Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 grudzień
Events for 2 grudzień
Events for 3 grudzień
Events for 4 grudzień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 grudzień
Events for 6 grudzień
Events for 7 grudzień
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Events for 11 grudzień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
6 grudnia 2022

fot. facebook 4. Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy

23 Śląski Pułk Artylerii Bolesławiec – I miejsce, 10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów – II miejsce


Od 22 do 25 lutego w obiektach garnizonu Leszno 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego odbyły się Mistrzostwa Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych Nr 1 – 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w koszykówce.

Najlepszym koszykarską drużyną została reprezentacja 23 Śląskiego Pułku Artylerii z Bolesławca, która wystąpili w składzie: Łupicki, Kozłowski, Świerzewski, Walkowiak, Bladyn, Nowicki, Wołyński, Pająk, Szramowiat. Na drugim stopniu podium zameldowali się żołnierze z 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa, a podium uzupełnili wojskowi z Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych.


Pozostałe miejsca zajęły: IV – 4 Pułk przeciwlotniczy, V miejsce – 1 Pułk Saperów 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana, VI miejsce – 6 Brygada Powietrznodesantowa, VII miejsce – 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana, VIII miejsce – 5 pułk chemiczny, IX miejsce – 11 Batalion Dowodzenia.

10 Brygada Kawalerii Pancernej Świętoszów (fot. 4. Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy)

Najlepsze trzy zespoły zostały uhonorowane pucharami, medalami oraz pamiątkowym dyplomem, a wyróżnieni zawodnicy indywidualnie statuetką. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano żołnierza zwycięskiej drużyny – Roberta Walkowiaka.

fot. archiwum prywatne

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: facebook 4. Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy

Facebook Comments