Wydarzenia sportowe w okolicy

czerwiec 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
30
31
1
2
3
4
5
Events for 1 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 2 czerwiec
Events for 3 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 4 czerwiec
Events for 5 czerwiec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 7 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 8 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 9 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 10 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 11 czerwiec
Events for 12 czerwiec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 14 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 15 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 16 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 17 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 18 czerwiec
Events for 19 czerwiec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 21 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 22 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 23 czerwiec
Events for 24 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 25 czerwiec
Events for 26 czerwiec
27
28
29
30
1
2
3
Events for 27 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 28 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 29 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 30 czerwiec
Brak wydarzeń
Events for 1 lipiec
Events for 3 lipiec
1 lipca 2022

fot. w-obiektywie.eu

Piłkarze wracają na parkiet


Po trzech tygodniach przerwy w końcu nastał ten moment – wraca Futsal Liga! Jutrzejsze mecze zostaną rozegrane w godzinach poranno-przedpołudniowych, czyli całkiem inaczej niż do tej pory. Jak na piłkarzy wpłynie tak długa przerwa? Czy na parkiecie będzie widać kilka dodatkowych, poświątecznych kilogramów? Zapowiadają nam się spore emocje, wpadajcie na halę i przeżyjcie je razem z nami!

Czwartą kolejkę miało rozpocząć spotkanie grupy A KS Kolonii i Starych Jaroszowic, ale drużyna z Bolesławca wycofała się z rozgrywek i tego meczu nie będzie. Spotkania z udziałem drużyny KS Kolonii Bolesławiec zostały anulowane.

W taki razie zaczniemy od grupy B – Piłkarskie Asy zagrają z FCPoNalewce. W tabeli, po niespodziewanym zwycięstwie nad Megamaszynami, wyżej jest drużyna Asów, ale mają rozegrany mecz więcej od Nalewki. Ewentualna porażka tych drugich znacznie skomplikowałaby ich sytuację w grupie, więc nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Początek tego meczu o 10:40.

W jeszcze gorszej sytuacji są Megamaszyny, które przegrały oba swoje mecze i kolejne potknięcie sprawi, że będziemy oglądać ich w grupie spadkowej. Ich jutrzejszym rywalem będą Powiatowi Smakosze Alkoholu, którzy jeszcze w tej edycji nie przegrali. Megamaszyny dość mocno mobilizują się na to spotkanie – pierwszy raz w tej edycji zagra Filip Zagórski, ze sportowej emerytury wraca Damian Oleś, specjalnie by pomóc swoim kolegom. Czy to wystarczy i Megamaszyny wrócą na zwycięską ścieżkę?

I znów wracamy do grupy A – tam niepokonana ekipa Starych Ale Jarych zagra z Auto-Części Zabobrze. Zdecydowanym faworytem będą ci pierwsi, ale dla tych drugich zwycięstwo będzie szansą na załapanie się do grupy mistrzowskiej, porażka praktycznie przekreśli wszystkie szanse. Łatwo nie będzie, ale walki z pewnością nie zabraknie – czeka nas ciekawe widowisko.

Kolejkę zamknie mecz Young Boys’ów z Chłopakami Do Wzięcia i na papierze wydaje się nam to hitem kolejki. Na parkiecie dużo bardzo dobrych piłkarzy, obie drużyny aspirujące o zwycięstwo nie tylko w swojej grupie, ale i w całej lidze. Mecz ten rozpocznie się o 13:10.


info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments