Wydarzenia sportowe w okolicy

sierpień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 2 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 sierpień
Brak wydarzeń
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 9 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 sierpień
Events for 13 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 sierpień
Brak wydarzeń
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 16 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 20 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 21 sierpień
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 23 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 sierpień
Brak wydarzeń
29
30
31
1
2
3
4
Events for 29 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 30 sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 sierpień
Brak wydarzeń
8 sierpnia 2022

Odmienne nastroje w III i V lidze tenisa stołowego po rozegraniu ostatnich serii spotkań


Tenisiści stołowi TOP Bolesławiec oraz IKS Spinu Bożejowice rozegrali kolejne mecze w ramach rozgrywek Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Występujący w III lidze bolesławianie podejmowali u siebie Sokoła Jerzmanowa, a zespół Spinu – również w meczu na własnej hali – rozegrał spotkanie ze Spartą II Lubań.

Słabo spisujący się TOP Bolesławiec doznał kolejnej porażki w sezonie 2021/2022. Tym ramze m lepszym zespołem okazał się Sokół Jerzmanowa. Pierwsze 5 pojedynków meczu zapowiadało, że będzie to spotkanie walki, jednak kolejne gry pozbawiły złudzeń gospodarzy i Sokół pewnie wygrał 3:10. Bolesławianie po 6 kolejce spotkań zajmują 9, przedostatnie miejsce w III lidze mężczyzn.

TOP BolesławiecGUKS Sokół Jerzmanowawynik
pojedynku
stan
meczu
GŁOWACZ RemigiuszRYBIKOWSKI Przemysław0:3 (5:11, 13:15, 3:11)0:1
BEDNARZ AdrianHORNIAK Grzegorz3:2 (9:11, 11:7, 14:12,
3:11, 13:11)
1:1
KOWAL TomaszMARSZAŁEK Marian2:3 (11:8, 11:7, 2:11,
5:11, 8:11)
1:2
GIL GrzegorzGÓRSKI Zygmunt1:3 (7:11, 11:9, 6:11,
11:13)
1:3
GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
2:3 (2:11, 11:9, 11:7,
7:11, 7:11)
1:4
BEDNARZ Adrian
KOWAL Tomasz
GÓRSKI Zygmunt
MARSZAŁEK Marian
0:3 (8:11, 7:11, 8:11)1:5
GŁOWACZ RemigiuszHORNIAK Grzegorz1:3 (9:11, 11:6, 19:21,
11:13)
1:6
BEDNARZ AdrianRYBIKOWSKI Przemysław0:3 (8:11, 6:11, 9:11)1:7
GIL GrzegorzMARSZAŁEK Marian3:1 (13:11, 14:12, 5:11,
11:3)
2:7
KOWAL TomaszGÓRSKI Zygmunt0:3 (4:11, 5:11, 10:12)2:8
GŁOWACZ RemigiuszMARSZAŁEK Marian3:1 (11:8, 8:11, 11:9,
11:9)
3:8
KOWAL TomaszRYBIKOWSKI Przemysław0:3 (8:11, 2:11, 6:11)3:9
BEDNARZ AdrianGÓRSKI Zygmunt1:3 (5:11, 14:12, 10:12,
9:11)
3:10
Lp.III Liga mężczyznmeczepkt.grysety
1ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce61159:28203:133
2KTS Jelenia Góra I61052:29175:125
3GUKS Sokół Jerzmanowa6956:42214:160
4UKS Żak Gierałtowiec I5848:18154:86
5LZS SKS Raszówka II6745:37173:147
6AKS Strzegom6438:52164:192
7UKS Żak Gierałtowiec II6340:57163:211
8LZS Błękitni Krzewie Wielkie6332:54140:188
9Top Bolesławiec7332:64144:231
10KTS Jelenia Góra II6236:57146:203

Udany mecze mają za sobą tenisiści stołowi Spinu I Bożejowice. Zadanie nie było ciężkie, bo do Bożejowic przejechał najsłabszy zespół V ligi – Sparta II Lubań. Jak przystało na liderów, Spin bez większych problemów pokonał gości 10:0, a wszystkie gry w meczu skończyły się wynikami 3:0. W 6 kolejce spotkań IKS Spin II Bożejowice pauzował, ale ….

IKS Spin Bożejowice IUKS TS Sparta Lubań IIwynik
pojedynku
stan
meczu
KACPERCZYK KamilGŁOWACKI Filip3:0 (11:3, 11:2, 11:1)1:0
BUDIAKOWSKI PawełKLATKA Michał3:0 (11:4, 11:6, 11:2)2:0
STOS MartynaMASŁOWSKI Dariusz3:0 (11:8, 11:6, 11:9)3:0
STRZELECKI DanielBRAŃSKI Artur3:0 (11:3, 11:6, 11:8)4:0
KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
BRAŃSKI Artur
MASŁOWSKI Dariusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:3)5:0
STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
GŁOWACKI Filip
KLATKA Michał
3:0 (11:5, 11:2, 11:3)6:0
KACPERCZYK KamilKLATKA Michał3:0 (11:8, 11:4, 11:6)7:0
BUDIAKOWSKI PawełGŁOWACKI Filip3:0 (11:4, 11:3, 11:6)8:0
STRZELECKI DanielMASŁOWSKI Dariusz3:0 (11:5, 11:9, 11:3)9:0
STOS MartynaBRAŃSKI Artur3:0 (11:9, 11:6, 11:7)10:0

… w czwartek rozegrał zaległe spotkanie 5 kolejki z trzecim zespołem Sparty Lubań – wiceliderem rozgrywek. Przebieg meczu był bardzo wyrównany do stanu 7:7. Wówczas Sparta wygrała dwa kolejne pojedynki i zrobiło się 9:7. Tenisiści Spinu jednak nie poddali się i walczyli do końca wygrywają dwie ostatnie gry i tym samym zapewnili sobie remis w spotkaniu i jeden punkt.

UKS TS Sparta Lubań IIIIKS Spin Bożejowice IIwynik
pojedynku
stan
meczu
BIAŁEK AndrzejKURASZ Zbigniew3:0 (11:7, 11:2, 11:7)1:0
SZUBA WiesławCZARNECKI Cezary1:3 (4:11, 11:6, 7:11,
7:11)
1:1
SKOWROŃSKI KacperMARCZEWSKI Kazimierz0:3 (9:11, 8:11, 3:11)1:2
KWIATKOWSKI JanTALAR Andrzej3:1 (10:12, 11:4, 11:8,
11:9)
2:2
SKOWROŃSKI Kacper
SZUBA Wiesław
MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
0:3 (6:11, 8:11, 8:11)2:3
BIAŁEK Andrzej
KWIATKOWSKI Jan
CZARNECKI Cezary
KURASZ Zbigniew
3:1 (11:2, 8:11, 11:6,
11:7)
3:3
BIAŁEK AndrzejCZARNECKI Cezary3:0 (11:9, 11:8, 11:3)4:3
SZUBA WiesławKURASZ Zbigniew0:3 (8:11, 10:12, 4:11)4:4
KWIATKOWSKI JanMARCZEWSKI Kazimierz3:0 (11:8, 12:10, 11:9)5:4
SKOWROŃSKI KacperTALAR Andrzej0:3 (3:11, 7:11, 9:11)5:5
BIAŁEK AndrzejMARCZEWSKI Kazimierz3:0 (11:8, 11:9, 11:5)6:5
SKOWROŃSKI KacperKURASZ Zbigniew0:3 (6:11, 6:11, 4:11)6:6
SZUBA WiesławTALAR Andrzej1:3 (9:11, 6:11, 11:7,
7:11)
6:7
KWIATKOWSKI JanCZARNECKI Cezary3:0 (11:7, 11:4, 11:8)7:7
BIAŁEK AndrzejTALAR Andrzej3:0 (11:4, 11:8, 11:2)8:7
KWIATKOWSKI JanKURASZ Zbigniew3:0 (11:4, 11:9, 11:9)9:7
SZUBA WiesławMARCZEWSKI Kazimierz0:3 (8:11, 3:11, 8:11)9:8
SKOWROŃSKI KacperCZARNECKI Cezary0:3 (3:11, 6:11, 5:11)9:9
Lp.V liga Jelenia Górameczepkt.grysety
1IKS Spin Bożejowice I51050:10156:36
2UKS TS Sparta Lubań III5949:12152:45
3LZS Błękitni Krzewie Wielkie II5846:14142:62
4IKS Spin Bożejowice II5641:31140:109
5KTS Jelenia Góra IV5532:31119:104
6*LZS Włosień III5424:4396:148
7*LKS Proszowa II6439:54147:191
8LZS TS Zaręba III6223:5086:167
9UKS TS Sparta Lubań II601:605:181

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments