Nie ma szczęścia boisko na ul. Granicznej zwane popularnie “Rowkiem”. Dziś ponownie nawierzchnia tego obiektu została zniszczona przez kogoś, komu brakuje wyobraźni.
Podobna sytuacja miała miejsce jakiś czas temu i wówczas, z tego co pamiętamy, udało się ustalić sprawcę. Tym razem kolejny “idiota”, bo trzeba nazywa rzeczy po imieniu, bezmyślnie wjechał pojazdem na obiekt, gdzie swoje trenują i rozgrywają swoje mecze drużyny KS Kolonii Bolesławiec. Nie dość, że nawierzchnia i tak nie była tam w jakimś dobrym stanie, to teraz wygląda znacznie gorzej.
Miejmy nadzieję, że sprawca zostanie ustalony i pociągnięty do odpowiedzialności finansowej. Co należało by zrobić, żeby takie sytuacje nie miały miejsca? Zamontować barierki w ten sposób, aby ie można było wjechać? Ogrodzić cały obiekt?
Temat na pewno do przemyślenia.


info: sport.boleslawiec.pl/FB Kolonia Bolesławiec
More Stories
15 klubów sportowych z powiatu bolesławieckiego objętych rządowym dofinansowaniem z programu “Klub”
Nagrody Prezydenta Miasta za promocję miasta w 2022 roku w dziadzienie sportu
Powiat rozdysponował 40 000 zł na sport