Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
31
1
2
3
4
Events for 1 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 2 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 3 wrzesień
Events for 4 wrzesień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 6 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 7 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 8 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 9 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 10 wrzesień
Events for 11 wrzesień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 13 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 14 wrzesień
Events for 15 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 16 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 17 wrzesień
Events for 18 wrzesień
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 20 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 21 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 22 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 23 wrzesień
Events for 24 wrzesień
Events for 25 wrzesień
26
27
28
29
30
1
2
Events for 26 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 27 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 28 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 29 wrzesień
Brak wydarzeń
Events for 30 wrzesień
Brak wydarzeń
26 września 2022

fot. w-obiektywie.eu

III liga siatkówki – BTS Elektros Bolesławiec pauzował, rywale grali


Kolejka nr 10 w III lidze siatkówki mężczyzn za nami. Nasz miejscowy BTS Elektros w tej serii gier pauzował, gdyż drużyna z Oławy wycofała się z rozgrywek jeszcze przed startem sezonu. Przedstawiamy wyniki rywali “Elektrycznych” oraz aktualną tabelę. Już w najbliższy weekend bolesławianie udadzą się do Wałbrzycha na mecz z wiceliderem rozgrywek, który w minioną sobotę odprawił z kwitkiem ubiegłorocznego zwycięzcę ligi – WKS Volley Wilczyce.

KPS Faraon Ziębice126221726
JKS Spartakus Jawor324252528
KPS Chełmiec II Wałbrzych3252525
WKS Volley Wilczyce0171921
NKS START Namysłów31918252515
KP TechniSat Oborniki Śląskie2252515218
Chemeko-System Gwardia Wrocław125222026
LZS Średzianin Środa Śląśka321252528
SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój0202015
UKS Tygrysy Strzelin3252525
meczepkt.setymałe
pkt.
1.NKS START Namysłów102024:13840:746
2.KPS Chełmiec II Wałbrzych91925:14857:808
3.UKS Tygrysy Strzelin91922:15824:791
4.WKS Volley Wilczyce91620:13751:700
5.LZS Średzianin Środa Śląśka91618:15744:728
6.KP TechniSat Oborniki Śląskie81620:14747:703
7.Chemeko-System Gwardia Wrocław91520:17807:779
8.BTS Elektros Bolesławiec81317:15685:670
9.JKS Spartakus Jawor958:24683:761
10.KPS Faraon Ziębice949:24636:784
11.SKFiS “Kudowianka” Kudowa Zdrój947:26683:787

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments