Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 grudzień
Events for 2 grudzień
Events for 3 grudzień
Events for 4 grudzień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 grudzień
Events for 6 grudzień
Events for 7 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Events for 11 grudzień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
9 grudnia 2022

“Okręgówka” – zapowiedź V kolejki


Ciężkie zadanie Twardego, Chrobry podejmujący przeciętną na razie Olimpię oraz BKS grający z niepokonaną dotąd Victorią – tak po krótce można opisać to, co czeka “nasze” drużyny w nadchodzący weekend w lidze okręgowej. Bardzo liczymy na zwycięstwa lidera z Bolesławca oraz beniaminka z Nowogrodźca, wierzymy również, że “Wojskowi” postawią się faworyzowanemu rywalowi i sprawią niespodziankę.

Jako pierwsi swój mecz rozegrają bolesławianie – spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00. Do Bolesławca przyjedzie beniaminek Victoria Jelenia Góra. Goście w tym sezonie pozytywnie zaskakują, po czterech rozegranych dotąd kolejkach, zajmują trzecie miejsce w tabeli, można więc nazwać nadchodzący pojedynek meczem na szczycie. Victoria, podobnie jak BKS, nie przegrała jeszcze spotkania, więc możemy się spodziewać, że postawią się BKS-owi, choć nie ukrywajmy – to lider jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. BKS wygrał każdy z rozegranych do tej pory meczów i jego piłkarze chcą zrobić wszystko, by pozostać na zwycięskiej ścieżce. Zapowiada nam się naprawdę dobre widowisko i z tego miejsca zapraszamy wszystkich kibiców w sobotnie popołudnie na stadion przy ul. Spółdzielczej.

Twardy Świętoszów pojedzie do Jeżowa Sudeckiego na mecz z tamtejszym Lotnikiem. Lotnik to drużyna, która jeszcze sezon temu grała w IV lidze, natomiast przed startem rozgrywek okręgówki 2021/2022 wymieniano ją w gronie faworytów do jej wygrania. Początek sezonu, nie licząc wpadki w Ruszowie, mają dość udany – ogólny bilans to dwa zwycięstwa, remis i wspomniana porażka z Victorią Ruszów. Lotnik jest drużyną zawsze groźną na własnym boisku, więc “Wojskowi” nie będą mieli łatwego zadania, zwłaszcza że ich forma daleka jest od ideału – Twardy zamyka tabelę, na swoim koncie mając tylko jeden punkt. Morale zespołu na pewno nie może być wysokie, po przegranej z Leśną, w której Włókniarz wyrwał zwycięstwo praktycznie w samej końcówce meczu. Takie porażki bolą i na długo zostają w pamięci, mamy jednak nadzieję, że Twardy szybko się otrząśnie i pokaże dobrą grę już w meczu z Lotnikiem. Wierzymy, że są w stanie sprawić niespodziankę i że do Świętoszowa przywiozą chociaż punkt.

W meczu Chrobrego nie będziemy minimalistami – liczymy, że pokażą swoją siłę ofensywną i bez problemu odprawią Olimpię z Kowar. Chrobry, podobnie jak wyżej wspomniany beniaminek z Jeleniej Góry, początek sezonu ma pozytywnie zaskakujący. Jest jednym z czterech niepokonanych zespołów, jest drużyną, która pod względem zdobytych bramek ustępuje jedynie BKS-owi. Olimpia z kolei bramek nie strzela prawie w ogóle – jedno trafienie w czterech meczach chluby Olimpii nie przynosi. Tak słabo nastawione celowniki piłkarzy z Kowar sprawiają, że mają oni na koncie tylko jeden punkt. Dodatkowo ważny będzie atut własnego boiska oraz uskrzydlająca wygrana w Węglińcu – Chrobry ma wszystko, by zgarnąć trzy punkty.

BKS Bobrzanie BolesławiecVictoria Jelenia GóraSobota, 16:00
Lotnik Jeżów SudeckiTwardy ŚwiętoszówNiedziela, 11:00
Chrobry NowogrodziecOlimpia KowaryNiedziela, 13:00
Facebook Comments