Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
29
30
1
2
3
4
5
Events for 1 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 2 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 3 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 4 grudzień
Events for 5 grudzień
6
7
8
9
10
11
12
Events for 6 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 7 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 11 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
13
14
15
16
17
18
19
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Events for 19 grudzień
20
21
22
23
24
25
26
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
27
28
29
30
31
1
2
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
7 grudnia 2021

2 kolejkę spotkań rozegrali tenisiści stołowi TOPu Bolesławiec oraz Spinu Bożejowice


W drugiej kolejce III ligi mężczyzn (grupa zachodnia) bolesławiecki TOP udał się na mecz do Gierałtowca z tamtejszym UKSem Żak. Gospodarze nie byli zbyt gościnni i wygrali mecz 10:1. Podajemy wyniki poszczególnych pojedynków spotkania wraz z ligową tabelą III ligi.

graUKS Żak
Gierałtowiec
TOP Bolesławiecwynik pojedynkustan
meczu
1ŚWIRSKI MarcinGŁOWACZ Remigiusz3:0 (11:9, 11:4, 11:7)1:0
2JAKUBIK DawidBEDNARZ Adrian3:0 (11:4, 13:11, 11:6)2:0
3MARUD GrzegorzGIL Grzegorz3:0 (11:6, 11:7, 11:6)3:0
4KOWALEWSKI KamilTEMYROVA Anastasia3:0 (11:0, 11:1, 11:2)4:0
5JAKUBIK Dawid
ŚWIRSKI Marcin
BEDNARZ Adrian
TEMYROVA Anastasia
3:0 (11:9, 11:9, 12:10)5:0
6KOWALEWSKI Kamil
MARUD Grzegorz
GIL Grzegorz
GŁOWACZ Remigiusz
3:1 (9:11, 13:11, 11:5, 11:7)6:0
7ŚWIRSKI MarcinBEDNARZ Adrian3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6)7:0
8GRYGORCEWICZ GrzegorzGŁOWACZ Remigiusz1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 7:11)7:1
9KOWALEWSKI KamilGIL Grzegorz3:2 (11:4, 7:11, 7:11, 11:6, 11:7)8:1
10BREŚ AleksandraTEMYROVA Anastasia3:0 (11:7, 11:5, 11:9)9:1
11ŚWIRSKI MarcinGIL Grzegorz3:0 (11:9, 12:10, 11:8)10:1

TABELA III Ligimeczepkt.stan
meczowy
różnicastos.
setów
1UKS Żak Gierałtowiec I2420:41664:22
2LZS SKS Raszówka II2420:51566:28
3KTS Jelenia Góra I2420:71364:34
4GUKS Sokół Jerzmanowa2319:15475:56
5ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce2319:17273:75
6AKS Strzegom2111:19-853:66
7TOP Bolesławiec2110:19-941:71
8UKS Żak Gierałtowiec II2011:20-949:72
9KTS Jelenia Góra II209:20-1138:67
10LZS Błękitni Krzewie Wielkie207:20-1333:65

W V lidze okręgu jeleniogórskiego dwie drużyny IKS Spin Bożejowice wygrały swoje spotkania. Pierwsza drużyna pokonała w meczu wyjazdowym LZS TS Zarębę III, a druga drużyna SPINU w meczu domowym nie dała szans UKSowi TS Sparcie II Lubań.

graLZS TS
Zaręba III
IKS Spin
Bożejowice I
wynik
pojedynku
stan
meczu
1MAZUR GracjanBUDIAKOWSKI Paweł1:3 (7:11, 3:11, 11:4, 5:11)0:1
2SZKLANY HubertSTRZELECKI Daniel0:3 (10:12, 4:11, 7:11)0:2
3KŁUSEK RobertKACPERCZYK Kamil0:3 (6:11, 2:11, 8:11)0:3
4KLIMCZAK PrzemysławSTOS Dariusz0:3 (9:11, 8:11, 3:11)0:4
5KŁUSEK Robert
MAZUR Gracjan
KACPERCZYK Kamil
STRZELECKI Daniel
0:3 (2:11, 7:11, 6:11)0:5
6KLIMCZAK Przemysław
SZKLANY Hubert
STOS Dariusz
BUDIAKOWSKI Paweł
0:3 (3:11, 6:11, 9:11)0:6
7MAZUR GracjanSTRZELECKI Daniel0:3 (4:11, 7:11, 4:11)0:7
8SZKLANY HubertBUDIAKOWSKI Paweł0:3 (3:11, 8:11, 5:11)0:8
9KLIMCZAK PrzemysławKACPERCZYK Kamil0:3 (5:11, 3:11, 3:11)0:9
10KŁUSEK RobertSTOS Dariusz0:3 (7:11, 2:11, 7:11)0:10
graIKS Spin
Bożejowice II
UKS TS Sparta
Lubań II
wynik
pojedynku
stan
meczu
1MIKICIUK MikołajWIŚNIEWSKI Mateusz3:0 (11:5, 11:5, 11:8)1:0
2KURASZ ZbigniewPĘDLOWSKI Łukasz3:0 (11:5, 11:7, 11:6)2:0
3MARCZEWSKI KazimierzGŁOWACKI Filip3:0 (11:2, 11:2, 11:4)3:0
4CZARNECKI CezarySKRZYPIEC Filip3:0 (11:2, 11:1, 11:1)4:0
5MIKICIUK Mikołaj
KURASZ Zbigniew
WIŚNIEWSKI Mateusz
PĘDLOWSKI Łukasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:9)5:0
6MARCZEWSKI Kazimierz
TALAR Andrzej
GŁOWACKI Filip
SKRZYPIEC Filip
3:0 (11:4, 11:5, 11:6)6:0
7MIKICIUK MikołajPĘDLOWSKI Łukasz3:0 (11:9, 11:0, 11:7)7:0
8KURASZ ZbigniewWIŚNIEWSKI Mateusz3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:5)8:0
9CZARNECKI CezaryGŁOWACKI Filip3:0 (11:4, 11:5, 11:2)9:0
10NOWAKOWSKI NikoSKRZYPIEC Filip1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 7:11)9:1
11MIKICIUK MikołajGŁOWACKI Filip3:0 (11:1, 11:6, 11:3)10:1
V liga
(Jelenia Góra)
meczepkt.stan
meczowy
różnicasety
1UKS TS Sparta Lubań III2420:21861:9
2IKS Spin Bożejowice I2420:31761:12
3LZS Błękitni Krzewie Wielkie II2420:31760:25
4LZS Włosień III1210:8235:32
5IKS Spin Bożejowice II2213:11242:35
6LKS Proszowa II2010:20-1041:66
7KTS Jelenia Góra IV102:10-815:30
8LZS TS Zaręba III201:20-1911:60
9UKS TS Sparta Lubań II201:20-194:61

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: liga.dozts.pl

Facebook Comments