Wydarzenia sportowe w okolicy

Sierpień 2021

PN
WT
ŚR
CZW
PT
SOB
NIE
26
27
28
29
30
31
1
Events for 27 Lipiec
Events for 29 Lipiec
Events for 31 Lipiec
Events for 1 Sierpień
Brak wydarzeń
2
3
4
5
6
7
8
Events for 2 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 3 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 4 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 5 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 6 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 7 Sierpień
Events for 8 Sierpień
9
10
11
12
13
14
15
Events for 9 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 10 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 11 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 12 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 13 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 14 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 15 Sierpień
16
17
18
19
20
21
22
Events for 16 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 17 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 18 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 19 Sierpień
Events for 20 Sierpień
Events for 21 Sierpień
Events for 22 Sierpień
23
24
25
26
27
28
29
Events for 23 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 24 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 25 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 26 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 27 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 28 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 29 Sierpień
30
31
1
2
3
4
5
Events for 30 Sierpień
Brak wydarzeń
Events for 31 Sierpień
3 sierpnia 2021

III etap Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021 – Kliczków


W ostatnią niedzielę czerwca na malowniczych trasach zlokalizowanych wokół Kliczkowa kolarze górscy rywalizowali w III etapie GP Kaczmarek Electric MTB. Wśród ponad 300 zawodników z całej Polski na liście zgłoszeń znalazło się 23 mieszkańców powiatu bolesławieckiego.

Wyścig w Kliczkowie rozgrywany był na trzech dystansach: MINI – 23 km, MEGA – 46 km i GIGA – 69 km. Młodzież rywalizowała na dystansie FUN i Młodzik (oba 10 km). Najwięcej zawodników z naszego rejonu wystartowało na dystansie MINI (23 km), najlepszy wynik uzyskał tam Paweł Armatys, który uplasował się na 28 miejscu. Na średnim dystansie 46 km mieliśmy trzech reprezentantów, dwóch nich – Szczepan Paszek i Krzysztof Leszczyński – wyścig zakończyli na podium przejeżdżając metę odpowiednio na pierwszej i trzeciej pozycji. Do rywalizacji przystąpili również młodzieżowcy, którzy ścigali się na 10-kilometroej trasie.

LP.ZawodnikDystansMiejsceMiejscowość
1. Szczepan Paszek46 km1Bolesławiec
2.Rafał Iwan23 km78Bolesławiec
3.Paweł Armatys23 km28Bolesławiec
4. Andrzej Wilk23 km42Wykroty
5. Oktawian Biniek23 km114Bolesławiec
6.Adam Karp23 km130Bolesławiec
7. Krzysztof Litwin46 km42Bolesławiec
8.Paweł Błaszczyk23 km123Bolesławiec
9.Michał Miertuszka23 km168Osiecznica
10.Szymon Paszek23 km87Bolesławiec
11.Łukasz Sygut23 km85Nowogrodziec
12.Jacek Zarzycki23 km31Dobra
13.Agnieszka Zarzycka23 km176Dobra
14. Denis Broszko23 km169Osiecznica
15.Tomasz Walęga23 km103Nowogrodziec
16. Daniel Miszczak23 km120Bolesławiec
17.Tomasz Józefczak46 km35Bolesławiec
18.Henryk Adamczyk23 km143Raciborowice
19.Artur Bugajski23 km68Bolesławiec
20.Krzysztof Leszczyński46 km3Nowogrodziec

Wyniki młodzieżowców:

LP.ZawodnikDystansMiejsceMiejscowość
1.Wojciech Iwan10 km/Młodzik6Bolesławiec
2.Joanna Piękny10 km/FUN4Bolesławiec
3.Oliwia Paszek10 km/FUN3Bolesławiec
Facebook Comments