Wydarzenia sportowe w okolicy

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
1
2
3
4
5
6
7
Events for 1 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 2 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 3 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 5 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 6 Listopad
Events for 7 Listopad
8
9
10
11
12
13
14
Events for 8 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 9 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 10 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 11 Listopad
Events for 12 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 13 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 14 Listopad
15
16
17
18
19
20
21
Events for 15 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 16 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 17 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 18 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 19 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 20 Listopad
Events for 21 Listopad
Brak wydarzeń
22
23
24
25
26
27
28
Events for 22 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 23 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 24 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 25 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 26 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 27 Listopad
Events for 28 Listopad
29
30
1
2
3
4
5
Events for 29 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 30 Listopad
Brak wydarzeń
Events for 4 grudzień
27 listopada 2021

B-klasa – wyniki i tabele po weekendowych meczach


W grupie III B-klasy cztery spotkania były dość wyrównane. W 9 kolejce doszło do dwóch pogromów: BKS II Bolesławiec nie dał jakichkolwiek szans drugiej drużynie Gromadki, a LKS Kraśnik Dolny powetował sobie ostatnie słabe mecze aplikując gościom ze Zbylutowa dwucyfrową liczbę bramek.

W grupie IV Granit Gierałtów i Zjednoczenie Nowogrodziec pewnie pokonali swoich przeciwników, a w derbach gminy padł remis. Zobaczcie komplet wyników oraz aktualne tabele b-klas.

Bad Element OtokLeśnik II Osiecznica0:1
Serwatyński
LZS NowaZnicz Kruszyn2:1
Barycki, Karpiak T.Grzegorzewski
LKS Kraśnik DolnyZbylut Zbylutów11:1
Janowski (4), Świca (5),
Miller, Czaplicki
Gryczon
LZS KotliskaLKS Mierzwin5:5
Bogusz, Leśniewski,
Bielecki, Wutowicz E.,
Wutowicz Daniel
Matyjewicz, Dul,
Farbis, Kazimierczak,
Sabadasz
KS WłodziceBóbr Dąbrowa Bol.4:5
Dziewięcki, Bronowicki,
Surma, b. samobójcza
Haniszewski (3), Hajdasz (2)
GKS II GromadkaBKS II Bolesławiec1:23
Majeryk



Davydovskyi (4), Popek,
Kowalski (5), Posadowski (2),
Medyński (5), Karpiak,
Tylutki, Pańczyk (3),
Mielnik
Majdan BolesławiceGKS Raciborowice2:7
Karolak, Kasior

Kubik, Budzik,
Najdek (2), Wojciechowski (2),
Lebid
1. BKS II Bolesławiec92774-12
2. LZS Nowa92429-8
3. Leśnik II Osiecznica92234-13
4. GKS Raciborowice92148-19
5. Bóbr Dąbrowa Bol.91828-21
6. LKS Mierzwin91436-30
7. LZS Kotliska91338-43
8. KS Włodzice91334-29
9. Bad Element Otok91221-21
10. GKS II Gromadka9623-72
11. Znicz Kruszyn9624-36
12. LKS Kraśnik Dolny9626-38
13. Zbylut Zbylutów9319-55
14. Majdan Bolesławice9120-57

KS CzernaKS Milików3:3
Kopeć (2), BramTrembacz (2), Mytnik
LZS ZarębaZjednoczeni Nowogrodziec1:6
Tkacz (3), Sobal,
Kozłowski
Granit GierałtówOlsza II Olszyna Lubańska3:0
Szuter, Majszczyk,
Tur
1. Orzeł Platerówka81930-18
2. Przyszłość Dłużyna81925-14
3. Granit Gierałtów81628-18
4. Zjednoczeni Nowogrodziec81533-16
5. Olsza II Olszyna Lubańska81329-15
6. Piast Czerwona Woda81326-14
7. LZS Zaręba81229-15
8. KS Milików81025-25
9. Zryw Bratków81027-32
10. KS Czerna8316-29
11. Bielany Biedrzychowice8313-37
12. Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec8315-63

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments