Wydarzenia sportowe w okolicy

styczeń 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27 grudzień
Events for 28 grudzień
Events for 29 grudzień
Events for 30 grudzień
Events for 31 grudzień
Events for 1 styczeń
Events for 2 styczeń
Brak wydarzeń
3
4
5
6
7
8
9
Events for 3 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 4 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 5 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 6 styczeń
Events for 7 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 8 styczeń
Events for 9 styczeń
10
11
12
13
14
15
16
Events for 10 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 11 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 12 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 13 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 14 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 15 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 16 styczeń
Brak wydarzeń
17
18
19
20
21
22
23
Events for 17 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 18 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 19 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 20 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 21 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 22 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 23 styczeń
24
25
26
27
28
29
30
Events for 24 styczeń
Events for 25 styczeń
Brak wydarzeń
Events for 26 styczeń
Events for 27 styczeń
Events for 28 styczeń
Events for 29 styczeń
Events for 30 styczeń
31
1
2
3
4
5
6
Events for 31 styczeń
Events for 2 luty
Events for 5 luty
29 stycznia 2022

10 uczniów szkół uzyskało awans do wojewódzkich zawodów pływackich


W Lubaniu odbyły się finały strefy jeleniogórskiej w indywidulanym pływaniu. Młodzież rywalizowała w ramach Igrzysk Dzieci (klasy I-VI), Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) oraz Licealida (szkoły ponadpodstawowe). W zawodach uczestniczyli pływacy z: Szkoły Podstawowej nr 1 z Bolesławca, Prywatnej Szkoły Podstawowej OXPRESS, Szkoły Podstawowej z Nowogrodźca oraz I Liceum Ogólnokształcącego z Bolesławca.

W zawodach dzieci klas I-VI nasze szkoły były reprezentowane przez:

Milena Krawczyk
(SP 1 Bolesławiec)
25 m st. motylkowym – I miejsce
50 m st. dowolnym – I miejsce
Wiktoria Sitek
(PSP OXPRESS)
25 m st. motylkowym – IX miejsce
50 m st. klasycznym – V miejsce
Martyna Nikołajuk
(SP 1 Bolesławiec)
50 m st. grzbietowym – III miejsce
Szewczak-Świrska Emilia
(SP Nowogrodziec)
25 m st. motylkowym – VI miejsce
50 m st. grzbietowym – IV miejsce
50 m st. dowolnym – VIII miejsce
Maksymilian Bram
(PSP OXPRESS)
50 m st. grzbietowym – I miejsce
50 m st. dowolnym – III miejsce
Jagoda Zagdańska
(SP 1 Bolesławiec)
50 m st. klasycznym – IV miejsce
50 m st. dowolnym – VII miejsce

Awans do finałów wojewódzkich uzyskali: Milena Krawczyk (25 stylem motylkowym i 50 st. dowolnym oraz Maksymilian Bram (50 m st. grzbietowym).

W drugiej kategorii szkół podstawowych, czyli Igrzysk Młodzieży Szkolnej, na starcie zameldowali się:

Bartosz Hajdamowicz
(SP 1 Bolesławiec)
50 m st. klasycznym – V miejsce
Jan Tesarowicz
(PSP OXPRESS)
50 m st. motylkowym – I miejsce
50 m st. dowolnym – I miejsce
Maja Nikołajuk
(SP 1 Bolesławiec)
50 m st. motylkowy – V miejsce
50 m st. dowolnym – II miejsce
Tomasz Jankowski
(SP 1 Bolesławiec)
50 m st. grzbietowym – V miejsce

Maja NIkołajuk (50 m st. dowolnym) oraz Jan Tesarowicz (50 m. st. motylkowym i dowolnym) powalczą na zawodach we Wrocławiu o tytuł mistrza województwa.

W rywalizacji młodzieży szkół ponadpodstawowych nasz powiat był reprezentowany przez I Liceum Ogólnokształcące z Bolesławca. 12-osobowa ekipa wywalczyła w 6 awansów do finałów wojewódzkich.

Julita Jośko50 m st. motylkowym – III miejsce
100 m st. grzbietowym – I miejsce (awans)
Maciej Kozik50 m st. motylkowym – I miejsce (awans)
100 m st. dowolnym – I miejsce (awans)
Igor Górski50 m st. motylkowym – V miejsce
100 m st. dowolnym – IV miejsce
Klaudia Pyrz100 m st. grzbietowym – IV miejsce
Maksymilian Sitek100 m st. grzbietowym – I miejsce (awans)
50 m st. klasycznym – V miejsce
Wojciech Pająk100 m st. grzbietowym – II miejsce (awans)
Maja Oleś50 m st. klasycznym – I miejsce (awans)
Suszczenko Iwan50 m st. klasycznym – III miejsce
100 m st. zmiennym – III miejsce
Julia Wasyliszyn100 m st. dowolnym – I miejsce (awans)
100 m st. zmiennym – III miejsce
Kinga Sołtyszewska100 m st. dowolnym – II miejsce (awans)
Julia Barczewska100 m st. zmiennym – V miejsce
Jakub Knichał100 m st. zmiennym – VI miejsce

Finały wojewódzkie zaplanowane są na 9 grudnia 2021 roku i odbędą się we Wrocławiu.


info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments