Wydarzenia sportowe w okolicy

styczeń 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
31
1
Events for 31 grudzień
Events for 1 styczeń
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 3 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 4 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 5 styczeń
Events for 6 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 7 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 8 styczeń
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 10 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 11 styczeń
Events for 12 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 13 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 14 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 15 styczeń
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 17 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 18 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 19 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 20 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 21 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 22 styczeń
Brak wydarzeń
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 24 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 25 styczeń
Events for 26 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 27 styczeń
Events for 28 styczeń
Events for 29 styczeń
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 31 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 1 luty
Events for 3 luty
Events for 4 luty
Events for 5 luty
31 stycznia 2023

Polska Liga Squasha – występy bolesławian


W sobotę we Wrocławiu zakończyła się III sesja Dywizji I rozgrywek w ramach Polskiej Ligi Squasha. Bolesławiecka drużyna Asy Rakiet TOP Bolesławiec (Piotr Kowalski, Jacek Parpura, Krzysztof Piergies, Seweryn Ramza) oraz występujący w drużynie Polish Lody – Dawid Wilas – rozegrali kolejne mecze.

Nie był to udany dzień dla zawodników Asów Rakiet TOP Bolesławiec. Zawodnicy czerty raz ystawali do walki na korcie i czterokrotnie zchodzili z niego jako przegrani. Lepsi od Asów Rakiet tego dnia okazali się: Poranne Ptaki, Wrocławski Squash Club, WSC Team oraz  F&S COMPLEX GŁOGÓW I. PO rozegraniu trzech z czterech sesji Asy Rakiet TOP Bolesławiec zamykają tabelę Dywizji I.

Poranne PtakiAsy Rakiet TOP Bolesławiec4:0
Wrocławski Squash ClubAsy Rakiet TOP Bolesławiec4:0
WSC TeamAsy Rakiet TOP Bolesławiec4:0
F&S Comlpex GłogówAsy Rakiet TOP Bolesławiec3:1

Drużyna Polish Lody, w której występuje Dawid Wilas, rozegrała 3 spotkania (3 zwycięstwa), a sam zawodnik wystąpił w dwóch meczach dwukrotnie wygrywając swoje gry.

Lp.Pkt.Bilans
Setów
Wygrane
Sety
Bilans
małych pkt.
1Powstali z Popiołu3790113494
2Polish Lody35.588111587
3Poranne Ptaki24981127
4WSC Team211679128
5Wrocław Squash Club16.5-662-97
6PiLS Team16.5-2870-219
7F&S COMPLEX GŁOGÓW I7-7040-367
8Asy Rakiet TOP Bolesławiec2.59922-653

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments