Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
1
2
Events for 1 październik
Events for 2 październik
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 październik
Brak wydarzeń
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 październik
Brak wydarzeń
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Brak wydarzeń
Events for 14 październik
Brak wydarzeń
Events for 15 październik
Events for 16 październik
Brak wydarzeń
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Brak wydarzeń
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
31
1
2
3
4
5
6
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
1 października 2022

Wyniki 18 i 14 kolejki spotkań B-klasy grup III i IV


Weekendowe spotkania w III grupie B-klasy nie przyniosły niespodzianek. Faworyci wygrywali, w meczu dwóch najsłabszych drużyn padł remis. W grupie IV doszło do podwójnych powiatowych derbów.

Wyniki 18 kolejki grupy III B-klasy

GKS RaciborowiceBóbr Dąbrowa Bol.5:1
Pawlusiński (4), FerreiraHajdasz
Leśnik II OsiecznicaZnicz Kruszyn6:2
Serwatyński (4), Broszko,
Bettin
Burdukiewicz, Miller
Zbylut ZbylutówMajdan Bolesławice2:2
Woroczyn, GryczonSkrabucha, Yavorskyi
LKS MierzwinBad Element Otok6:1
Dul, Farbis (2),
Gruszecki, Szczur (2)
Król
BKS II BolesławiecLZS Nowa3:0
Biały, Kulesza,
Majka
GKS II GromadkaLKS Kraśnik Dolny7:1
Kurczyna, Bomba,
Kliszcz (2), Cyrulak,
Majeryk (2)
Nakonieczny

KS WłodziceLZS Kotliska6:3
Pawłowicz, Bronowicki (3),
Burniak, Grochowski
Czarnecki, Wutowicz D.,
Wutowicz E.

klasa B grupa III - 18 kolejka

 DRUŻYNYMPKTWRPBRAMKI
1 BKS II BOLESŁAWIEC
18 49 1611133:20
2 GKS RACIBOROWICE
18 48 160298:25
3 LEŚNIK II OSIECZNICA
18 43 141359:24
4 BÓBR DĄBROWA BOL.
18 36 120654:32
5 LZS NOWA
18 34 111651:30
6 KS WŁODZICE
18 31 101771:51
7 KS KOTLISKA
18 29 92791:71
8 LKS MIERZWIN
18 25 74758:51
9 BAD ELELMENT OTOK
18 22 711044:48
10 GKS II GROMADKA
18 19 611158:97
11 ZNICZ KRUSZYN
18 18 601260:83
12 LKS KRAŚNIK DOLNY
18 7 211532:101
13 ZBYLUT ZBYLUTÓW
18 5 121526:128
14 MAJDAN BOLESŁAWICE
18 3 031534:108

Wyniki 14 kolejki grupy IV B-klasy

KS CzernaGranit Gierałtów2:3
Miler, KopećSzuter, Rendycz
KS MilikówZjednoczeni Nowogrodziec1:0
Nieratka

Klasa B grupa IV - 14 kolejka

 DRUŻYNYMPKTWRPB
1 WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA
14 37 121145:16
2 ORZEŁ PLATERÓWKA
14 31 101344:26
3 PIAST CZERWONA WODA
14 25 81553:26
4 ZJEDNOCZENI NOWOGRODZIEC
14 25 74345:23
5 GRANIT GIERAŁTÓW
14 22 71644:33
6 OLSZA II OLSZYNA
14 21 63545:30
7 LZS ZARĘBA
14 21 70741:27
8 ZRYW BRATKÓW
14 20 62643:47
9 KS MILIKÓW
14 19 61734:39
10 BIELANY BIEDRZYCHOWICE
14 12 33827:57
11 KS CZERNA
14 6 131028:46
12 ORLIKI OLDBOYS WĘGLINIEC
14 3 101324:103

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments