Events for 4 luty
Events for 5 luty
27 stycznia 2023

Salman Team pewny gry w play-off, ostania kolejka wyłoni pozostałe 3 zespoły

Powoli dobiega końca runda zasadnicza Regionalnej Ligi Siatkówki – rozgrywek dla amatorskich drużyn. Po VI kolejce rozegranej w niedzielę (15.01.2023) Salman Team jest pewny pierwszego miejsca przed fazą play-off.

Również wszystko wskazuje na to, że po ostatnich meczach poznaliśmy drużyny, które będą grały w fazie play-out. Jedyną zagadką przed VII, ostatnią kolejką fazy zasadniczej jest kolejność pomiędzy miejscami 2-4. Ale wróćmy jeszcze do kolejki nr VI. Bart-Music bez większych problemów pokonali kadetów BTSu Bolesławiec 3:0. W najciekawiej zapowiadającym się meczu kolejki Monopol nie znalazł recepty na dobrze grających liderów i spotkanie to zakończyło się wynikiem 3:0 dla Salman Teamu. Najciekawiej było w spotkaniu dwóch “przyjezdnych” drużyn. Ur-Pal Zryw Stary Łom długo walczył z Ogórkami w pierwszym secie. Wygrać mogła raz jedna, raz druga ekipa, ale to siatkarze Zrywu postawili kropkę nad “i” i wygrali pierwszą odsłonę 30:28. W drugim i trzecim secie również byli lepsi, ale Ogórki dzielnie walczyły niejednokrotnie zmuszając przeciwników do wielu atrakcyjnych akcji w obronie. Niestety porażka 3:0 przekreśliła praktycznie szansę Ogórkom na grę e play-offach.

VI kolejka 15 stycznia 2023 r.
BART-MUSICBTS BOLESŁAWIEC KADET3:0 (25:12, 25:10, 25:11)
UR-PAL ZRYW STARY ŁOMOGÓRKI3:0 (30:28, 25:19, 25:22)
SALMAN TEAMMONOPOL3:0 (25:19, 25:16, 25:20)

7BTS BOLESŁAWIEC KADET61:14266:4531

Następne mecze już w najbliższą niedzielę na sali gimnastycznej przy ul. Jana Pawła II 38c. Mastersi BTSu sprawdzą formę Zrywu, Monopol powalczy o drugie miejsce z Bart-Music, a Ogórki spróbują wyrwać przynajmniej seta Salman Teamowi. Początek gier o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich kibiców.

info: sport.boleslaiwec.pl