Wydarzenia sportowe w okolicy

styczeń 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
31
1
Events for 31 grudzień
Events for 1 styczeń
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 3 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 4 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 5 styczeń
Events for 6 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 7 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 8 styczeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 10 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 11 styczeń
Events for 12 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 13 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 14 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 15 styczeń
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 17 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 18 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 19 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 20 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 21 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 22 styczeń
Brak wydarzeń
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 24 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 25 styczeń
Events for 26 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 27 styczeń
Events for 28 styczeń
Events for 29 styczeń
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 31 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 1 luty
Events for 3 luty
Events for 4 luty
Events for 5 luty
27 stycznia 2023

fot. Akademia Badmintona CSS

Dwa dni zmagań badmintonistów na turnieju Viessman Cup vol. 2


W dniach 26-27 listopada ponad 190 zawodników i zawodniczek wystartowało w drugiej edycji Viessman Cup – turnieju badmintona organizowanego przez bolesławiecki klub – Akademię Badmintona CSS. Dwudniowy turniej został rozegrany we Lwówku Śląskim.

Na halę Szkoły Podstawowej nr 2 przyjechali zawodnicy nie tylko z całej Polski, ale byli również goście z Niemiec. Pierwsze mecze rozpoczynały się w godzinach porannych, około 9.00, natomiast zmagania kończyły się się nawet po północy. Zawodnicy mieli o co rywalizować, bo pula nagród w turnieju wynosiła 30 000 złotych. Liczną grupę zawodników, co nie może dziwić, stanowili gracze Akademii Badmintona CSS Bolesławiec.

Przedstawiamy najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Chłopcy U9
1. Wojciech Król (AB Bolesławiec)
2. Tytus Stefaniak (As Victoria Kiełczów)
3. Szymon Korkuś (KS Chojnik Jelenia Góra)
Dziewczynki U9
1. Sofija Khorosheva (KS Badminton Kobierzyce)
2. Alicja Mazur (MMKS Kędzierzyn Koźle)
3. Alina Tucholska (Duszniki Zdrój)
Chłopcy U11
1. Jan Król (AB Bolesławiec)
2. Artur Kuner (TSV Dresden)
3. Antoni Gawlik (Badminton Ciaparaszka)
Dziewczynki U11
1. Karolina Hoszowska (KS Badminton Kobierzyce)
2. Oliwia Szczerka (KS Badminton Kobierzyce)
3. Weronika Gucwa (KS Badminton Kobierzyce)
Chłopcy U13
1. Bartosz Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Kacper Lewicki (KS Badminton Kobierzyce)
3. Kristoph Paczuła (MMKS Kędzierzyn Koźle)
Dziewczynki U13
1. Magdalena Kawka (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Lena Korkuś (KS Chojnik Jelenia Góra)
3. Julia Karasińska (AB Bolesławiec)
Gra podwójna U13
1. Magdalena Kawka / Lena Korkuś (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Karolina Hoszowska / Michalina Lefek (KS Badminton Kobierzyce)/(KS Chojnik Jelenia Góra)
3. Kacper Lewicki / Filip Lewicki (KS Badminton Kobierzyce)
Chłopcy U15
1. Jakub Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Jakub Kowalski (KS Set Szklarska Poręba)
3. Kacper Zawiłowicz (UKS Maraton Pisarzowice)
Dziewczynki U15
1. Laura Andrzejewska (As Victoria Kiełczów)
2. Justyna Piechulska (KS Chojnik Jelenia Góra)
3. Anna Potkańska (KS Chojnik Jelenia Góra)
Gra podwójna U15
1. Bartosz Kowalski / Jakub Kowalski (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Antoni Grześ / Jakub Kowalski (KS Set Szklarska Poręba)
3. Hanna Rogala / Kacper Zawiłowicz (KS Chojnik Jelenia Góra) / (UKS Maraton Pisarzowice)
Chłopcy U17
1. Jakub Sidor (WKS Śląsk Wrocław)
2. Nikodem Grześ (KS Set Szklarska Poręba)
3. Jacek Matula (MMKS Kędzierzyn Koźle)
Dziewczynki U17
1. Nela Blotenkamper (KS Chojnik Jelenia Góra)
2. Amelia Bułat (KS Chojnik Jelenia Góra)
3. Barbara Staworzyńska (KS Chojnik Jelenia Góra)
Gra podwójna U17
1. Nikodem Grześ / Jakub Sidor (KS Set Szklarska Poręba) / (WKS Śląsk Wrocław)
2. Jacek Matula / Jakub Olkuski (MMKS Kędzierzyn Koźle)/(WKS Śląsk Wrocław) 3
. Mateusz Kawka / Michał Mazur (KS Chojnik Jelenia Góra) / (UKS Maraton Pisarzowice)
Początkujący amator
1. Mariusz Kozak
2. Kamil Chojnicki
3. Robert Bany
Początkująca amatorka
1. Kinga Jezusek
2. Ewa Tucholska
3. Marta Fiałek
Mężczyźni 40+
1. Przemysław Kaczmarek
2. Bartosz Wróbel
3/4. Artur Nowak, Medard Marcinkowski
Kobiety 40+
1. Jadwiga Chmielewska
2. Jolanta Walczak-Barchacka
3. Joanna Raszczuk
Singiel kobiet
1 Zuzanna Parysz
2 Emilia Goldwasser
3 Patrycja Ulanowska
Debel kobiet
1. Emilia Goldwasser / Zuzanna Parysz
2. Barbara Stepańczak / Katarzyna Zięba
3. Justyna Buszewska /Ewa Stangret
OPEN 1000 zł
1. Michał Kaźmierczak
2. Jakub Sidor
3. Przemysław Kaczmarek
Debel mężczyzn
1. Damian Janiaczyk/Radosław Wróbel
2. Dominik Gerlach/Arkadiusz Słupek
3. Michał Kaźmierczak/Sebastian Regeńczuk
Debel mixt
1. Wojciech Blaut /Zuzanna Parysz
2. Damian Janiaczyk/Barbara Stepańczak
3. Dominik Gerlach/Emilia Goldwasser

info: sport.boleslawiec.pl/Akademia Badmintona CSS

Facebook Comments