Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 2 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 3 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 5 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 6 Listopad
Events for 7 Listopad
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 9 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 10 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 11 Listopad
Events for 12 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 13 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 14 Listopad
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 16 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 17 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 18 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 19 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 20 Listopad
Events for 21 Listopad
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 23 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 24 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 25 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 26 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 27 Listopad
Events for 28 Listopad
29
30
1
2
3
4
5
Events for 29 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 30 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 grudzień
27 listopada 2021

Bardzo ważny mecz Twardego, Chrobry przed ciężkim zadaniem

Przed nami jedenasty weekend z rozgrywkami w lidze okręgowej, dwie “nasze” drużyny rozegrają mecze wyjazdowe, natomiast Twardego czeka mecz u siebie, mecz z gatunku tych “o sześć punktów”. Jak poradzą sobie Wojskowi? Czy Chrobry i BKS przywiozą po trzy punkty z delegacji?

Pierwsze spotkanie z udziałem ekip z naszego powiatu to mecz Twardego Świętoszów ze zgorzelecką Nysą. Obie drużyny grają poniżej przedsezonowych oczekiwań, zajmując odpowiednio piętnaste i czternaste miejsce w stawce szesnastu ligowych drużyn, drużyny te wygrały zaledwie po jednym razie na dziesięć rozegranych spotkań, Nysa zremisowała jeden mecz więcej i ma punkt przewagi nad Twardym. Piłkarze ze Świętoszowa tydzień temu wysoko przegrali z Hutnikiem Pieńsk, natomiast Nysa dzielnie walczyła z ruszowską Victorią, nieznacznie im ulegając. Stawka tego spotkania jest naprawdę duża, Twardy w przypadku porażki pozwoli odskoczyć rywalom na cztery punkty i na dobre ugrzęźnie na dole tabeli, wygrywając wyprzedzi Nysę, zdobywając nad nimi minimalną przewagę. Remis nikogo nie ratuje, więc mamy nadzieję, że mecz będzie otwartym widowiskiem, pełnym ofensywnej gry, sytuacji bramkowych i tym co w futbolu najważniejsze – dużą liczbą bramek.

Bardzo ciężkie zadanie czeka Chrobrego Nowogrodziec, który przed tygodniem przerwał kiepską passę meczów bez zwycięstwa. Podopieczni Krzysztofa Kownackiego pokonali Cosmos Radzimów i poprawili humory sobie, jak i swoim kibicom. Włókniarz z Leśnej przegrał mecz na szczycie w Bolesławcu, ale wciąż jest wiceliderem i na własnym boisku będzie bardzo groźną drużyną, na pięć domowych meczów Włókniarz ani razu nie przegrał, czterokrotnie schodząc z boiska jako zwycięzca. Mamy wielką nadzieję, że Chrobry sprawi niespodziankę, bo na pewno go na to stać, jest to drużyna nieprzewidywalna z bardzo dużą siła ofensywną i jeśli tylko dobrze wejdą w mecz, są w stanie wywieźć z terenu faworyta komplet punktów.

BKS swój mecz zagra w Jeżowie Sudeckim z tamtejszym Lotnikiem, spadkowiczem z IV ligi. Lotnik przeciętnie wszedł w sezon, ale z każdą kolejką się rozkręca, na tę chwilę może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. Ciężko to jednak konfrontować z passą BKS-u, który wygrywa od początku sezonu każdy jeden mecz i jest w stanie zrobić to po raz jedenasty z rzędu, ale żeby tak się stało muszą zagrać od początku na maksimum swoich możliwości, Lotnik jest drużyną, która potrafi wykorzystać nawet najmniejszy błąd rywala. BKS, co ciekawe, nie stracił jeszcze ani jednej bramki w meczach wyjazdowych. Bolesławianie mają znakomity sezon, pewnie kroczą po tytuł mistrza jesieni, a ewentualne zwycięstwo znacznie przybliży ich do zapewnienia sobie tego na kilka kolejek przed końcem rundy.

Twardy ŚwiętoszówNysa ZgorzelecSobota, 15:00
Włókniarz LeśnaChrobry NowogrodziecSobota, 15:00
Lotnik Jeżów SudeckiBKS Bobrzanie BolesławiecNiedziela, 11:00
Facebook Comments