Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
31
1
2
3
4
Events for 1 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 2 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 wrzesień
Events for 4 wrzesień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 6 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 7 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 8 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 9 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 10 wrzesień
Events for 11 wrzesień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 13 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 14 wrzesień
Events for 15 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 16 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 17 wrzesień
Events for 18 wrzesień
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 20 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 21 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 22 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 23 wrzesień
Events for 24 wrzesień
Events for 25 wrzesień
26
27
28
29
30
1
2
Events for 26 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 27 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 28 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 29 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 30 wrzesień
Brak wydarzeń
26 września 2022

fot. Robert Bieliński

Worek medali przywieźli karatecy z turnieju w Chobieni


Z sukcesami wrócili do Bolesławca karatecy z TOP Bolesławiec po sobotnim XI Mikołajkowym Turnieju Karate Chobienia 2021. Na turnieju pojawiły się liczne reprezentacje 9 dolnośląskich klubów karate w tym 15-osobowa delegacja bolesławieckiego klubu. Podopieczni Roberta Bielińskiego łącznie zdobyli 16 medali. 4 złote, 3 srebrne i 9 brązowych:
– Pietruszka Olga – I miejsce w konkurencji KIHON,
– Ganowska Lena – I miejsce w konkurencji KIHON,
– Jankowska Kalina – I miejsce w konkurencji KIHON,
– Burdzy Przemysław – I miejsce w konkurencji KIHON i III miejsce na torze przeszkód,
– Junak Milan – II miejsce w konkurencji KIHON,
– Stadnik Julia – II miejsce w konkurencji KIHON,
– Olek Mikołaj – II miejsce w konkurencji KIHON i III miejsce w konkurencji KUMITE,
– Burdzy Radosław – III miejsce w konkurencji KATA,
– Rapie Maria – III miejsce w konkurencji KATA,
– Ostrowski Hubert – III miejsce w konkurencji KIHON,
– Zmaczyński Fabian – III miejsce w konkurencji KATA i FANTOM,
– Kasprzyk Jakub – III miejsce w konkurencji KATA,
– Kafel Filip – III miejsce w konkurencji KATA,
Na turnieju swoje umiejętności zaprezentowali również Filip Dudyński i Julia Kochmańska.


info: sport.boleslawiec.pl/RB

Facebook Comments