Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1 październik
Events for 2 październik
Events for 3 październik
4
5
6
7
8
9
10
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
Events for 10 październik
11
12
13
14
15
16
17
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Events for 14 październik
Events for 15 październik
Brak wydarzeń
Events for 16 październik
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
18
19
20
21
22
23
24
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
25
26
27
28
29
30
31
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
1
2
3
4
5
6
7
25 października 2021

FOT. WEKiS Starostwo Powiatowe

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym


Kolejne zawody dla szkół ponadpodstawowych zgodne z kalendarzem imprez Szkolnego Związku Sportowego (tzw. licealida) zostały zorganizowane na obiekcie II Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu. Uczennice i uczniowie rywalizowali w turnieju tenisa stołowego.

Do zawodów przystąpiło 6 dziewcząt z czterech szkół i 7 chłopców reprezentujących 5 placówek. Mecze tenisa stołowego toczyły się do dwóch wygranych setów, a uczestnicy zagrali systemem “każdy z każdym”. Trzy najlepsze osoby uzyskały awans do zawodów strefowych, które odbędą się na początku listopada w Lubaniu.

Klasyfikacja dziewcząt:

1. Emilia FilistyńskaZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
2. Amelia KoziarskaII Liceum Ogólnokształcące
3. Kaja AntosZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
4. Karolina GuzowskaI Liceum Ogólnokształcące
5. Kaja KołodziejLiceum Ogólnokształcące “Oxpress”
6. Oliwia Radzińska

Klasyfikacja chłopców:

1. Kacper DekaZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
2. Bartosz GraczykZespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
3. Franciszek KoziołZespół Szkół Elektronicznych
4. Jakub RudzikI Liceum Ogólnokształcące
5. Oskar RajczakowskiII Liceum Ogólnokształcące
6. Gaspar ObromLiceum Ogólnokształcące “Oxpress”
7. Kacper LenartowiczLiceum Ogólnokształcące “Oxpress”

info: WEKiS Starostwo Powiatowe/sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments