Wydarzenia sportowe w okolicy

czerwiec 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 1 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 3 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 4 czerwiec
Events for 5 czerwiec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 7 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 czerwiec
Events for 12 czerwiec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 14 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 18 czerwiec
Events for 19 czerwiec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 21 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 czerwiec
Events for 24 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 czerwiec
Events for 26 czerwiec
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 28 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 czerwiec
Events for 1 lipiec
30 czerwca 2022

“Harpunki” z Osiecznicy zakończyły występy w XX Powiatowej Lidze Pływania w Zgorzelcu


W sobotę 21 maja zakończyła się XX Powiatowa Liga Pływacka. Ta zgorzelecka impreza składała się z 3 startów (26 marca, 30 kwietnia i 21 maja)a, wystąpiło w niej ponad 250 pływaków.

Wśród startujących byli podopieczni klubu pływackiego Harpun Osiecznica, którzy rywalizowali pływając 4 stylami na dystansie 50 m. Poszczególne starty były przeliczane na punkty a o kolejności w klasyfikacji generalnej decydowała właśnie liczba zdobytych punktów. Najlepszym wynikiem wśród “harpunków” w zgorzeleckiej XX Powiatowej Lidze Pływania może pochwalić się Aleksandra Różnicka, która uzyskała 1531 pkt i jako jedyna zawodniczka z klubu z Osiecznicy znalazła się w najlepszej 10-tce Ligi. Poniżej przedstawiamy wszystkich zawodników Harpuna Osiecznicy, którzy brali udział w Lidze.

Wyniki zawodników HARPUNA Osiecznica (klasyfikacja generalna)

MIEJSCE
 ROCZNIKMIEJSCE W
KATEGORII
SUMA PUNKTÓW
9.Aleksandra Różnicka201111531
13.Hanna Walęga200941324
18.Iga Jerema201311177
21.Urszula Biercewicz200851091
22.Michał Okrzeja201031062
24.Aleksandra Chyziak200871054
30.Ada Jerema20118963
Magdalena Bartuś20119929
34.Kinga Misiak20097912
38.Natalia Dąbrowska20099877
42.Kaja Kosakowska201112828
45.Jagoda Dolecka201213803
47.Anna Skrzypacz201114775
54,Blanka Jandulska201117726
57.Nikola Jakubowicz201013718
66.Piotr Panaszek20113633
Lena Zdunek201223476
97.Aleksandra Makowska20137424
100.Martyna Urbaniak200714406
108. Jan Czarniecki20152377
113.Maksymilian Zdunek20132361
122.Kacper Paruch200711334
129.Karol Jurasik200913302
Karolina Mikutaniec200925297
134.Maja Stec201311290
135.Nina Tutak201231283
138.Maria Abram201233277
139.Oskar Herdzik201015276
142.Mikołaj Czarniecki20137267
Otylia Raczyńska201234265
159.Anna Ciupa201137224
170.Anastazja Rutkowska201319206
Ala Głogowska201240195
178.Hanna Mosiądz201321181
180.Lena Matoryn201030178
191.Tymon Anioł201312153
198.Agnieszka Gałdyś201031141
199.Aleksandra Kościelak201032140
209.Wojciech Dziedzic201315108
210.Olek Figura21120107
211.Emanuela Krawczyk201144104
Maja Młynik201144104
213.Filip Makowski201221103
216.Julia Zimirska201413100
217.Vanessa Broszko20132995
219.Adam Rupacz20131688
222.Szymon Korta20112482
229.Hanna Krajewska20133270
Adrian Mikołajczyk20112670
232.Julia Wilga20133366
234.Tymon NIemiec20141160
Lena Urbaniak20141760
236.Bartosz Kościelny20102458
238.Oliwia Pełka20151849
244.Wojciech Grabowski20123232
245.Nadia Rzeźwicka20142031
246.Lena Niemiec20133427

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: plywanie-zgorzelec.pl

Facebook Comments