
KS WłodziceKS II Stare Jaroszowice
 Kolejka 15
KS WłodziceLZS Nowa
KS II Stare JaroszowiceLZS Kotliska
Zjednoczeni NowogrodziecLKS Kraśnik Dolny
Bad Element OtokLKS Mierzwin
Znicz KruszynKS Czerna
Majdan BolesławiceBóbr Dąbrowa Bol.
Zbylut ZbylutówKS Milików
 Kolejka 16
LZS NowaZbylut Zbylutów
KS MilikówMajdan Bolesławice
Bóbr Dąbrowa Bol.Znicz Kruszyn
KS CzernaBad Element Otok
LKS MierzwinZjednoczeni Nowogrodziec
LKS Kraśnik DolnyKS II Stare Jaroszowice
LZS KotliskaKS Włodzice
 Kolejka 17
LZS KotliskaLZS Nowa
KS WłodziceLKS Kraśnik Dolny
KS II Stare JaroszowiceLKS Mierzwin
Zjednoczeni NowogrodziecKS Czerna
Bad Element OtokBóbr Dąbrowa Bol.
Znicz KruszynKS Milików
Majdan BolesławiceZbylut Zbylutów
 Kolejka 18
LZS NowaMajdan Bolesławice
Zbylut ZbylutówZnicz Kruszyn
KS MilikówBad Element Otok
Bóbr Dąbrowa Bol.Zjednoczeni Nowogrodziec
KS CzernaKS II Stare Jaroszowice
LKS MierzwinKS Włodzice
LKS Kraśnik DolnyLZS Kotliska
 Kolejka 19
LKS Kraśnik DolnyLZS Nowa
LZS KotliskaLKS Mierzwin
KS WłodziceKS Czerna
KS II Stare JaroszowiceBóbr Dąbrowa Bol.
Zjednoczeni NowogrodziecKS Milików
Bad Element OtokZbylut Zbylutów
Znicz KruszynMajdan Bolesławice
 Kolejka 20
LZS NowaZnicz Kruszyn
Majdan BolesławiceBad Element Otok
Zbylut ZbylutówZjednoczeni Nowogrodziec
KS MilikówKS II Stare Jaroszowice
Bóbr Dąbrowa Bol.KS Włodzice
KS CzernaLZS Kotliska
LKS MierzwinLKS Kraśnik Dolny
 Kolejka 21
LKS MierzwinLZS Nowa
LKS Kraśnik DolnyKS Czerna
LZS KotliskaBóbr Dąbrowa Bol.
KS WłodziceKS Milików
KS II Stare JaroszowiceZbylut Zbylutów
Zjednoczeni NowogrodziecMajdan Bolesławice
Bad Element OtokZnicz Kruszyn
 Kolejka 22
LZS NowaBad Element Otok
Znicz KruszynZjednoczeni Nowogrodziec
Majdan BolesławiceKS II Stare Jaroszowice
Zbylut ZbylutówKS Włodzice
KS MilikówLZS Kotliska
Bóbr Dąbrowa Bol.LKS Kraśnik Dolny
KS CzernaLKS Mierzwin
 Kolejka 23
KS CzernaLZS Nowa
LKS MierzwinBóbr Dąbrowa Bolesławiecka
LKS Kraśnik DolnyKS Milików
LZS KotliskaZbylut Zbylutów
KS WłodziceMajdan Bolesławice
KS II Stare JaroszowiceZnicz Kruszyn
Zjednoczeni NowogrodziecBad Element Otok
 Kolejka 24
LZS NowaZjednoczeni Nowogrodziec
Bad Element OtokKS II Stare Jaroszowice
Znicz KruszynKS Włodzice
Majdan BolesławiceLZS Kotliska
Zbylut ZbylutówLKS Kraśnik Dolny
KS MilikówLKS Mierzwin
Bóbr Dąbrowa Bol.KS Czerna
 Kolejka 25
Bóbr Dąbrowa Bol.LZS Nowa
KS CzernaKS Milików
LKS MierzwinZbylut Zbylutów
LKS Kraśnik DolnyMajdan Bolesławice
LZS KotliskaZnicz Kruszyn
KS WłodziceBad Element Otok
KS II Stare JaroszowiceZjednoczeni Nowogrodziec
 Kolejka 26
LZS NowaKS II Stare Jaroszowice
Zjednoczeni NowogrodziecKS Włodzice
Bad Element OtokLZS Kotliska
Znicz KruszynLKS Kraśnik Dolny
Majdan BolesławiceLKS Mierzwin
Zbylut ZbylutówKS Czerna
KS MilikówBóbr Dąbrowa Bol.
Facebook Comments