Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
25
26
27
28
29
30
1
Events for 30 kwiecień
Events for 1 maj
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 maj
Events for 3 maj
Events for 4 maj
Brak wydarzeń
Events for 5 maj
Brak wydarzeń
Events for 6 maj
Events for 7 maj
Brak wydarzeń
Events for 8 maj
Brak wydarzeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 maj
Brak wydarzeń
Events for 10 maj
Brak wydarzeń
Events for 11 maj
Brak wydarzeń
Events for 12 maj
Brak wydarzeń
Events for 13 maj
Brak wydarzeń
Events for 14 maj
Events for 15 maj
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 maj
Brak wydarzeń
Events for 17 maj
Brak wydarzeń
Events for 18 maj
Brak wydarzeń
Events for 19 maj
Brak wydarzeń
Events for 20 maj
Brak wydarzeń
Events for 21 maj
Events for 22 maj
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 maj
Brak wydarzeń
Events for 24 maj
Brak wydarzeń
Events for 25 maj
Brak wydarzeń
Events for 26 maj
Events for 27 maj
Brak wydarzeń
Events for 28 maj
Events for 29 maj
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 maj
Brak wydarzeń
Events for 31 maj
Brak wydarzeń
26 maja 2022

B-klasa: wyniki i tabele po ostatnich kolejkach w grupie III i IV


Wyniki ostatniej kolejki B-klasy w grupie III i IV, gdzie występują zespoły z powiatu bolesławieckiego.

KS WłodziceLeśnik II Osiecznica5:5
Kołomyjski, Surma,
Bronowicki (2), Chudzik
Matuszewski (2), Tokicz,
Wojdygo, Broszko
LZS KotliskaGKS II Gromadka8:2
Wutowicz Daniel (4),
Kijanka (2), Bogusz,
Wutowicz Dawid
Fila, Majeryk

LKS Kraśnik DolnyBKS II Bolesławiec0:15
Kulesza (7), Dul,
b. samobójcza, Pochwała,
Kowalski, Wolski,
Davydwovskyi
LZS NowaBóbr Dąbrowa Bol.6:3
Drapan (3), Barycki (3)
Pis, Razik,
Wrzeszcz
GKS RaciborowiceLKS Mierzwin8:2
Wiedro (2), Kubik (2),
Ferreira, Kijowski,
Pawlusiński, Ćwiak
Farbis, Szczur

Bad Element OtokZbylut Zbylutów3:0 (wo)
Majdan BolesławiceZnicz Kruszyn3:5
Szewczyk, Skrabucha,
Mystkowski
Grzegorzewski (3), Konefał,
Majszczyk

Tabela B-klasy (grupa III)

 DRUŻYNYMPKTWRPBRAMKI
1 BKS II BOLESŁAWIEC
19 52 1711148:20
2 GKS RACIBOROWICE
19 51 1702106:27
3 LEŚNIK II OSIECZNICA
19 44 142364:29
4 LZS NOWA
19 37 121657:33
5 BÓBR DĄBROWA BOLESŁAWIECKA
19 36 120757:38
6 KS WŁODZICE
19 32 102776:56
7 KS KOTLISKA
19 32 102799:73
8 LKS MIERZWIN
19 25 74860:59
9 BAD ELELMENT OTOK
19 25 811047:48
10 ZNICZ KRUSZYN
19 21 701265:86
11 GKS II GROMADKA
19 19 611260:105
12 LKS KRAŚNIK DOLNY
19 7 211632:116
13 ZBYLUT ZBYLUTÓW
19 5 121626:131
14 MAJDAN BOLESŁAWICE
19 3 031637:113

KS MilikówBielany Biedrzychowice10:0
Kolaniak (4), Mytnik,
Smyrnov (2), Nieratka,
Żółty
Zjednoczeni NowogrodziecZryw Bratków4:2
Wojtas, Faltyn (2),
Kozłowski
Piast Czerwona WodaKS Czerna7:0
Granit GierałtówLZS Zaręba5:0
Kleszczyński (2), Szuter (3)

Tabela B-klasy (grupa IV)

 DRUŻYNYMPKTWRPBRAMKI
1 WKS PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA
15 40 131148:17
2 ORZEŁ PLATERÓWKA
15 32 102347:29
3 PIAST CZERWONA WODA
15 28 91560:26
4 ZJEDNOCZENI NOWOGRODZIEC
15 28 84349:25
5 GRANIT GIERAŁTÓW
15 25 81649:33
6 KS MILIKÓW
15 22 71744:39
7 OLSZA II OLSZYNA
15 21 63646:33
8 LZS ZARĘBA
15 21 70841:32
9 ZRYW BRATKÓW
15 20 62745:51
10 BIELANY BIEDRZYCHOWICE
15 12 33927:67
11 KS CZERNA
15 6 131128:53
12 ORLIKI OLDBOYS WĘGLINIEC
15 4 111327:106

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments