Wydarzenia sportowe w okolicy

październik 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
27
28
29
30
1
2
3
Events for 1 październik
Events for 2 październik
Events for 3 październik
4
5
6
7
8
9
10
Events for 4 październik
Brak wydarzeń
Events for 5 październik
Brak wydarzeń
Events for 6 październik
Brak wydarzeń
Events for 7 październik
Brak wydarzeń
Events for 8 październik
Brak wydarzeń
Events for 9 październik
Events for 10 październik
11
12
13
14
15
16
17
Events for 11 październik
Brak wydarzeń
Events for 12 październik
Brak wydarzeń
Events for 13 październik
Events for 14 październik
Events for 15 październik
Brak wydarzeń
Events for 16 październik
Events for 17 październik
Brak wydarzeń
18
19
20
21
22
23
24
Events for 18 październik
Brak wydarzeń
Events for 19 październik
Brak wydarzeń
Events for 20 październik
Brak wydarzeń
Events for 21 październik
Brak wydarzeń
Events for 22 październik
Brak wydarzeń
Events for 23 październik
Brak wydarzeń
Events for 24 październik
Brak wydarzeń
25
26
27
28
29
30
31
Events for 25 październik
Brak wydarzeń
Events for 26 październik
Brak wydarzeń
Events for 27 październik
Brak wydarzeń
Events for 28 październik
Brak wydarzeń
Events for 29 październik
Brak wydarzeń
Events for 30 październik
Brak wydarzeń
Events for 31 październik
Brak wydarzeń
1
2
3
4
5
6
7
20 października 2021

Losowanie Okręgowego Pucharu Polski – znamy pary I rundy


W dniu dzisiejszym zostały rozlosowane rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski. Zespoły z powiatu bolesławieckiego już 11 sierpnia zmierzą się w I rundzie tych rozgrywek.

Sparta Zebrzydowa KS Stare Jaroszowice
GKS I GromadkaBad Element Otok
BKS Bolesławiec (jr. starsi)BKS Bolesławiec
GKS II GromadkaGKS Warta Bolesławiecka
KS MilikówChrobry Nowogrodziec
LKS OciceLZS Brzeźnik
Leśnik OsiecznicaLZS Łaziska
KS Kolonia BolesławiecLKS Mierzwin
Piast WykrotyPiast Zawidów
Granica BoagatyniaRybak Parowa

Pary II rundy Okręgowego Pucharu Polski (drużyny z powiatu bolesławieckiego):

Piast Zawidów/
Piast Wykroty
Apis Jedrzychowice
WKS Żarki Średnie/
Cosmos Radzimów
Granica Bogatynia/
Rybak Parowa
Sparta Zebrzydowa/
KS Stare Jaroszowice
Bad Element Otok/
GKS Gromadka
BKS Bolesławiec (jr. starsi)/
BKS Bolesławiec
GKS II Gromadka/
GKS Warta Bolesławiecka
KS Milików/
Chrobry Nowogrodziec
LKS Ocice/
LZS Brzeźnik
LZS Łaziska/
Leśnik Osiecznica
Kolonia Bolesławiec/
LKS Mierzwin
Facebook Comments