Wydarzenia sportowe w okolicy

grudzień 2022

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
28
29
30
1
2
3
4
Events for 1 grudzień
Events for 2 grudzień
Events for 3 grudzień
Events for 4 grudzień
5
6
7
8
9
10
11
Events for 5 grudzień
Events for 6 grudzień
Events for 7 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 8 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 9 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 10 grudzień
Events for 11 grudzień
12
13
14
15
16
17
18
Events for 12 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 13 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 14 grudzień
Events for 15 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 16 grudzień
Events for 17 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 18 grudzień
Brak wydarzeń
19
20
21
22
23
24
25
Events for 19 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 20 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 21 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 22 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 23 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 24 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 25 grudzień
Brak wydarzeń
26
27
28
29
30
31
1
Events for 26 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 27 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 28 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 29 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 30 grudzień
Brak wydarzeń
Events for 31 grudzień
Brak wydarzeń
9 grudnia 2022

13 lekkoatletów wystąpiło w 3. Jeleniogórskim Mityngu Lekkoatletycznym 2021

Zawodnicy MKSu Boleslavii Bolesławiec wystartowali w minioną niedzielę w 3. Jeleniogórskim Mityngu Lekkoatletycznym ponad 150 młodzieżowców rywalizowało w 25 konkurencjach.

MKS Bolesłavia Bolesławiec wystawiła w mityngu 13 zawodniczek i zawodników, którzy ruwalizowali w 8 konkurencjach. Prezentujemy wyniki uzyskane na tej imprezie.

Skok wzwyż dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
1PIERZCHALSKA Katarzyna155 cm
2MIŻDAL Kinga150 cm

Pchnięcie kulą chłopców 5kg (U18)

miejscezawodnikwynik
3MAĆKOWIAK Bartosz10.29 m
4KUPCZAK Mateusz9.82 m
5KOZIOŁ Karol9.77 m

Skok w dal dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
5KUNKA Paulina4.13 m (PB)

Rzut dyskiem chłopców 1 kg (U16)

miejscezawodnikwynik
6KUPCZAK Mateusz33.02 m (PB)
7BONK Michał28.29 m (PB)
8KOZIOŁ Karol24.97 m
9TUTAK Piotr23.50 m

Pchnięcie kulą dziewcząt 3 kg (U18):

miejscezawodnikwynik
4HALEWICZ Julia8.57 m

1000 m dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
4KILARSKA Wiktoria3:26.46 s

1000 m chłopców:

miejscezawodnikwynik
3SADOWSKI Gabriel2:45.79 s (SB)
9KARPIAK Bartosz3:34.42 s

300 m dziewcząt:

miejscezawodnikwynik
2SZYMSKA Amelia43.39 s

info: sport.boleslawiec.pl
źródło: online.domtel-sport.pl

Facebook Comments