Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1 październik
Events for 2 październik
Events for 3 październik
4
5
6
7
8
9
10
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
Events for 10 październik
11
12
13
14
15
16
17
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Events for 14 październik
Events for 15 październik
Brak wydarzeń
Events for 16 październik
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
18
19
20
21
22
23
24
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
25
26
27
28
29
30
31
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
1
2
3
4
5
6
7
25 października 2021

Piłkarskie rozgrywki młodzieżowe


Rzut okiem na wyniki z minionego weekendu drużyn młodzieżowych.

I Wojewódzka Liga Juniorów

8 kolejka
KS ŻórawinaBKS Bolesławiec3:2
Sawicki, Kalisz

III Okręgowa Liga Juniorów

5 kolejka
GKS Tomaszów Bol.AP Granica Bogatynia2:5
Kolasa, Piekut

III Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

6 kolejka
Lotnik Jeżów Sudecki BKS Bolesławiec1:1
Kurek

III Okręgowa Liga Trampkarzy

5 kolejka
UKS Football
Academy Bolesławiec
Majdan Bolesławice0:9
Kołodziej (3), Kasprzyk,
Burdynowicz, Dudek (3),
Kujawa

IV Okręgowa Liga Trampkarzy

5 kolejka
Chrobry NowogrodziecLeśnik Osiecznicy23:0
Ostański (10), Czaja (4),
Trembacz, Niezgoda (3),
Burdyna (3), Różnicka,
Mudrak,
LZS ZarębaGKS Iwiny3:2
Łucyszyn, Kowalski

III Okręgowa Liga Młodzików

7 kolejka
UKS Football
Academy Bolesławiec
Majdan Bolesławice2:2
Maziarz, CimoszyńskiKujawa, Mularczyk
Lotnik Jeżów Sudecki BKS Bolesławiec3:1
Pawlicki

IV Okręgowa Liga Młodzików (grupa 2)

6 kolejka
Piast ZawidówChrobry Nowogrodziec3:1
Kapral
Włókniarz LeśnaKwisa Nowogrodziec2:3
Kurnicki, Śnieżek,
Zarembecki

IV Okręgowa Liga Młodzików (grupa 3)

7 kolejka
Twardy ŚwiętoszówKS Orliki Węgliniec1:2
Maziarz
Majdan BolesławiceUKS Football
Academy Bolesławiec
3:6
Kusz (3)
Czerwionka, J. Kozioł (2),
K. Kozioł (2), Rzemek
BKS II BolesławiecPiast Wykroty3:1
Paluszek, b. samobójcza (2)Potyszka

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: www.laczynaspilka.pl

Facebook Comments