Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 grudzień
Events for 2 grudzień
Events for 3 grudzień
Events for 4 grudzień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 6 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 7 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 11 grudzień
Brak wydarzeń
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
1 grudnia 2022

B-klasa – podsumowanie VI i V kolejki spotkań

Dziś wyjątkowo krótkie opisy spotkań w B-klasach. Leśnik uratował remis, mimo że do 80 minuty przegrywał 0:3. BKS II Bolesławiec nie zwalnia tempa i inkasuje komplet punktów. LZS Nowa wygrała ważne spotkanie w czubie tabeli. Kacper Wojciechowski zaliczył hat-tricka w meczu z Mierzwinem, a w Kruszynie Majdan wygrywał już nawet 1:4, ale…


Leśnik II OsiecznicaKS Włodzice3:3
Prusak, Pietrzak,
Bettin
Pawłowicz, Bronowicki,
Chudzik
GKS II GromadkaLZS Kotliska3:6
Bomba,
Krajcer D.,
Malitka
Wutowicz Damian,
Leśniewski, Wutowicz E. (2),
Wutowicz Daniel
BKS II BolesławiecLKS Kraśnik Dolny9:2
Majka (3), Kowalski (2),
Biały, Dul, Markowski,
Kowalonek D.
b. samobójcza,
Czaplicki
Bóbr Dąbrowa Bol.LZS Nowa1:2
RazikBłotny (2)
LKS MierzwinGKS Raciborowice2:5
Farbis,
Kazimerczak
Wojciechowski (3), Białoń,
Bałut
Zbylut ZbylutówBad Element Otok2:5
Puszkarz, NaglewskiCzachara, Król,
Wieczorek (2), Drążkiewicz
Znicz KruszynMajdan Bolesławice5:4
Surowiecki, Pełka,
Rogoziński, Najfeld,
Grzegorzewski
Lehmann (2),
b. samobójcza,
Kosior
1. BKS II Bolesławiec61835-8
2. LZS Nowa61521-6
3. Leśnik II Osiecznica61320-12
4. GKS Raciborowice61226-14
5. LZS Kotliska61228-22
6. Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka61216-13
7. KS Włodzice61023-14
8. LKS Mierzwin61028-20
9. Bad Element Otok6614-18
10. Znicz Kruszyn6619-26
11. GKS II Gromadka6617-34
12. Zbylut Zbylutów6318-32
13. Majdan Bolesławice6117-41
14. LKS Kraśnik Dolny6012-34

W grupie IV B-klasy Granit Gierałtów i KS Milików zdobyli po 3 oczka, natomiast Zjednoczeni Nowogrodziec i KS Czerna tym razem bez zdobyczy punktowej

Granit GierałtówBielany Biedrzychowice7:2
Chudzik, Zieliński (2),
Tur (2), Wołoszyn,
Szuter
Orzeł PlaterówkaKS Czerna4:3
Kojder (2), Kopeć
Zjednoczeni NowogrodziecPrzyszłość Dłużyna0:2
KS MilikówZryw Bratków4:2
Burdyna, Nieratka,
Kolaniak (2)
1. LZS Zaręba51226-5
2. Orzeł Platerówka51225-16
3. Piast Czerwona Woda51018-9
4. Przyszłość Dłużyna51015-9
5. Granit Gierałtów5921-15
6. Zryw Bratków5915-17
7. Zjednoczeni Nowogrodziec5815-11
8. Olsza II Olszyna Lubańska5721-11
9. KS Milików5615-18
10. Bielany Biedrzychowice527-24
11. KS Czerna519-16
12. Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec507-43

info: sport.boleslawiec.pl

Facebook Comments