Wydarzenia sportowe w okolicy

marzec 2023

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
1
2
3
4
5
Events for 1 marzec
Brak wydarzeń
Events for 2 marzec
Brak wydarzeń
Events for 3 marzec
Brak wydarzeń
Events for 4 marzec
Events for 5 marzec
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 marzec
Brak wydarzeń
Events for 7 marzec
Brak wydarzeń
Events for 8 marzec
Brak wydarzeń
Events for 9 marzec
Brak wydarzeń
Events for 10 marzec
Brak wydarzeń
Events for 11 marzec
Events for 12 marzec
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 marzec
Brak wydarzeń
Events for 14 marzec
Brak wydarzeń
Events for 15 marzec
Brak wydarzeń
Events for 16 marzec
Brak wydarzeń
Events for 17 marzec
Brak wydarzeń
Events for 18 marzec
Events for 19 marzec
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 marzec
Brak wydarzeń
Events for 21 marzec
Brak wydarzeń
Events for 22 marzec
Brak wydarzeń
Events for 23 marzec
Brak wydarzeń
Events for 24 marzec
Brak wydarzeń
Events for 25 marzec
Brak wydarzeń
Events for 26 marzec
Brak wydarzeń
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27 marzec
Brak wydarzeń
Events for 28 marzec
Brak wydarzeń
Events for 29 marzec
Brak wydarzeń
Events for 30 marzec
Brak wydarzeń
Events for 31 marzec
Events for 1 kwiecień
20 marca 2023

fot. w-obiektywie.eu

Druga kolejka futsalu przed nami


Już w niedzielę, 12 grudnia, odbędzie się druga kolejka rozgrywek Wooden Garden Ekstraklasy, czyli bolesławieckiej ligi futsalu. Drużyny będą rywalizować w dwóch grupach, w obydwu nie zabraknie bardzo ciekawych spotkań.

Wszystko zacznie się o 16:20. Wtedy to na parkiecie pojawią się drużyny Chłopaków do Wzięcia oraz Auto Części Zabobrze. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden i jest to drużyna Konrada Skóry, która przed tygodniem rozbiła Kolonię Bolesławiec, momentami prezentując naprawdę radosny futbol. Ci drudzy terminarz mają bardzo ciężki, przed tygodniem grali przecież z innym faworytem do zwycięstwa w całej lidze – Young Boys Bolesławiec, wysoko i zasłużenie przegrywając. Jutro na pewno nie będą mieli łatwiej, ale jeśli wyjdą z dobrym nastawieniem…wszystko jest możliwe!

Drugie niedzielne spotkanie to rywalizacja w grupie B, Piłkarskie Asy zmierzą się z Powiatowymi Smakoszami Alkoholi. Pierwsi przed tygodniem przegrali, nie zdobywając ani jednej bramki, drudzy sensacyjnie pokonali obrońcę tytułu. Czy potwierdzą swoją wysoką formę i chęć walki o wyjście z grupy? Piłkarskie Asy ewentualną porażką bardzo skomplikują swoją sytuację w grupie, bo przed nimi jeszcze mecze z Megamaszynami oraz FcPoNalewce. Można więc powiedzieć, że jutrzejsze starcie będzie dla nich meczem o być albo nie być.

Trzeci pojedynek to rywalizacja pomiędzy Starymi Jaroszowicami, a Young Boys Bolesławiec. Stare zaczęły sezon od falstartu, prezentując się momentami bardzo słabo. Wspomniany już wyżej Young Boys Bolesławiec od początku uznawany jest przez wielu za jedną z najlepszych tegorocznych drużyn i jutro będą chcieli to udowodnić dobrą dyspozycją na parkiecie. Stare podobnie jak Piłkarskie Asy – przegrywając, mogą powoli myśleć o grupie spadkowej.

O 18:50 jeden z ciekawszych meczów tej serii gier. W drugim niedzielnym spotkaniu z grupy B zmierzą się FC Ulani oraz Blaise & Megamaszyny. Dla Megamaszyn będzie to pierwszy mecz w czwartej edycji, bowiem przed tygodniem pauzowali, Ulani natomiast gładko pokonali Piłkarskie Asy i jutro będą chcieli sprawić niespodziankę, bo za taką trzeba będzie uznać ich ewentualne zwycięstwo. Obie drużyny są “pewniakami” do wyjścia z grupy, ale w grupie mistrzowskiej ten bezpośredni mecz może mieć duży wpływ na układ tabeli. Mamy więc pewność – nikt jutro nie odpuści!

W kończącym drugą kolejkę meczu Kolonia Bolesławiec zagra ze Starymi ale Jarymi. Rywalizacja ta pokaże, czy Kolonia podniosła się po klęsce w pierwszej kolejce (z Chłopakami Do Wzięcia), gdzie dali sobie wbić dwucyfrową liczbę bramek. Starzy Ale Jarzy wygrali w zeszłą niedzielę ze Starymi Jaroszowicami i jutrzejszym zwycięstwem mogą przybliżyć się do występów grupie mistrzowskiej.

Chłopaki Do WzięciaAuto Części Zabobrze16:20
Piłkarskie AsyPowiatowi Smakosze Alkoholi17:10
Stare JaroszowiceYoung Boys Bolesławiec18:00
Blaise & MegamaszynyFC Ulani18:50
Kolonia BolesławiecStarzy Ale Jarzy19:40

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments